TGS 2010 | بازی Tekken Tag Tournament 2 معرفی شد!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
tag2top.jpg

پس از Capcom اینبار نوبت namco Bandai است تا سورپرایز اصلی خود برای TGS را رونمایی کند! بالاخره شایعاتی که در این چند ساعت اخیر به راه افتاده بود به حقیقت پیوست و Tekken Tag Tournament 2 نیز معرفی شد تا طرفداران این مجموعه در تابستان سال آینده بار دیگر در کاخ زایباتسو و برای مبارزه‌ای دیگر گرد یکدیگر جمع شوند.

هنوز اطلاعات چندانی دی این رابطه در دست نیست و تنها تیم سازنده و کارگردان بازی آقای هارادا به نمایش یک تریلر مختصر از بازی که چیز چندانی در آن مشخص نیست قناعت کرده‌اند.

مشاهده تریلر بازی

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مگه با هم فرق میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o:-o:-o
Tekken vs SF بازی ـی هست که توسط Namco ساخته میشه با استایل و سبک و سیاق Tekken که کرکترهای SF بهش اضافه شده!
SF vs Tekken هم دقیقا قضیش برعکس هست و توسط Capcom ساخته میشه!
به هر حال بازی تایید شده ! حالا بخوادم کنسل شه تقصیره Eurogamer که نیست سامی ! سایت های دیگه هم پیج و اطلاعاتت بازی رو درست کردن !
سایتا برا خودشون زدن! بازی فعلا توسط Namco برای کنسول ها تائید نشده و فعلا نخواهد امد!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Tekken vs SF بازی ـی هست که توسط Namco ساخته میشه با استایل و سبک و سیاق Tekken که کرکترهای SF بهش اضافه شده!
SF vs Tekken هم دقیقا قضیش برعکس هست و توسط Capcom ساخته میشه!

سایتا برا خودشون زدن! بازی فعلا توسط Namco برای کنسول ها تائید نشده و فعلا نخواهد امد!
تو داری میگی اومدی و بازی کنسل شد بعد یوروگیمر میخواد چیکار کنه ! منم گفتم خیلی راحت عینه خیلی از بازیها که کنسل شدن پیجش حذف میشه ! اینی هم که برای کنسول ها تایید نشده رو همون اول گفتم ! منتها گفتم با توجه به سایت های معتبری که زدن بازی برای کنسول ها میاد اون تاپیک رو زدم !
بازی اصلا تائید نشده که بخواد کنسل بشه! (منظور نسخه های کنسولی هست) برو درست پست منو بخون گفتم اگه Namco لوس بشه و بگه نمیخوایم و قصد نداریم بازی رو برای کنسولا منتشر کنیم بعد eurogamer واقعا گند زده چون پروفایل بازی ـی رو زده که نه تائید شده بوده نه معلوم بوده میاد یا نمیاد! برا خودش رفته پروفایل ساخته! انشالله که بازی میاد ولی حرف اصلی من اینه که فعلا برای کنسول تائید نشده
Ok ! اینو که قبول دارم ... فقط در مورد تاپیک گفتم من با توجه به این سایت ها اونو زدم ! همین ... بعدشم GS 100 ساله الکی بازی هارو میزنه واسه Pc هم میاد کسی چیزی نگفته !!

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
تو داری میگی اومدی و بازی کنسل شد بعد یوروگیمر میخواد چیکار کنه ! منم گفتم خیلی راحت عینه خیلی از بازیها که کنسل شدن پیجش حذف میشه ! اینی هم که برای کنسول ها تایید نشده رو همون اول گفتم ! منتها گفتم با توجه به سایت های معتبری که زدن بازی برای کنسول ها میاد اون تاپیک رو زدم !
بازی اصلا تائید نشده که بخواد کنسل بشه! (منظور نسخه های کنسولی هست) برو درست پست منو بخون گفتم اگه Namco لوس بشه و بگه نمیخوایم و قصد نداریم بازی رو برای کنسولا منتشر کنیم بعد eurogamer واقعا گند زده چون پروفایل بازی ـی رو زده که نه تائید شده بوده نه معلوم بوده میاد یا نمیاد! برا خودش رفته پروفایل ساخته! انشالله که بازی میاد ولی حرف اصلی من اینه که فعلا برای کنسول تائید نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر