Test Drive: Ferrari

Test Drive: Ferrari Racing Legends :PC

retail_banner_tdf.jpg

Bigben Interactive نسخه جدیدی رو از سری Test Drive تایید کرد و در 30 مارج 2012 برای PC, عرضه خواهد شد

این استدیو هیچ اطلاعاتی درباره گیم پلی بازی نداده و شایعه میشه استدیو سازنده Need For Speed: Shift یعنی Mad Studios به این استدیو کمک می کند

تصاویر منتشر شد:
:بیشتر

ویدیوهای بازی

Test Drive: Ferrari Trailer
test-drive-ferrari.jpg

تاالان وجود مدل های زیر در بازی تایید شده اند
166 Inter Touring
212 Export Vignale Spyder
250 Testa Rossa
250 California Spyer (LWB)
250 GTO
275 GTB
330 P4
Dino 246 GTS
365 GTB4 Daytona
365 GTS4 Daytone
308 GTS
308 GTB Quattro Valvole
288 GTO
F40
F40 LM
512 BB
Testarossa
512TR
348 Spider
F355 GTS
F355 Spider
F355 Challenge
333 SP
F50
F50 GT
456 GT
360 Spider
360 Challenge Stradale
550 Barchetta Pininfarina
575M Maranello
Enzo Ferrari
FXX
612 Scaglietti
599 GTB Fiarano
F430 Berlinetta
F430 Spider
F430 Scuderia
F430 Challenge
125 F1
312 F1-67
312 B3
312 T4
126 C2
F1-87
F1-90 (64/2)
248 F1
F2007
F2008
458 Italia

F2011

سیستم مورد نیاز

System Requirements:
Available for Windows PC Download
OS - Windows XP (SP3) / Vista (SP2)/ Windows 7
Processor – Intel Core™2 Duo 2.0 GHz / AMD X2 64 2.4GHz
Memory – 2.0 GB
Hard Drive – 7 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card – DirectX 9.0c Compatible 3D-accelerated 512 MB video card with Shader Model 3.0 or higher
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
Input - Keyboard, Mouse, Supported Game Controllers
Optional – USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

*Supported chipsets: ATI HD3 Series or greater; NVIDIA GeForce 8 Series or higher or greater Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

سایت بازی :

Atari - Test Drive®: Ferrari Racing Legends

آخرین ویرایش:

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
بازی رو دانلود و نصب کردم اونطوری که باید میبود نبود این بازی منو برد به سالها قبل.

موزیک بازی خوب بود صدای ماشینها بد بود سیستم هندلینگ ماشینها بد بود انگار روی یخ رانندگی میکنی یا جاده خاکی البته تنظیمات فرمان خیلی زیاده من با کیبورد بازی میکنم هر کاری کردم خوب در نیومد یعنی به عنوان شبیه ساز جالب نیست ماشین الکی دریفت میشه سر پیچها (دیگه خودمون داریم رانندگی میکنیم میدونیم بااااس چطور باشه) در کل حرفی برای گفتن نداره

آخرین ویرایش:

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
بازی رو دانلود و نصب کردم اونطوری که باید میبود نبود این بازی منو برد به سالها قبل.

موزیک بازی خوب بود صدای ماشینها بد بود سیستم هندلینگ ماشینها بد بود انگار روی یخ رانندگی میکنی یا جاده خاکی البته تنظیمات فرمان خیلی زیاده من با کیبورد بازی میکنم هر کاری کردم خوب در نیومد یعنی به عنوان شبیه ساز جالب نیست ماشین الکی دریفت میشه سر پیچها (دیگه خودمون داریم رانندگی میکنیم میدونیم بااااس چطور باشه) در کل حرفی برای گفتن نداره

عزیزم شما اگه یه فرمون داشته باشین وضع فرق میکنه..با کیبورد که اصلا نمیشه!!
نمی دونم شما تا چه مرحله ای رفتی اگر به قسمت f1 سال 90 برسی..وا ویلا.. واقعا میشه فهمید اگر اشتباه نکنم پراست و مانسل با این چطور رانندگی می کردن:d (خدا بیامورز موتورهای V12)یعنی کنترل تو هارد در حد غیر ممکنه من با مکافت دارم هارد میرم ولی میشه..;)

آخرین ویرایش:

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
عزیزم شما اگه یه فرمون داشته باشین وضع فرق میکنه..با کیبورد که اصلا نمیشه!!
نمی دونم شما تا چه مرحله ای رفتی اگر به قسمت f1 سال 90 برسی..وا ویلا.. واقعا میشه فهمید اگر اشتباه نکنم پراست و مانسل با این چطور رانندگی می کردن:d (خدا بیامورز موتورهای V12)یعنی کنترل تو هارد در حد غیر ممکنه من با مکافت دارم هارد میرم ولی میشه..;)

بله منم فکر کنم باید حتما فرمون باشه البته من مشکل تو درو دیوار رفتن رو ندارم ولی احساس کردم رانندگی تو این بازی اونطوری که باید دلچسب نیست

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
بله منم فکر کنم باید حتما فرمون باشه البته من مشکل تو درو دیوار رفتن رو ندارم ولی احساس کردم رانندگی تو این بازی اونطوری که باید دلچسب نیست
منم موافقم تا حدودی ولی به این فکر کن که این تنها بازی هست توش فراری داره وای این F40 مدل مسابقه ای نگاه باید تو خواب سوار شد:d الان یه نمونه این ماشین بین کلکسیونرا بالای 1 میلیون دلار فروش میره:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر