TerRover | PS3‍

آیا شما این بازی را خریداری یا دانلود خواهید کرد؟


  • مجموع رای دهنده‌ها
    11

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
TerRover

tehrover1.jpg


نام بازی : TerRover
سازنده : Creat Studios
ناشر : Creat Studios
تاريخ انتشار : منتشر شده (7/9/2010 )
رده بندي ژانر : پازل اکشن (Puzzle Action)
پلتفرم ها : انحصاری PS3
دانلود در (PSN - (PlayStation Network به قیمت 14.99 دلار
تعداد بازیکنان: 4-1 نفر
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : E +3 Everyone

IGN Score : 5.5 /10


تریلرهای بازی:


TerRover Gameplay Trailer - HD
HTML:
http://www.megajoin.com/video/ZoS8y5I7NU8/TerRover-Gameplay-Trailer-HD/Terrover PSN Trailer
HTML:
http://www.gamearena.com.au/videos/latest.php/terrover-psn-trailerTerRover - Electric Spikes and Bombs Gameplay Movie - PlayStation 3
HTML:
http://www.gamespot.com/ps3/driving/terrover/video/6275819#TerRover - Death-Defying Blades of Death Gameplay Movie - PlayStation 3
HTML:
http://www.gamespot.com/ps3/driving/terrover/video/6275820/terrover--death-defying-blades-of-death-gameplay-movie?tag=related_video%3Btitle%3B3#
تصاویر بازی:

14247.jpg

e3-2010-terrover-screens-20100617045510768_640w.jpg

11843.JPG

14243.jpg

e3-2010-terrover-screens-20100617045607813_640w.jpg

terrover_59681.jpgوقتي كه شما يك رقابت مبارزه اي انجام ميدهيد و احساس ميكنيد كه ميخواهيد آن را با روشي منصفانه و با عدالت به جهان نشان دهيد،شما ميتوانيد!!! TerRover به (YouTube) پيشنهاد ميكند تا آخرين فرار از ترس توقيف شما (ويدئوهاي آپلود شده ي شما از بازي) را به اينترنت پشتيبانى كند و شما خود را به عنوان قهرمان اين بازي تاج گزاري كنيد!

كافي نبود؟ خب پس شما غنائم قابل دسترسي زيادي پيدا خواهيد كرد و ميتوانيد وضعيت خود را براي هر كسي رسمي و موثق كنيد.


و اگر شما به استراحت احتياج داريد TerRover همه را دور هم براي ايمني و سلامت جمع ميكند چون در اين بازي محلي بزرگ براي اكشن مولتي پلير و بازي آنلاين هم وجود دارد! حدود چهار بازيكن در تعدادى حالت متفاوت ميتوانند رقابت كنند و هر كدام در محل هايي مختلف مسابقه برگزار كنند. وقتي كه بخش [مولتي پلير] رقابتى است، گه‌گاهى نياز به يك گردش تعاوني و دوستانه است و شما و حريفتان را مجبور ميكند مختصراً با هم كار كنيد.


اسكات از Creat Studios دوباره مثل دنباله ي يك فيلم خون آشامي و تبهكارانه بازگشته! تا به حال چيزي درباره ي تاريخ انتشار TerRover از Sony Online Entertainment شنيده ايد؟ به من اجازه بدهيد به همه شما در مورد آن ميگويم:

TerRover در هفتم سپتامبر 2010 به قيمت 14.99 دلار در شبكه PSN قرار گرفته و شما را به مدت زيادي سرگرم بازي كردن خواهد كرد.


(TerRover) يك ربات درشكه مانند، جذاب و بانمك با يك لبخند بزرگ است و قلب احساساتى اش محتاج به كمكتان براى پيدا كردن يك خانه سياره‌اى جديد براى او و دوستانش است. شما اسلحه‌ها،ابزار و وسيله اي مجهز به راكت هاي موشكي و كابل هاي آهن ربايي و ... را ميگيريد كه آنها در پيدا كردن قطعات مكانيكي يا رباتي پراكنده شده و كشف مكان هاي داراي راز و رمز و معمايي و همچنين گذرگاه هاي مخفي و ناشناس كمك ميكنند.


حالا، چيز جديد:

TerRover داراي 40 مرحله ي معمايي و آركيد است كه در 5 سياره ي مختلف به وقوع ميپيوندد و هر سياره داراي ويژگي هاي فيزيكي،منحصر به فرد،بوي نامطبوع و هنر 2 بعدي و سبك و شيوه ي خودش است! تازه همه ي تهديدات بي همتا و تفسير جالبشان بماند! منظره‌هاى يخى شهر (Congelata) اين امكان را به شما ميدهد كه در برف ها حفاري كنيد و در امتداد يخ ها حركت كنيد و سر بخوريد! تكنولوژي هاي سطحي (ظاهري) شهر (Mechanica) شما را درون چرخ دنده هاي خطرناك و متحرك انداخته و تهديد ميكنند. كارخانه هاي ربات خوراكي،رودخانه هاي زيرزميني و زندگي گياهي ناشناس روي زمين هاي اسيدي و نوراني از شما محافظت خواهند كرد و TerRover شما روي انگشتانتا است يا روي چرخ هايش؟!!! آتشفشان‌هاى خائنانه و گدازه هاي شهر (Volcanus) شما را در هوا به بلندي پرتاب كند يا شما را در تماس با گدازه ها قرار دهد.


TerRover يك بازي Physics-Based و پلتفورمر است كه واقعا هدفش ايجاد دوستي و مهرباني است در نگاه اولي كه شما به آن داريد. متاسفانه مدت زمان زيادي به طول خواهد انجاميد كه اين بازي جزو بازي هاي برتر شود!

ترجمه شده توسط خودم از سایت IGN
منبع:
HTML:
http://www.iran30t.com/f237/terrover-3459.html#post12831
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر