TGS 2010 | بازی Ninja Gaiden 3 معرفی شد!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
ng3.jpg

Tecmo Koei سومین قسمت از سری بازی محبوب Ninja Gaiden را در TGS معرفی کرد.

این عنوان باز هم توسط Team Ninja ساخته خواهد شد. این اولین شماره جدید از سری NG خواهد بود که بدون حضور Itagaki ساخته می شود.

اطلاعات زیادی از بازی داده نشد، جز اینکه این بار شخصیت اصلی سری، Ryu حالتی بیشتر شبیه به یک "انسان" خواهد گرفت! و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های Ninja Gaiden 3 اعلام نشده است.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بهترین خبری بود که میتونستم بشنوم.

یکی از بازی هاییه که شدیدا منتظرشم. ولی اینکه ایتاگاکی تو ساختش حضور نداره فوق العاده بد و ناراحت کنندس:(

ولی در کل<:-p<:-p<:-p
و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.
>:d<

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
NGS 2 یک بدی که داشت این بود که سلاح گرم وارد بازی شده بود! روانم سر همین قضیه بهم ریخت ! یکی چی راچل(راشل یا حالا هرچی ) مسلسل دست بگیره یا ریو توپ :d
جالبیش اینه که تو بسیاری از افسانه ها و گفته های شرقیا در مورد نینجا ها اشاره شده زمانی که اینا در برابر خداشون و مربیشون قسم وفاداری میخورن برای اینکه تبدیل به نینجا بشن قسم میخورن که به هیچ وجه دست به سلاح های گرم نزنن! حالا من نمیدونم دیگه اینا رو چه حسابی هم تو Ninja Gaiden 1 سلاح گرم گذاشته بودن تو 2 هم که دقیق یادم نیست! حالا Ninja Blade دیگه نوبرش بود! پشت مسلسل میشست طرف :D

• Like
Reactions: Wander

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
جالبیش اینه که تو بسیاری از افسانه ها و گفته های شرقیا در مورد نینجا ها اشاره شده زمانی که اینا در برابر خداشون و مربیشون قسم وفاداری میخورن برای اینکه تبدیل به نینجا بشن قسم میخورن که به هیچ وجه دست به سلاح های گرم نزنن! حالا من نمیدونم دیگه اینا رو چه حسابی هم تو Ninja Gaiden 1 سلاح گرم گذاشته بودن تو 2 هم که دقیق یادم نیست! حالا Ninja Blade دیگه نوبرش بود! پشت مسلسل میشست طرف :D
شما مطمئنی نینجا گایدن 1 رو بازی کردی ؟!
والا من اصلا حافظم یازی نمیده نینجا گایدن 1 ...:-/
چک کن ...
شاید من اشتباه میکنم :D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
شما مطمئنی نینجا گایدن 1 رو بازی کردی ؟!
والا من اصلا حافظم یازی نمیده نینجا گایدن 1 ...:-/
چک کن ...
شاید من اشتباه میکنم :D
والا مغز منم قد نمیده! منظورم هم از سلاح گرم تفنگ نبود! یه سلاحی بود فکر میکنم تیغه پرت میکرد! چون خیلی وقته بازی نکردم دقیق دقیق یادم نیست!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
والا مغز منم قد نمیده! منظورم هم از سلاح گرم تفنگ نبود! یه سلاحی بود فکر میکنم تیغه پرت میکرد! چون خیلی وقته بازی نکردم دقیق دقیق یادم نیست!
آها !
Incendiary_Shuriken_%28Ryu%29.jpg

اینو میگی ؟!
مومن خدا این کجاش سلاح گرمه ؟!
دیگه چی می خواست باشه؟! بعد از پرتاب منفجر می شدن! این یعنی سلاح گرم
این حرفت آخر منطق بود دیگه !کی همچین حرفی رو زده ؟ شما برو تاریخچه ی این سلاح رو بخون دوست من ...

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

اینا اصلا توجهی به نینجا بودن شخصیت نمی کنن فقط اسمش نینجا است! و الا نینجای واقعی کسیه که همه رو به شکل مخفیانه و سریع بکشه( نمونش سری بازی های تنچو) نه اینه که مثل یه پهلوان بره وسط میدون همه رو سلاخی کنه!

اینو میگی ؟!
مومن خدا این کجاش سلاح گرمه ؟!

===========
در ضمن به نظر من تیم نینجا به اندازه کافی حرفه ای هست
شماره آخر متروید کاملا این موضوع رو ثابت می کنه
حتی معدلش اگه 8 شده بیشتر بخاطر اسم بازی هست که افراد از یه بازی به نام متروید توقع خیلی بالایی دارن و الا بازی یکی از بهترین اکشن های سال هست و به بهترین شکل از موشن کنترلر وی استفاده کرده و سبک بازی نسبت به بازی های استاندارد اکشن روز کاملا متفاوته

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
نمیدونم چرا خود شرقی ها به این قضیه گیر نمیدن!
نه با اینکه خود اینم اسلحه گرم محسوب میشه (البته بمبش :D) ولی یدونه بود که دستگاه بود چی بود تیغه پرت میکرد! بیخیالش! دارم پیر میشم دیگه مغزـه جوابگو نیس!

پ.ن: دوستان به ارتی که منتشر کردن توجه کردین؟! چشم چپ ریو قرمزه :-?

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نه با اینکه خود اینم اسلحه گرم محسوب میشه (البته بمبش :biggrin1:)
این سلاح به هیچ وجه سلاح گرم محسوب نمیشه و تمامی نینجا ها در هر کجا که داستانی ازشون دیدیم این سلاح رو به همراه دارن. حتی سری انیمه ناروتو هم این سلاح ها رو می بینید.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
بهترین خبری که امسال شنیدم!
مهم اینه که خون به مقدار لازم تو بازی وجود داشته باشه>
NG2که رسمآ گند د هیچی نداشت در حالی که NG Black یکی از هم تو داستان سر بود هم تو گرافیک (در زمان خودش!)

امیدوارم مثل NGSIIنیان دوتا شخصیت مونث از DOAبذارن توش و خون رو حذف کنن بگن با توپ و تانک بشین خاله بازی کن!:d

تو دلمون مونده بود یه بازی نینجا از روی نینجوتسو ی واقعی بسازن!(منظورم کشتن مخفیانه به بیرحمانه ترین شکل ممکن بدون سلاح گرم!بدون آسیب دیدن!)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود.
از Blood & Gore بیشتر هم استقبال میشه به شدت!:x
فقط امیدوارم یه تکونی به داستان و بیشتر روایت داستان بدن.تو NG II زیادی آبکی بود!و همینطور از سوپر مدلهایی با ****های اندازه ی هندونه کمتر مواجه بشیم!!!!:dالبته اینها میراث ایتاگاکیه!بیشتر نشه کمتر نمیشه!!:d
سام هم به نکته ی خوبی اشاره کرد.چشم چپ ریو قرمز شده!!!باید دلیل جالبی داشته باشه...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من فقط یه چیز از این بازی میخوام و اون اینه که یه خرده دشمنای جالب تری از لحاظ طراحی بزاره ! من کل وقت بازی داشتم عق میزدم !:d
طراحی های باس فایت هاشونم خیلی بیخوده ! کرم برقی اخه این چیه :d
بازی اگه صداگزاریش هم در حد نسخه قبل باشه مفت نمیارزه صداگزاریش از Doom 1 هم پایین تره ! :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب پست قبلیم به اونکی تاپیک قاطی شده و اینجا اومد:d

از اومدن این بازی هم خوشحال هستیم:d به امید خون های قرمز رنگ تو این نسخه و ریلیز همزمان:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر