Tekken 6: Bloodline Rebellion

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بر و بچ, جین عجب کت و شلواری زده:d
t6_08.jpg
اره عجب چیزیه !!! احتمالا محصوله هاکوپیانه :laughing::laughing::laughing:
گذشته از شوخی این عکس برا T6 بود یا برا BR هستش ؟
کوروش جان اگه اون عکسا رو داشتی بیا بزار دیگه برادر ؟!! ما رو کفی کردی یهو جیم شدی :cheesygri
راستی فقط دویل جین :love:

آخرین ویرایش:
با توجه به نوع D-pad 360 انجام حرکات مایل زنی تو Tekkenغیر ممکنه و راهی جز ارگ زدن مثل بعضی ها با دستش نیست و باید بابت نسخه ی PS3 متحمل هزینه بابت تهیه بازی بشیم.
بازم اومدی اینجا هم از ps 3 تعریف کنی!!!!!!!!!مثل تاپیک دسته ها..:evil:
نمیدونم چه اصراری داری بگی ps 3 بهتره...

با توجه به نوع D-pad 360 انجام حرکات مایل زنی تو Tekkenغیر ممکنه و راهی جز ارگ زدن مثل بعضی ها با دستش نیست و باید بابت نسخه ی PS3 متحمل هزینه بابت تهیه بازی بشیم.

شما اینو از کجا می فرمایید؟
مگه تا حالا بازی رو کسی بازی کرده؟
شاید کنترل بازی در کل با نسخه ps3 متفاوت باشه.
احتمال داره حرکات مایل رو با آنالوگ سمت راست بزنی و کلا کنترل کاراکتر ها با آنالوگ باشه.
به نظر من بحث ها رو اینجور حاشیه دار نکنیم بهتره. میدونم سخته باور کنید یه بازی که از اول انحصاری بوده حالا دیگه نیست.
خیلی ها از این بابت خوشحالند و خیلی ها هم ناراحت.

چند تا ویدئو صدادار لینک بدید اقا!. هرچی هست کپچر شده بیصدا از روی TV ـه که !!!.
فری جان:biggrin1: یک سوال این تریلری که امروز تو بخش تریلرهای سایت گذاشتن واقعا Takken 6 هست؟:confused: کیفیتش رو که دیدم اینجوری شدم:eek: بعدشم که زدم زیر خنده:laughing: واقعا گرافیک . جزئیات محیط در این حد هست؟

شما اینو از کجا می فرمایید؟
مگه تا حالا بازی رو کسی بازی کرده؟
شاید کنترل بازی در کل با نسخه ps3 متفاوت باشه.
احتمال داره حرکات مایل رو با آنالوگ سمت راست بزنی و کلا کنترل کاراکتر ها با آنالوگ باشه.
به نظر من بحث ها رو اینجور حاشیه دار نکنیم بهتره. میدونم سخته باور کنید یه بازی که از اول انحصاری بوده حالا دیگه نیست.
خیلی ها از این بابت خوشحالند و خیلی ها هم ناراحت.

البته با آنالوک یه کم سخت میشه
ولی عادت کنی مشکلی نداره
من اوایل که PES رو رو 360 بازی میکردم زجر می کشیدم
ولی الان دیگه وقتی با ps3میخوایم بازی کنیم احساس میکنم
سختمه و با 360 راحتتره

البته با آنالوک یه کم سخت میشه
ولی عادت کنی مشکلی نداره
من اوایل که PES رو رو 360 بازی میکردم زجر می کشیدم
ولی الان دیگه وقتی با ps3میخوایم بازی کنیم احساس میکنم
سختمه و با 360 راحتتره

معلومه. دیگه از بازی های FPS مثل ورلد ات وار که سخت تر نیست.
در ثانی متاسفانه ما ایرانیا دوزار هم خرج نمی کنیم میگیم با پد 360 سخته.
توی سایت ماکروسافت حدود چند ماه پیش دیدم یه دسته ی مد شده برای کال گذاشتن که 100 دلار قیمت داشت. یا میگیم میدنایت سخته. خوب با ریس ویل هم سخته؟
مطمئنا اگه اونور همه بگن تکن رو با 360 سخته یه دسته ی مد شده واسش عرضه میکنن. اما تو ایران کیه که پول واسه این چیزا بده.
به هر حال آش کشکه. اگه به ما حال دادن گفتن تکن رو 360 میاد باید اینچیزاشم تحمل کنیم. وای چی میشه اگه با آنالوگ بشه موشن زد. اونوقت بازی میشه یه هیولا.:biggrin1:

فری جان:biggrin1: یک سوال این تریلری که امروز تو بخش تریلرهای سایت گذاشتن واقعا Takken 6 هست؟:confused: کیفیتش رو که دیدم اینجوری شدم:eek: بعدشم که زدم زیر خنده:laughing: واقعا گرافیک . جزئیات محیط در این حد هست؟
واقعا هم جای خنده داره. اگر اون تریلر 5 دقیقه ی E3 06 رو میدی چی میگفتی پس؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or