Tekken Vs Mortal Kombat

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام به تمام بچه های بازی سنتر !!!:biggrin1::biggrin1:

من داشتم تو اینترنت یه وب گردی کوچولو میکردم که به باکس شاتی بر خوردم که خیلی جالب بود!! عنوان باکس شات Tekken Vs Mortal Kombat بود .عکس رو این جوری ساخته بودند....:biggrin1:
باکس شات MK VS DC رو برداشته بودن و بچای کله ی بتمن یکی از شخصیت های تیکن رو گذاشته بودند که نمیدونم کی هست..:biggrin1:

من هم به فکرم رسید که یه تاپیک بزنم که این دو تا مقایسه کنم اخه همیشه این تو ذهن من یه علامت سوال بوده که کدوم محبوب تر هست.:biggrin1:

نظر خودم : من که به MK رای دادم .ولی شخصیت پردازی تیکن قوی تر از مورتال هست...
من شخصا خودم به خاطر Scorpion به MK رای دادم.من با تیکن هم خاطره ها داشتم وقتی که اون رو رو کنسول PS1 بازی میکردیم!!!:smile:

این هم همون باکس شاته هست!!:biggrin1:

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
از یکی از ناظم ها خواهش میکنم که یه نظر سنجی واسه این بزارن که یکیش Tekken و Mortal Kombat
باشه...

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
به نظر من این دوتا بازی هیچ ربطی به هم ندارن که بشه با هم مقایسه شون کرد!!!!

mortal kombat که فایتینگ تخیلیه اونم در حد ترسناک!!!!!بعد اون وقت تیکن....!!!!!!
اخه چیشون رو میشه با هم مقایسه کرد؟!!!این که تو کامبت فینیشر یا فایتالیتی میزنه ولی تو تیکن اصلا همچین چیزی وجود نداره!!!!!!!!!!!!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینم حکایت Nathan Drake Vs Marcus Fenix هست!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آخه بی کاری همش تاپیک میزنی !!!
اصلا با خودت فکر کردی که این دو تا چیشون به هم شبیه ؟ غیر از سبکشون ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بابا دو تا بازیه فایتینگ هست دیگه ! من با Mortal Kombat خیلی بیشتر حال کردم و خاطره دارم !! بخصوص ورژن دو بعدیش ! واقعاً مهارت پیدا میکردی توش کار همه رو میساختی ! حتی تو مشت و لگد الکی پروندن هم باید مهارت پیدا میکردی ! یادم میاد من و داداشم حتی باگهای بازی رو هم به عنوان سلاح علیه همدیگه و هوش مصنوعی استفاده میکردیم !! :eek:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر