The Adventures of TinTin: Secret of the Unicorn | PC

developer: Ubisoft Studios
publisher: Ubisoft
genre: action / adventure
platforms: PC - NDS - PSP - PS3 - Wii - 360
release date: November 2011
آبان - آذر 90
play modes: single - co-op
esrb: E

The_Adventures_of_Tintin_-_Secret_of_the_Unicorn.jpg

همانطوری که ممکن است بدانید ,یک کارتون سه بعدی از تن تن و با همین نام و به کارگردانی استیون اسپیلبرگ در حال ساخت است و این بازی نیز تمام سعی خود را کرده که به فیلمش وفادار و نزدیک بماند.

شما در نقش تن تن افسانه ای در این بازی اکشن و ماجراجویانه, راه خود را به سمت یکی از گنجینه های غرق شده می یابید و این درحالیست که شما در این راه پر مخاطره تنها نیستید. سگ سفید و با وفای تن تن یعنی برفی و کاپیتان هادوک نیز با مشتهای آهنینش شما را برای از بین بردن طمعکاران آثار هنری و پرده برداشتن از راز کشتی تک شاخ, همراهی می کنند.

ویژگیها:

- امکان بازی با هر سه شخصیت نامبرده شده به همراه سه شخصیت قابل باز شدن دیگر که هر کدام توانایی ها و شخصیتهای منحصر بخود را دارند.

- دارای بیش از 20 مکان مختلف گرفته شده از فیلم و حتی بیشتر از آن مثل کشتی کاپیتان هادوک, کارابوژان , بیابانهای مهتابی صحرای شمالی و شهر شگفت انگیز بقار.

- امکان بازی هم بصورت تکنفره و هم دونفره بهمراه صحنه های اکشن سکوبازی و شمشیر بازی و حتی پرواز با هواپیما.

- بیش از 20 ساعت! بازی با تنوع بسیار: پرش و دویدن - کنترل هواپیما - اتومبیلرانی- شنا در زیر غارها - شمشیر بازی به سبک شوالیه های قرن 17 - و حل معماهای مختلف

- گرافیکی با کیفیت و کارتونی در راستای فیلم

تصاویر:
tintin_ss3.jpg

tintin_ss2.jpg

tintin_ss5.jpg

tintin_ss4.jpg

tintin_ss1.jpg

• Like
Reactions: VahiD_ST

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نسبت به حجمش ارزش بازی کردن داره؟
یاد و خاطرت اون تن تن فوق العاده ی ps1 رو زنده میکنه؟
من اون رو نرفتم ولی به حجمش می ارزه
تنوع خوبی گیم پلیش داره و زود خسته کننده نمی شه
اگه بیکاری و بازی نداری بگیر

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rey Mysterio_619

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
مشکلی ندار هتست شده فقط باید سریع دانلود رو شروع کنید چون احتمال داره تا یکی دو هفته دیگه مدیافایر پیدا کنه و پاک کنه

مرسی دوست عزیز.من دانلود کردم و حدود 1 ساعت بازی کردم.
میشه در موردش گفت که بازی یکم بیش از حد بچه گانست و به کلی با تن تن ps 1 فرق داره.معماهایی که داخل بازی قرار دادن برای سن 5-6 سال هست و اونجوری نیست که بخواد مغزتون رو بکار بگیره.شاید ارزش یه بار تموم کردن رو داشته باشه چون روند بازی خستتون نمیکنه ولی بدرد زیر 14-15 سال میخوره!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مرسی دوست عزیز.من دانلود کردم و حدود 1 ساعت بازی کردم.
میشه در موردش گفت که بازی یکم بیش از حد بچه گانست و به کلی با تن تن ps 1 فرق داره.معماهایی که داخل بازی قرار دادن برای سن 5-6 سال هست و اونجوری نیست که بخواد مغزتون رو بکار بگیره.شاید ارزش یه بار تموم کردن رو داشته باشه چون روند بازی خستتون نمیکنه ولی بدرد زیر 14-15 سال میخوره!
موافقم
اون دوران مثل الان نبود که هر بچه ای دو سه مدل کنسول توی خونه داشته باشه
بازی های این مدلیش هم سختی ها و لذت های خاص خودش رو داشت. البته بازم باید این بازی رو غنیمت شمرد چون فیلم بازی های امروزی اوضاشون خیلی خراب تر از این بازی هست

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
نه. اصلا ربطی به سن نداره. بازی خیلی عالیه. حرف نداره. من بازی رو تا آخر رفتم.
میشه بگی از چه نظر عالیه؟
از نظر جنگیدن با باس ها به یه شکل؟
از نظر گرافیک؟
از نظر مراحل مثل هم که تنوعی هم توش گزاشته نشده؟
به نظر من که اینا فقط یه چیزی رو تو بازی تکرار میکنن و فقط محیط بازی رو تغییر میدن.یعنی در هر مرحله هیچ چیزه خاصی برای شما نداره!

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
میشه بگی از چه نظر عالیه؟
از نظر جنگیدن با باس ها به یه شکل؟
از نظر گرافیک؟
از نظر مراحل مثل هم که تنوعی هم توش گزاشته نشده؟
به نظر من که اینا فقط یه چیزی رو تو بازی تکرار میکنن و فقط محیط بازی رو تغییر میدن.یعنی در هر مرحله هیچ چیزه خاصی برای شما نداره!

من نسخه ي ايكس باكشو بازي كردم
اول از اين كه بازي دو نفرش خيلي مي چسبه
بازي در حالت دو بعدي عاليه
خيلي خلاقانه كار شده
گرافيك در حالت دوبعدي عاليه و فانتزي طراحي شده
مكان هاي جالب و .... زياد داره
بازي يه دفعه سه بعدي مي شه و يه دفعه دو بعدي مي شه
با دوربين هاي مختلفي بازي رو نشون مي ده
ديگه چيزي تو ذهنم نيست

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند