The Basement Collection - PC

Developer: Edmund McMilan
Publisher: Steam
Genre: Indie Collection
Release Date: 2012 31 Aug
پس فردا

74e9edmundcd-41-613x337.jpg

بعد از بازی بسیار زیبای Binding of Isaac از مک میلان در سال گذشته و آپدیت کردنش با محتواهای جدید, بازی جدیدی از مک میلان ندیده ایم ولی اینبار او تصمیم گرفته تا بازیهای قدیمی و ایندی خود را که همگی با فلش ساخته شده اند را اینبار در قالب یک مجموعه با نام The Basement Collection منتشر کند.

البته تقریبا همه ی این بازیها را می توانید بطور رایگان در سایتهای بازیهای فلش پیدا کنید ولی این مجموعه مواردی افزون را در خود جای داده است مانند:

- امکان اچیومنت گیری از طریق استیم

- دو بازی پنهان و جدید در مجموعه

- افزوده شدن تعدادی مرحله ی جدید به برخی بازیها

- بهبود یافتن کنترل در برخی بازیها

- توضیحات و پشت صحنه ها و آرتورک ها و همچنین چند دقیقه فیلم از زبان مک میلان

- تعدادی موزیک از بازیها و 6 دمو و بتای قابل بازی

این مجموعه احتمالا در سال 2012 و با قیمت 4 دلار در استیم منتشر خواهد شد

edm.jpg

تصاویری از بازیهای موجود در مجموعه
------------------------------------------------

Time Fcuk
Time_Fcuk.jpg

timefcuk.jpg

Aether

Aether.jpg

bg_aether.jpg

Spewer

spewer.jpg

Meat Boy

theforest.jpg

Triachnid

Triachnid.png

Grey Matter

bg_greymatter.jpg

Coil

coil2b.png

وبسایت

این هم خود مک میلان :d​

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
من این خبر رو ماه پیش توی وبسایت خود مک میلان دیده بودم ولی الان وبسایتش رو باز کردم دیدم زده برا دیروز!
به هر حال میخواستم بگم حتما Indie Game:The Movie رو هم ببینید چون واقعا زحمتهایی که این سازنده های بازیهای Indie میکشن به خصوص مک میلان رو به خوبی توی فیلم نشون میده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
The Basement وارد Steam شد ! :D (البته فیــــلــترشکن من ترکیده و مطمئن نیستم همین لینک باشه)
مثل اینکه اگه یکی از بازی های قبلی McMillen رو هم خریده باشین ، 30% تخفیف میخوره و دیگه رسمآ چیزی نمیمونه ! :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
The Basement وارد Steam شد ! :D (البته فیــــلــترشکن من ترکیده و مطمئن نیستم همین لینک باشه)
مثل اینکه اگه یکی از بازی های قبلی McMillen رو هم خریده باشین ، 30% تخفیف میخوره و دیگه رسمآ چیزی نمیمونه ! :D

اخر نسلی زدی تو کار pcاریا :d

این بازی های 2 بعدی هم داره طرفداراشون روز به روز زیاد میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
اخر نسلی زدی تو کار pcاریا :d

این بازی های 2 بعدی هم داره طرفداراشون روز به روز زیاد میشه
من کلآ هر وقت PC درست حسابی دستم باشه ، میرم سراغ اون ! :D یه مدت از PC دور بودم ولی دوباره برگشتم !
این تابستون که رسمآ 90% زمانی که بازی میکردم با همین بازی های 2D و ساده بود ! :D کلآ حال و حوصله زیادی برای بازی های 3D و حجیم ندارم و همین 2D ها خیلی بیشتر بهم حال میده.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این مجموعه هم منتشر شد با حجم تقریبی 1 گیگ! میتوانید آنرا از تمام سایتهای تورنت معتبر در سراسر کشور تهیه فرمایید :d
نکته: حجم اصلیه بازی حدود 250 مگ هست, بنابراین در هنگام دانلود از تورنت میتوانید OST ها و فیلمهای مصاحبه را مانند بنده دانلود نکنید...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
مجموعه فوق العاده ای هست !! کلی بازی متنوع داره و هر بازی هم یه سری قسمت های اضافی داره که مثلآ میتونین طراحی های اولیه شخصیت ها رو توش ببینین یا نامزدی ها و جوایزی که گرفته یا یه سری توضیحات و ویدئوها و ...
چند تا تیکه کوتاه حذف شده هم از مستند زیبای Indie Game: The Movie توش هست که هرکدوم متعلق به یه بازی هست.
ولی باحال ترین قسمتش نقاشی های ادموند توی بچگی هست ! :D از همون دوران کودکی قاطی داشته ! :D
مثلآ این نقاشی رو بین سال های 1983 تا 1985 کشیده بوده. یعنی 3 تا 5 سالگی ذهنش انقدر آشفته بوده ! :D کنار هر نقاشی هم توضیحاتی داده.

کلآ به نظرم اگه مشکل حجم و دانلود و ... ندارین ، حتمآ کامل دانلودش کنین.

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
من اینجا یه بازی معرفی کرده بودم چی شد؟؟؟ (در سبک همین بازی ها)
حالا چرا حذوش کردین؟ میگفتین ویرایشش می کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر