The Amazing Spider-Man | X360

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ilolj5dsqdxc7zy2rbj.jpg

چند بازی قبلی اسپایدرمن که توسط ‏Beenox‏ و ‏اکتیویژن ساخته شد، همگی خوب بودند (البته متوسط عنوان ‏بهتری است). از قابلیت چند کاراکتری ‏Shattered Dimensions‏ تا سفر به زمان در ‏Edge Of Time، همگی ‏شیوه‌های سرگرم کننده و جالبی بودند. اما بسیاری از گیمرها منتظر عنوانی متفاوت و البته قوی‌تر از اسپایدرمن ‏هستند که در آن بتوان آزادانه بازی را به پیش برد. شاید چیزی با درونمایه SM2 ولی بهتر از آن! خبر خوشحال ‏کننده این است که بازی جدید ‏The Amazing Spider-Man‏ براساس فیلمی از مارک وب با همین نام در حال ‏ساخت است و همراه فیلم عرضه خواهد شد.‏
داستان بازی مبنی بر اتفاقاتی است که بعد از پایان فیلم شکل می‌گیرد. نکته خوشحال کننده این است که سازنده ‏ملزم به بازسازی داستان فیلم نخواهد بود و این یک امتیاز محسوب می‌شود. سازنده می‌تواند انواع و اقسام ‏شخصیت‌ها را به انتخاب خود وارد بازی بکند بدون این که از پرداختن به داستان فیلم واهمه داشته باشد.
اسپایدی ‏می‌تواند ماموریت‌های خود را توسط تلفن همراه دنبال کند و آزادانه داخل شهر بچرخد. متاسفانه ‏اکتیویژن‏ در ‏مورد داستان بسیار حساس عمل می‌کند و تا به حال اطلاعاتی در اختیار هیچ یک از رسانه‌ها نگذاشته است اما ‏سازنده تایید کرده است که داستان، شخصیت محور خواهد بود. به این معنی که مانند بازی‌های قبلی لازم نیست در ‏زمان سفر کنید یا این که شخصیت را عوض کنید.‏

ypdkov0m3kskq1180onp.jpg

یکی از ویژگی‌های بارز این بازی، قابلیت گشت و گذار آزادانه در شهر است. اسپایدی مانند بازی‌های گذشته می‌تواند با تارهای عنکبوتی خود داخل شهر بچرخد. گیمر هم می‌تواند بین ساختمان‌ها بچرخد و هم روی ساختمان‌ها بصورت عمودی راه برود. حتی می‌تواند روی آبجکت‌هایی بسیار کوچک و نزدیک به زمین مثل تیر چراغ ‏برق بایستد. سیستم جدیدی که در مورد گشت و گذار و تارهای اسپایدی معرفی شده، قابلیت ‏Web Rush‏ است.‏
وقتی این سیستم فعال می‌شود، دوربین به حالت اول شخص تبدیل شده و گیمر از چشمان اسپایدی می‌تواند ‏تارهایش را با دقت بسیار زیاد شلیک کند. این قابلیت برای پیدا کردن اشیا مخفی و رفتن به محل خاص در بازی ‏کاربرد دارد اما باید دید که سازندگان چه هدفی از ایجاد آن دارند.‏
غیر از گشت و گذار، سیستم مبارزات هم پیشرفت هایی داشته است. در یک تریلر نشان داده شد که اسپایدی به ‏دنبال چند دزد بود که با ماشین فرار می‌کردند و می‌بایست ماشین را متوقف می‌کرد. اما دو نفر از پنجره‌های ‏بغل با تفنگ شلیک می‌کردند که چالش جالبی به نظر می‌رسید. همچنین گفته شده که سیستم کمبوهای منحصر ‏بفرد و جدیدی در بازی وجود دارد. قابلیت پرتاب کردن تار به هنگام مبارزه هم وجود دارد و اسپایدی می‌تواند با ‏شلیک تار، دست و پای تبهکاران را ببندد. حتی در بازی مقداری مخفی کاری هم وجود دارد.

r95dhcnqxnnegkn0z2z.jpg

در کل سازنده سعی کرده است هرآنچه که همه خواستارش بودند را برآورده کند. حالا که فیلم جدید اکران می‌شود، ‏Beenox‏ هم فرصت این را دارد که با یک بازی خوب، فروشش را تضمین کند. همین حالا هم این بازی با ‏Arkham City‏ مقایسه می‌شود اما اصلا در حد آن پرداخته شده نیست؛ حداقل بودجه‌اش آنقدر نیست! اما با همه این‌ها منطقه گشت و گذار بازی بسیار بزرگ است و علاوه بر آن با حضور اسپایدی و قابلیت‌هایش، بازی زیبا خواهد شد. ‏برای آن‌هایی که می‌خواستند یک بازی خوب از اسپایدی ببینند، این فرصت خوبی است. البته خود بازی هنوز ‏مراحل ساخت را می‌گذراند و محیط بازی هنور کامل نشده است.‏
The Amazing Spider-Man‏ روز 26 ژوئن، یک هفته قبل از اکران فیلم، برای کنسول‌های نسل حاضر و ‏PC‏ منتشر خواهد شد.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
The Amazing Spider-Man | Xbox 360

Amazing-Spider-Man-Box-Art-Xbox-360-420x600.jpg

چند روز تا عرضه این بازی مونده و تاپیکش رو برپا کردیم.:d

این عنوان توسط استودیو Beenox طراحی شده و توسط شرکت Activision منتشر میشه. با توجه به تریلر E3 این عنوان بر خلاف نسخه های قبلی که خطی بودن در یک فضای Open-World گونه بازی میشه و به قول حرف های سازنده اتمسفر نسخه های PS1 این سری را بر می گردونه. با تجه به Stage Demo که از این بازی در سایت Game Spot گذاشته شده میشه به گرافیک خوب و گیمپلی جذاب سری پی برد.

لینک دانلود تریلر.

بر اساس Stage Demo یی که نشون دادن خیلی از المان هایی که تو سری قبل نبودن و یا کمرنگ بودن به این عنوان برگشته. از جمله این المان ها میشه به:

• آزادی کامل بازیکن برای گشتن در محیط بازی.
  • مبارزات شباهت بسیاری به Free flow بازی Batman داره و جالب به نظر میرسه.
  • گرافیک بازی خیلی شفاف تر شده و از اون حالت کارتونی در اومده
    yahoo_4.gif
  • خوشبختانه داستان بازی هیچ ربطی به فیلمی که قراره در همون روز عرضه بازی به همین نام اکران بشه نداره و یک داستان مجزا از سری داستان های اسپایدر من رو قراره شاهد باشیم. البته انگار اتفاقاتی که توی فیلم هم هست قراره یه جورایی تو بازی نشون داده بشه.
  • در جریان بازی انواع ماموریتهای اصلی و فرعی وجود داره که به عنوان مثال در ماموریتی که تو این تریلر بود، نشون داده شد که اسپایدرمن ماشین سارقانی رو دنبال می کنه که در آخر به مبارزه با یکی از غول های بازی می رسه.
  • صحنه های سینمایی تا دلتون بخواد تو این عنوان وجود داره
  • ...........

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

29-04-2012

http://forum.bazicenter.com/thread60867/

بازی در تاریخ 26 June یعنی 6 تیر عرضه می شه و شخصا به عنوان یکی از طرفدارای سر سخت مرد عنکبوتی از این عنوان حمایت می کنم:d

اپدیت 1: بازی امروز در تاریخ 2 تیر لیک شده و احتمالا تا 2 یا سه روز دیگه به بازار میاد.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
یعنی میتونن حتی 10 % مثل بازی ps1 بسازن من از بازی بشدت حمایت میکنم
نسخه های قبلی این بازیم من خوشم اومد بازی سرگرم کننده و با گرافیک سل شید جالبیه
امیدوارم ow بیشتر باشه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
خیلی ممنون..

در عکسها بنظر میرسه صحنهای سینمای بیشتر شده ..
گرافیک هم در حد خوبه.
توی این روزها بازی کمه این نسخه میتونه خیلی سرگرم کننده باشه>:d<

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بر اساس Stage Demo یی که نشون دادن خیلی از المان هایی که تو سری قبل نبودن و یا کمرنگ بودن به این عنوان برگشته. از جمله این المان ها میشه به:

• آزادی کامل بازیکن برای گشتن در محیط بازی.
  • مبارزات شباهت بسیاری به Free flow بازی Batman داره و جالب به نظر میرسه.
  • گرافیک بازی خیلی شفاف تر شده و از اون حالت کارتونی در اومده:d
  • خوشبختانه داستان بازی هیچ ربطی به فیلمی که قراره در همون روز عرضه بازی به همین نام اکران بشه نداره و یک داستان مجزا از سری داستان های اسپایدر من رو قراره شاهد باشیم. البته انگار اتفاقاتی که توی فیلم هم هست قراره یه جورایی تو بازی نشون داده بشه.
  • در جریان بازی انواع ماموریتهای اصلی و فرعی وجود داره که به عنوان مثال در ماموریتی که تو این تریلر بود، نشون داده شد که اسپایدرمن ماشین سارقانی رو دنبال می کنه که در آخر به مبارزه با یکی از غول های بازی می رسه.
  • صحنه های سینمایی تا دلتون بخواد تو این عنوان وجود داره
  • ...........

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ای وای یاد spiderman 1 رو ps1 واقعا به خیر . چه خاطراتی داشتم با اون ؟ اون دکتره که شبیه تمساح شده بود و sandman هم بود . boss آخر هم electro بود . واقعا فوق العاده بود . اگه حتی بتونن به اون نسخه نزدیک کنن می یی که خیلی حمایت میکنم ازش :D

اگه قراره اتفاقات فیلم رو تو بازی جا بدن آخه اونوقت اینو بازی کنیم که داستان فیلم اسپویل میشه برامون ؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
الان که نمایشاشو دیدم خیلی حال کردم دقیقا عینه بازی PS1 شده که من خیلی خاطره باهاتش داشتم
گیم پلی خیلی جذابیم داشت و از اون گرافیک سل شیدم اومده بیرون و برایان سبک ow بهترین کاری بود که میتونستن انجام بدن
خیلی امیدوار شدم به بازی

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
Activision به شرافتش قسم خورده که بازی بهترین باشه در سری Spider-Man...(هرچند قسمش بدرد خودش میخوره):d
مشتاقیم..

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من همیشه نسخه های اسپایدرمن رو بازی کردم و خوشم اومده . به عنوان یک بازیه سرگرم کننده که تا مدتی پای اکس باکس و تلویزیون بتونی بشینی و بازی کنی واقعا می ارزه . کاشکی فقط اسپویل فیلمش نباشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بازی دیروز لیک شده و این نسخه از بازی Free هست.

لطفا از قرار دادن لینک دانلود بازی در تاپیک خودداری کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر