TGS 2010 | کپکام سرانجام تایید کرد: یک DMC جدید از Ninja Theory

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
dmc43.jpg

کپکام بالاخره تایید کرد که یک Devil May Cry جدید به نام DMC توسط Ninja Theory ساخته خواهد شد.

در تریلری که نشان داده شد، دانته، شخصیت محبوب این سری، کاملا جوان به نظر می‌رسید و در جایی شبیه به یک تیمارستان ایستاده بود. عکسی از تریلر

او سریعا به دور خود می‌چرخد و با هفت‌تیر‌های دوقلوی معروفش به یک دشمن حمله می‌کند.

بعد از آن یک گوی مکانیکی به دانته نگاه می‌کند و می‌پرسد " نام تو چیست؟" و در جواب می‌شوند" اسم من دانته‌ست".

Keiji Inafune می‌گوید که فعلا برای صحبت در مورد تاریخ انتشار خیلی زود است.

Source

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من هم نگفتم این معتاد روانی دانته هست که :d
اینو تو مغزش دارن میکوبن که تو دانته ای :d
ولی طبق عکسی که گذاشتم چهره دانته یه لحظه دیده شد یعنی یه جورایی میخواستن به این حالی کنن تو همون دانته مو سفیده ای :d (که نیست و فقط یه پروژس)
من هم دیشب فریم به فریم این صحنه را دیدم .از همون اول به این صحنه شک کردم.این احتمال وجود داره که نور در این صحنه باشه یا اینکه بخواهند تلقین کنند که تو دانته هستی یا اینکه می خواهند با این تصویر به ما بگند که این همون دانته هست که تغییر کرده.
من با توجه به عکس هایی که در چند پست بعد گذاشته شد که سفید بودن قسمتی از موهایش کاملا در فضا های مختلف مشخص هست فکر می کنم اصلا مربوط به نور نباشه و دلیل خاصی داره.
یک نکته:کسی که صدا گذاری شخصیت دانته را در این قسمت داره کی هست؟به نظرتون با قسمت های قبل یکی هست؟

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من هم دیشب فریم به فریم این صحنه را دیدم .از همون اول به این صحنه شک کردم.این احتمال وجود داره که نور در این صحنه باشه یا اینکه بخواهند تلقین کنند که تو دانته هستی یا اینکه می خواهند با این تصویر به ما بگند که این همون دانته هست که تغییر کرده.
من با توجه به عکس هایی که در چند پست بعد گذاشته شد که سفید بودن قسمتی از موهایش کاملا در فضا های مختلف مشخص هست فکر می کنم اصلا مربوط به نور نباشه و دلیل خاصی داره.
یک نکته:کسی که صدا گذاری شخصیت دانته را در این قسمت داره کی هست؟به نظرتون با قسمت های قبل یکی هست؟
نه صدا یه نفر دیگس
صدای دانته اصلی یه چیز دیگه بود :x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
زیاد به تفاوت صدایی هم نمیشه اعتماد کرد مثلا تو همین inFAMOUS 2 هم چهره ی کول رو عوض کرده بودن هم صداش رو ! و همه فک می کردن یه نفر دیگس که بعد گفتن خود کول ـه بعد هم که با اعتراض ها همه چی به وضع اولش برگشت :d حالا ببینیم این یکی هم ختم به خیر میشه یا نه ؟! :d

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
نمیدونم چی بگم هنوز تو شک قرار دارم!!
دانته تو قلبهای ما زنده است هرچند هم که اونا کشتنش

صورتم غرغ در اشک است میخوام خودمو بکشم برم اون دنیا پیشه دانته (خیلی جو گیر شدم دیگه :D )
در هر صورت اگه اینجوری باشه DMC دیگه یک مهره سوخته است
میشه مثل رزیدنت اویل 5 که فقط یک بازی ساختن با عنوان رزیدنت که نه از شخصیت اصلی خبریی بود نه از اون تاریکی مخوف و ترس بازی ( هی امان از این زمان، زمانی که دیگه برد توان از این زبان )

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من تریلر رو ندیده بودم. الان دیدم.

بابا این بدبخت کجاش دانته است آخه که اینجوری ملت دارن فحش رو نثار کپکام میکنن؟!

یعنی درک جریانات تریلر اینقدر سخت بود؟ اینکه تابلو بود این بابا اسیر آزمایشات (حالا نمیدونم چی) هست. حتی صحنه ای مغز یارو رو نشون میدن که ثبات این قضیه رو بیشتر میکنه. از اون سمت تکرار و مکررات فردی که صداش رو می شنویم سندی دال بر این قضیه است که به زور میخوان به این بابا بگن تو دانته هستی و اینو تو مغزش فرو کنن.

از سمت دیگر همون ابتدای تریلر به خوبی توضیح میده که Subject به شماره فلان و ... یعنی اینا یه آزمایشات عجیبه که این یارو رو دانته اش کنن.

حالا نمیدونم چرا این همه سرش بحث بشه. :-/

اما احساس نمیکنی داری یکم زیادی با اطمینان صحبت میکنی ؟!
دقیقا با طمینان صحبت میکنم چون این دانته اون دانته ای که فکر میکنید نیست.
تو میگی تو بازی 2 تا دانته داریم ، که این جوونک دانته ابن اسپاردا نیست ، درسته ؟
با توجه به تریلری که دیدم بله منظورم همینه.

مگر اینکه بیان بگن آقا هر چی از دانته و ویرجیل و نیرو ... تو ذهن داشتین همرو بریزید بیرون. اصلا اسپاردایی در کار نیست و دانته از اول ژنتیکی بوده و ... !!!

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377

یعنی درک جریانات تریلر اینقدر سخت بود؟ اینکه تابلو بود این بابا اسیر آزمایشات (حالا نمیدونم چی) هست. حتی صحنه ای مغز یارو رو نشون میدن که ثبات این قضیه رو بیشتر میکنه. از اون سمت تکرار و مکررات فردی که صداش رو می شنویم سندی دال بر این قضیه است که به زور میخوان به این بابا بگن تو دانته هستی و اینو تو مغزش فرو کنن.

از سمت دیگر همون ابتدای تریلر به خوبی توضیح میده که Subject به شماره فلان و ... یعنی اینا یه آزمایشات عجیبه که این یارو رو دانته اش کنن.

میگم فردین این چیزایی که میگی تقریبا" اکثرا فهمیدن ، احتمال صحیح بودنشونم زیاده ... اما احساس نمیکنی داری یکم زیادی با اطمینان صحبت میکنی ؟!
دقیقا با طمینان صحبت میکنم چون این دانته اون دانته ای که فکر میکنید نیست.
تو میگی تو بازی 2 تا دانته داریم ، که این جوونک دانته ابن اسپاردا نیست ، درسته ؟

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman

بخدا منم تو این چندتا پست همینو دارم میگم گوش نمیدن که

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
یه جورایی مثل این میمونه عکس david beckham رو بزنن box shot بازی nba 2k11 !!!
ولی کاملا با فردین موافقم و اصلا هم بعید نیست تا آخر بازی این دانته ی ساختگی با دانته اصلی روبرو بشه ! یا شاید حتا مثل فیلم underworld 3 که توی آخرین صحنه کیت بکینسل رو دیدم که داره خودشو برای وارد شدن به شماره بعد فیلم آماده می کنه یه cutscene از دانته اصلی ببینیم و منتظر باشیم تو شماره بعد پیداش شه و در مقابل این دانته ژنتیکی قرار بگیره !

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
[LTR]
Ninja Theory creative director Tameem Antoniades was also onstage to give the audience some context for the game. Antoniades described DMC as both a "reboot" and a "reimagining" of the Devil May Cry series in which the clock has been turned back and the hero is a much younger version of longtime protagonist Dante.
[/LTR]

خلاصه سخنان گهربار فوق نشون میده که احتمالا نه تنها سری ریبوت شده، بلکه پس زمینه های داستانی و دنیا و فضای بازی هم تغییر کرده.

لطفا با آرامش و صبر جمیل منتظر اخبار بعدی و اعلام جزئیات بازی باشید، شاید کور سویی از امید نمایان شد.
منبع

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
کپکام از وقتی پدر dmc رو اخراج کرد مرد! آخه فلان فلان شده dmc رو دادی دست ninjatheory ! من یه سوال داشتم ninjatheory کدوم بازیی رو با امتیازاتی یا فن هایی در حد dmc داشته ؟ فک کنم Re6 رو artoon سازنده vampire rain داره میسازه!:d

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
اینو ببینید :d

original.png

ای خدا چقدر جالب بود :-j
اوضاع داره جذاب میشه من پیشنهاد میکنم از امروز دیگه هیچ خبری از این بازی تو سایت قرار نگیره و دنبالش هم نرید که زمان انتشار شاید یه سوپرایزی داشته باشه ! مثلا اواخر بازی یهو بفهمیم این دانته نبوده و سرکار بودیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر