Telltale Games Series

از اونجایی که بازی های Telltale هیچ کدوم تاپیکی تو بخش Xbox One ندارن و هر چند ماه Telltale یک بازی جدید معرفی می کنه، این تاپیک ایجاد کردم تا مربوط به تمام بازی های این استودیو که تا الان روی Xbox One منتشر شدن یا در آینده منتشر میشن، باشه.

krnmoarcrjgi7ofjqafo.jpg
...............................................................................................................................

بازی هایی که به صورت کامل منتشر شدن:

501npa3ppj5h25ojtp53.jpg

• The Walking Dead Season 1:
تعداد اپیزود: 5
قیمت: 25$ ( 5 قسمت به صورت کامل)
لینک خرید

---------------------------------------------------

bdctz5k4cf9b01nikn7v.jpg

• The Walking Dead Season 2:
قیمت: 25$ (5 قسمت به صورت کامل)
لینک خرید

rgjqzugornw893bqxci2.jpg

• The Wolf Among Us:
قیمت: 25$ (5 قسمت به صورت کامل)
لینک خرید

بازی های در حال انتشار:

qyyip1av5dt7p9zazuy9.jpg

• Tales from the Borderlands:
قیمت هر اپیزود: 5$
Season Pass: 15$ (لینک خرید)
اپیزود های منتشر شده:
اپیزود اول_ Zer0 Sum (لینک خرید)

0rt7bx5cnst6a68n4qix.jpg

• Game of Thrones:
تعداد اپیزود: 6
قیمت هر اپیزود: 5$
Season Pass: 25$ (لینک خرید)
اپیزود های منتشر شده:
اپیزود اول_ Iron from Ice (لینک خرید)
بازی داستان خاندانی به نام Forrester را در زمانی بین پایان فصل سوم سریال تا شروع فصل پنجم دنبال می‌کند. خاندانی نجیب زاده که در جنگل‌های Wolfswood در شمال Westeros زندگی می‌کنند، از پرچم داران خاندان Glover هستند و در تمام مدت داستانی که در سریال دیدیم به خانواده‌ی استارک وفادار بوده‌اند.
بازیکنان بازی را از دید پنج شخصیت مختلف خاندان Forrester دنبال می‌کنند که هر کدام در نقطه‌ای از وستروس قرار گرفته‌اند و تلاش خواهند کرد خاندان Forrester را در حین وقوع جنگ پنچ پادشاه از نابودی نجات دهند. زمانی که بازیکنان هر کدام از این پنج شخصیت را کنترل می‌کنند،داستان آن‌ها را در طول بازی با شخصیت‌های پر طرفدار بینندگان سریال رو‌به‌رو می‌کند.
در قسمت اول از این بازی 6 قسمتِ بازیکنان با تیریون لنیستر،سرسی لنیستر،مارجری تایرل و شخصیت منفور سریال یعنی رمزی اسنو رو‌به‌رو خواهند شد.

با تشکر از ASHKAN KING

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Barcelona FC

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
انصافا ضعیف ترین بازی telltale تا ایجا همین گیم اف ترونز بوده از گرافیک ضعیف تر نسبت به بقیه بازیاش تا کاراکترا و دیالوگای ابکی و بی روح و خواب اور بعد سریع هم برا فصل بعد تایید شده :| فقط به خاطر اسمش و فروش :-& از اون طرف ولف امونگ اس و بوردر لندز موندن رو زمین :| باید احتمالا یه سال صبر کنیم تا این چرندیاتی که داره میده بیرون تموم شه دوباره برگرده سره اونا 8-|

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
انصافا ضعیف ترین بازی telltale تا ایجا همین گیم اف ترونز بوده از گرافیک ضعیف تر نسبت به بقیه بازیاش تا کاراکترا و دیالوگای ابکی و بی روح و خواب اور بعد سریع هم برا فصل بعد تایید شده :| فقط به خاطر اسمش و فروش :-& از اون طرف ولف امونگ اس و بوردر لندز موندن رو زمین :| باید احتمالا یه سال صبر کنیم تا این چرندیاتی که داره میده بیرون تموم شه دوباره برگرده سره اونا 8-|

Wlof Among Us عالی بود!!!
هنوز فصل 2 تایید نشده ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
این The Walking Dead: Michonne رو کسی بازی کرده ؟ ارتباطی با فصل سوم داره این شخصیت میشون یا کلاً همینجوری اومدن یه چیزی ساختن ؟

کلاً کسی که تجربه کرده بیاد یک در موردش توضیح بده ...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
پس سیزن ۳ واکینگ دد کی واسه پیش فروش قرار می گیره ... دلم لک زده واسه دیدن صورت کلمنتاین :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
پس سیزن ۳ واکینگ دد کی واسه پیش فروش قرار می گیره ... دلم لک زده واسه دیدن صورت کلمنتاین :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
امیدوارم بعد از 25 نوامبر بیاد تا بشه از همون اول با تخفیف خرید :D قبلا Tales from the Borderlands همچین وضعیتی داشت، اینم از روز اول با تخفیف باشه عالیه :D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان یعنی من تنها کسی هستم که از گیم آف ترونز تل تیل خوشم اومده؟؟:-s
خداوکیلی اگه داستانو تا ته برید میبینید از سریالش هم گیرایش بیشتره!!!نمیدونم والا شاید من خیلی غرقش شدم:(:(
من انتخابهام منجر به نتایج وحشتناکی شده حتی یه جورایی دردناکتر از سریال:
تو قسمت اول ایتن بخاطر دفاع از خواهرش کشته شد
اشر تو قسمت 5 موند تو حیاط قلعه و کشته شد
قسمت 6 بانو میرا مثل ند استارک فقید تو یه صحنه فوق العاده حساس گردنشو زدن
قلعه اجدادی ما یعنی آیرون رت سقوط کرد و مادرمون کشته شد
و فقط 2 شخصیت قابل بازی یعنی رودریک و گرد برام موندن
و برادر کوچیک رایان و خواهرمون تالیا زنده موندن
واقعا هرکاری کردم نتونستم بهتر کار کنم حتی بعد مرگ ایتن دیگه سبک سرانه تصمیم نگرفتم و انگشتر بوسیدم و تو تو گل دراز کشیدم ولی باز هم چیزی نبود جلوی این همه بدبختی رو بگیره:((:((:((:((
خوشحال میشم بقیه هم تصمیمات و عواقبشو اینجا تو اسپویلر بیان کنن

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
خداوکیلی اگه داستانو تا ته برید میبینید از سریالش هم گیرایش بیشتره!!!نمیدونم والا شاید من خیلی غرقش شدم:(:(
واقعا هرکاری کردم نتونستم بهتر کار کنم حتی بعد مرگ ایتن دیگه سبک سرانه تصمیم نگرفتم و انگشتر بوسیدم و تو تو گل دراز کشیدم ولی باز هم چیزی نبود جلوی این همه بدبختی رو بگیره:((:((:((:((
به شدت موافقم واقعاً فوق العاده بود این بازی توو بازی ها تلتیل;داستانش بی نظیر بود و روایت چند جانبه اش فوق حرفه ای کار شده بود،گیم پلی هم بر خلاف بازی های دیگه تلتیل خیلی بیشتر درگیر می کرد بازیکن رو و انتخاب ها تأثیر زیادی داشت.البته من خیلی وقت پیش بازی کردم دقیق خاطرم نیست انتخابام ولی یادمه همه چی انقدر بدم نشد! :D
کلاً GOT به نظرم انقدر وسیعه خیلی پتانسیل داستانی داره و راحت میشه ازش یه اسپین آف عالی استخراج کرد مثل کاری که تلتیل به بهترین نحو انجام داد و در کل به نظرم اول GOT بعد واکینگ دد و بعد هم TWAU بهترین های تلتیل بودن البته بتمن رو هنوز موفق نشدم بازی کنم :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
رضا جان من خودم فکر میکنم چون بعد از انتیل دان بازیش کردم و شاید هایپ شدید بودم از قبل(چون از همون فصل اول سریال فنش بودم یعنی زمانی که هنوز معروف نبود!!!) بهم نچسبیده
اخه خدای اثرات پروانه ایی همون انتیل دان هست که انتخاب ها خیلی تاثیر گذار و خلاقانه به کار گرفته شده و چون با هم مقایسه کردم نظرم راجب بازی خوب نبود:D
مطمینم اگر گرافیک فنی و صداگذاری و حتی گیم پلی یه ذره بهتر بود(شد همش ک!:D)همه باهات هم نظر بودن
پ.ن:من در حسرت فصل یک والکینگ دد موندم که اف بخوره بخرم!!!:-<

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان من نسخه ی فیزیکیه بتمن رو گرفتم ولی فقط اپیزود یک رو میتونم بازی کنم
بقیه ی اپیزودارو باید جدا بگیرم؟
سلام
بله این سری بازی ها نمونش انتیل دان و گیم و والکینگ دد و...اینا اپیزدوی و فصل فصل هست
حالا یا همون اول گزینشو هست که فصل دومو بزنی دان یا اینکه یک رو دان میکنی میری تو بازی گزینه فصول بعد رو داره که بزنی دان
دان که بشن خودکار نصب میشه رو بازی

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر