Tekken 6: Bloodline Rebellion

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
2 سوال داشتم :
1 - وقتی گرفته میشم چه دکمه ای باید زد که نتونه حریف منو بگیره ؟ یعنی تا طرف میاد بگیرتم من اونو حل بیدم و نذارم منو بگیره
از این ورا رد می‌شدم، گفتم حالا این سوال رو جواب بدم مثلاً :D
قبل از جواب دادن، بگم که 4 تا کلید بازی رو با این اسمها می‌گم:

2 1
4 3

1 = مشت سمت چپ
2 = مشت سمت راست
3 = لگد سمت چپ
4 = لگد سمت راست

حالا جواب سوال:

بستگی به این داره که طرف کدوم Throw رو زده باشه.

- اگه حریف برای گرفتن تو، 3+1 رو زده باشه، انیمیشن ِ حرکتش اینجوریه که موقعی که داره دستهاش رو دراز می‌کنه به سمت تو، دست سمت چپش جلوتره. بنابراین باید کلید 1 رو بزنی تا از اون Throw فرار کنی.

- به همین ترتیب، اگه حریف 4+2 رو زده باشه، تو باید 2 رو بزنی تا فرار کنی.

- برای فرار از Throw هایی که با 2+1 هستن، تو هم باید 2+1 رو بزنی. (اگه به انیمیشن ِ این Throw ها دقت کنی، میبینی که هر دو تا دستِ حریف، همزمان با هم به سمت تو دراز می‌شن)

- اگه حریف به صورت زاویه‌دار نسبت به تو ایستاده باشه (یعنی روبروی تو نباشه، مثلاً در زاویه 45 درجه‌ی تو ایستاده باشه)، و مثلاً بخواد از سمت راست تو رو بگیره، برای فرار کردن باید مشت سمت راست (یعنی کلید 2) رو بزنی. اینجا دیگه فرقی نمیکنه که طرف کدوم نوع Throw رو زده باشه.

- اگه طرف پشت سر تو قرار داشته باشه و تو رو Throw کنه، راه فراری نداری :)

- خوش بگذره.

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
نياز نيست نصب كني بذارش تو دستگاه چند ثانيه صبر كن نوشته هايي با زمينه سفيد مياد درش بيار ديسك كپي رو بذار بازي كن!

اما يك سوال چجوري ميشه از شمشيرآليسا يا هركي ديگه توي بازي استفاده كرد؟
آقا نمیشه .نمیشه .نمیشه....

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
در کل بازی خوبه ولی اون چیزی که ازش انتظار میرفت نیست
دموهای بازی میتونست خیلی بهتر باشه
گرافیک هم همینطور
لودینگ های اعصاب خورد کنی هم داره
ولی با تمام این اوصاف fhghting زیبایی هست :cool:

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
سلام دوستان ميشه بگيد در قسمت سناريو بازي چطور ميشه خون شخصيت افزايش داد منظور برداشتن خون از روي زمين نيست ميخوام خط خونش بيشتر كنم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چند روزه میخوام مجله ی در وصف این فاجعه جور کنم ولی نمیشه !!. تا حالا نشده بود تعداد مشکلات و ایرادهای یه بازی از دستم دربره که رفت سر تکن :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر