Tekken Tag Tournament 2 | PS3

من وقتی 2ـوم راهنمایی بودم از شدت جوگرفتگی تمام فرمای جین رو یاد گرفتم و پسر خاله هام نفله می کردم :)) ای یادش بخیر روزا که تیکن می زدیم دسته رو همچین تمام دکمه هارو قاطی می زدیم که آخرش دسته فرار می کرد :d واقعا اون موقع ها حال می داد .

اما نامکو کلا این نسل با کمال احترام به کارها و بازیهایی که ساخته تو این نسل رید :| هر جور بازی آشغال انداختن این جاپونی های منحرف به مردم . یه مشت بچه باز شدن کارگردان !

من وقتی T6 رو گرفتم داشتم از شدت تاسف سکته می زدم هیچ نو آوری نداشت 4 تا کارکتر آشغال بهش اضاف شده بود که کلا بالانس رو بهم زده بود (با اینکه قبلا هم بالانس درستی نداشت :dولی نه در این حد) حالم بهم خورد تا این TTT2 که خیلی تو اولین نمایشاش خوشحال می زد بعد تو E3 دیدیم اینم زیاد چنگ نمی زنه ولی فقط بخاطر جین می گیرمش فقط و فقط :d.

یعنی اون خواننده رو وقتی تو E3 داشت اون بالای استیج نشسته بود دخترا هم کنارش کلا یه جو صورتی ! بعد هیهاچی داشت با وینگ مبارزه می کرد احساس خفگی بهم دست داد معلوم نیست این مایکرو چکار کرده که کلا صنعت شرق بدجور افت کیفیت پیدا کرده .

حالا ببینیم نامکو چه گلی به سر این می زنه ، هر چند فرعیه ولی جین خیلی خوب در اومده :d.

آخرین ویرایش:
نسخه ی پرولوگ بازی واقعا عالی بود
وقتی حریفت و میزنی زمین گرد و خاکی میشه :دی گیم پلی اش فوق العاده روون شده
گرافیک خوبی هم داره
الحق که بهترین تکن هست!

teken

سلام
منم علاقه زيادي به بازي تيکن دارم 15 سالي هست تيکن از تيکن 3 تا به الان دارم باري ميکنم حسرت تيکن 6 و TTT2 به دلم موند چنديد ساله به همين دليل قصد دارم دستگاه پلي 3 بخرم فقط به خاطره تيکن .
خوشحال ميشم با هم ارتباط داشته باشيم بحث و نقدي بکنيم در مورد کاراکتر هاي تيکن به چالش بکشيم کلا بحث کنيم که کدوک کاراکتر قوي تر پيشت کدوم کاراکتر کامل تره پيشت
کاراکتر اول من در تيکن 6 و TTT2که ديوانشم 1 . کينگ است 2. استيو
نظره من اينه که قوي ترين کاراکتره تيکن 6 کينگ
به اين دليل که سخت ترين کاراکتر تيکنه اگر بتوني بر سخت بودنش غلبه کني قوي ترين کاراکتر هم ميشه
اينمخ شماره تلفنمه اگه مايل بودي با هم ارتباطي و بحثي داشته باشيم 09178447038 نام :حسين

یکی کمک کنه این جون پدر ما رو در اورده :d هر چی می خوام با جین بزنمش نمی شه :d(مادر-پسر)

---------- نوشته در 12:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 PM ارسال شده بود ----------

کمبو های جین چه خفن شده عاشقشون شدم :d

آخرین ویرایش:
اون مورتال کمبت کجا بود کجا رفت این تکن کجا بود چی شد واقعا برا سازنده هاش متاسفم.
سازنده که میلیونی بازیش داره فروش می کنه الان با کامنت شما می ره خودکشی می کنه !
---------------
دوستان من نمی دونم چند نفر تیکن رو گرفتن و آنلاین می زنن اما هرکی دوست داشت می تونه بیاد تو این تیم عضو بشه :Teams - World Tekken Federation
فعلا جز من کسی نیست :d که دور هم یه حالی کنیم .

بازی واقعا عالیه من که از هر لحظه ش لذت می برم .

سازنده که میلیونی بازیش داره فروش می کنه الان با کامنت شما می ره خودکشی می کنه !
---------------
دوستان من نمی دونم چند نفر تیکن رو گرفتن و آنلاین می زنن اما هرکی دوست داشت می تونه بیاد تو این تیم عضو بشه :Teams - World Tekken Federation

وای یکی رو کشتم.:-o مبادا به کسی بگید :-$

---------------

من خودم تیم دارم. منتها تو اینم عضو میشم.

دوستان من خیلی وقته سمت ps3 نرفتم
میخواستم بدونم هنوزم بازی رو تو هارد میریزن یا باید دیسک اورجینال تهیه کرد ؟ :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or