Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

x_mlk3.jpg

کی میگه انتقام چیز قشنگی نیست ؟ یا اصلا این حرف از کجا اومده که لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست ...
می خوام بدونم این مضخرفات رو کی داخل مغزتون فرو کرده ؟ ..انتقام خیلی هم خوب و شیرین و لذت بخشه ..!! انتقام ممکنه شرورانه باشه ولی وقتی قدرتش رو داری و می تونی انتقام بگیری ، باید به بهترین روش و بدترین شکل این کارو انجام بدی ..

اصلا الان وقت ، وقت انتقامه ..انتقام از تمامی کسانی که طی 30 سال زخم بر دل طرفداران مجموعه لاک پشت های نینجا نهادند یا در این کار دخیل بودند ، خون به جگرشان کردند و خونابه از چشم هاشون روان ساختند... حالا این زخم کهنه سر باز کرده و بذر کینه 30 ساله جوانه زده ..و اینبار دست انتقام از آستین DOTEMU بیرون اومده تا به فضل خدا و نام نامی شردر کبیر ،انتقامی سخت توسط Tribute games گرفته بشه...

picture17-min_sbr4.png

ویژگی ها:

• داستان بازی از حمله بیباب و راکستدی به شبکه 6 خبر برای سرقت سر و جمع آوری قطعات یدکی بدن رباتیک کرنگ آغاز میشه و با مجاهدت برای گردآوری سایر اعضا و جوارح ایشون در سایر مناطق شهر ادامه می یابه..
  • 7 شخصیت دربازی قابل کنترل هستند...شامل لئوناردو, رافائل, مایکل آنجلو, دانوتلو ، استاد اسپلینتر ، آپریل اونیل و کیسی جونز ...
  • بازی به دستان هنرمند TRIBUTE GAMES واقع در مونترال ،سازنده عناوینی چون scott pilgrim و TMNT GBA ساخته میشه و ناشر DOTEMU هست که عناوین موفقی چون Street of rage 4 رو در کارنامه داره...
  • بازی از co op آفلاین و آنلاین تا سقف 6 نفر بهره می بره..
  • برای بازی بیش از 20 باس فایت از جهش یافته های معروف مجموعه انیمیشن در نظر گرفته شده..که بعضی از اونها برای اولین بار در بازی ها حضور می یابند...
  • تا این لحظه مبارزه با این شخصیت ها به عنوان غول آخر تایید شده است : Wingnut , Metalhead, , Tempestra, Bebop ,Rockstedy ,Tokka, Razhar, Rat king, dirtbag , leatherhead ,Shredder ,Krang, Baxter Stockman ....
  • برای هر یک از 7 شخصیت یک نوار انرژی یا اسپشیال در نظر گرفته شده که با وارد کردن ضربه به دشمنان تا 3 درجه شارژ خواهد شد.. که برای انجام اسپیشیال اتک ها و سوپر اتک ها مورد استفاده قرار میگیره..
  • در بازی چند نفره لاک پشت ها از تکنیک ها و ضربه های ترکیبی به کمک یکدیگر و بصورت همکاری استفاده می کنند تحت نام co op moves...
  • در بازی علاوه بر جعبه های پیتزای شفابخش! پیتزای افزایش قوای جنس..!.. جسمی و پیتزای فوق العاده انرژی زا با دوره کوتاه مدت در نظر گرفته شده است..به علاوه پیتزای مخصوص پارتی که همه رو سیر میکنه..
  • بازی به عمد بصورت پیکسلی و 16 بیت کار شده تا معنویت عناوین کلاسیک رو حفظ کنه و دنباله ای درخور برای اونها باشه..
  • برای اولین بار در بازی های مجموعه برای لاک پشت ها قابلیت taunt یا طعنه و تیکه انداختن به دشمن ها در نظر گرفته شده که با انجام صحیح و بجای اون یک نوار انرژی پر میشه..
  • سعی شده در بازی حال و هوای مجموعه انیمیشن 1987 تا حد امکان حفظ بشه برای همین مرحله ها در مکان های قدیمی و معروف انیمیشن مثل کانال 6 خبر ،فاضلاب و مترو نیویورک ، شهر بازی و باغ وحش مرکزی .. خیابان ها و پشت بام ها... در کل از منهتن و کُنی آیلند گرفته تا احتمالا Dimension X
  • بازی دارای دو حالت آرکید و داستانی است که برای حالت داستانی یک نقشه از نیویورک در نظر گرفته شده که میشه آزادانه درش حرکت کرد و مراحل رو انتخاب و تکرار کرد و برای هر مرحله چلنج ها و کالکتیبل های مخفی در نظر گرفته شده......
  • در حالت آرکید تعداد جونها محدوده و باید با توکل به خدا یک کله بازی رو تموم کنید و این مود به سبب سختی بیشتر بدرد رترو بازها می خوره ولی در حالت داستانی با پوینت هایی که بدست می آورید می تونید جان اضافی (هر 200 تا فونت نینجای ضایعاتی یک جون اضافی) سلامتی بیشتر و حرکات اضافی تهیه کنید..و جنبه مدرن قضیه خودشو نشون میده...
  • از صداپیشه های قدیمی انیمیشن برای صداگذاری محدود بازی استفاده شده..
  • کار موسیقی متن بازی به عهده برادر Tee Lopes بوده که دستی هم در موسیقی سونیک مانیا شورش در شهر 4 و متال اسلاگ تاکتیک داشته...
  • و آقای mike patton خواننده تصنیف های محلی امریکایی! یک دهن تم قدیمی و اصلی مجموعه رو دوباره به سبک خودش خونده..
  • بازی در روز 16 ژوئن 2022 مصادف با 26 خرداد عرضه میشه و در روز عرضه بر روی گیم پس قرار خواهد گرفت..

picture14-min_k9fg.png

picture13-min_lvic.png

picture10-min_(1)_ax4.png

nn-min_atqe.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
a22-min_(1)_vyn6.png

متای بازی با 39 نقد و یک پله صعود وارد کانال 86 شد..!!
فقط امیدوارم این سایت های دوزاری زاقارت مثل بازی سنتر نیان به نمره گند بزنند..!
اگه همینجوری پیش بریم به فضل خدا متای street of rage 4 رو هم می زنیم و بهترین بازی بیت ام آپ دوران لقب میگیریم..
متای اون با 50 نقد 84 هست...و ما فعلا با 39 نقد بین 86 و 85 در التهابیم..!

پ ن : عذر خواهی میکنم متا رو اینجا گذاشتم می دونم تاپیک امتیاز های بازی جداست..گفتم شاید یک نفر پاهاش درد بکنه نتونه تا اونجا بره..

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب من الان رسیدم مرحله 15...
تا اینجا همه کاراکترها رو لول 10 کردم.. جا داشت، بعضی هاشون الان 13 هم بودن... ببینید دیگه چقدر مرحله ها رو تکرار کردم ..

تکنو دروم چه آهنگ خفنی داشت !! انگار یوزو کوشیرو یک دهن تکنو توش خونده بود...
باورم نمی شد یک آسانسور دیگه اونجا برامون گذاشته باشند..[-o< آخه من خیلی آسانسور دوست دارم..💕

بعد دوتا باس متنوع تو یک مرحله...بابا راضی به زحمت نبودیم اومده بودیم یک نوک پا خودتون رو ببینیم چه میکنید با ما..
بعدش Slash رو چقدر قشنگ در آورده بودند...واقعا دستشون درد نکنه..💙❤️🧡💜

به نظرتون این مراحل جت اسکیت با اون هشدار های قرمزش یک نمور حس turbo bike battletoads نمیداد ..اوکی نمی داد..
ولی دیگه این آخریش حسو می داد با اون آب و هوای نامتعارف قرمزی بک گراند.. رجوع شود به پست بعدی...!!👈👈

می دونم دیگه آخرای بازی هستم و به همین خاطر کاملا حالم بده و از این به بعد به جای یاوه گویی فقط هذیان میگم ..!
اصلا موسیقی مرحله پانزدهم خودش مرثیه است و گویای اینه که هیچ چیز خوبی دائمی نیست و یک زمان پایان میابه و تو رو با همه خاطراتت تنها می گذاره.. وسط مرحله داشت بغضم می ترکید.....:-s:-s چرا آهنگ این مرحله اینقدر غم داره..! :((:((

برای شما هم احتمالا پیش اومده که بعضی بازی ها وقتی تموم میشن غبار غم میشینه روی طاغچه دلتون و حالتون عجیب گرفته میشه و با دهانی باز و زبانی آویخته، نگاه تون خیره به تلویزیون میمونه و و با خودتون فکر میکنید که چقدر حیف شد تموم شد.. کاش بیشتر بود، حالا باید چند سال دیگه صبر کنیم تا شاید همچین شاهکاری رو ببینیم...8-|
بنابراین الان خیلی حالم بده ...
می دونم این بازی برای من هم تا ساعاتی دیگر تموم میشه و دیگه حوصله هیچ بازی و انیمیشن و شخص و کلا هیچ چیز دیگه ای رو ندارم...
و وارد مرحله افسردگی پس از فارغ شدن می شم...! :-<:-<
آخه شما چطور میتونید بی تفاوت باشید ..
من هر طرفو نگاه می کنم چهره استاد اسپلینتر با اون نگاه معصومش و اپریل با اون یقه بازش..!! میاد جلو چشمم.!

نه ..این دنیا دیگه بدرد نمی خوره..اصلا از اولین ناظم و مدیری که از اینجا عبور میکنه و چشم های زیباش به این پست می افته، عاجزانه خواهش می کنم تمنا می کنم ،التماس می کنم ..اصلا دستش رو می بوسم... فقط بیاد منو بن کنه..^:)^
نمی خوام وقتی بازی تموم شد اینجا اکانت داشته باشم...و بهونه ای بشه که بیام پست بدم و شما عزیزان رو با مداحی برای این دل سوخته ام ناراحت کنم..ترجیح می دم کوله بار غم به دوش گیرم و برم یک گوشه دست به آب، بدور از چشم همه.. های های گریه کنم و اشک خون بریزم... .. اینجوری شاید ، شاید تحمل بار غم این مصیبت عظمی بر من سهل گردد...

ezgif.com-gif-maker_(6)_yvl3.gif

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
جدا چرا اینقدر سنگدل و بی رحمید، طرف داره التماس میکنه، داره دست بوسی میکنه (خدا کنه به همینجا ختم بشه و به جاهای دیگه نرسه) بباید بنش کنید.
نمیتونه فراموش کنه آپریلو با اون یقه بازش، اوه اوه کار بیخ پیدا کرده به اسپلینتر هم.الان میگه اینا رو گفتم مچ گیری کنم.
جدا بدآموزی داره.چند تا اخطار برا آموزش نامناسب بهش بدید، ما بچه های صالح رو داره از راه به در میکنه.

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
گفتم تا هنوز ناظمی پیدا نشده که به ندای دلم لبیک بگه ( شانس که نداریم الان با دعای خیر دوستان ! به عنوان اولین و آخرین آرزوی قلبیم در زندگی، برآورده میشه ) یک پست انگیزشی دیگه بدم و برم لباس سیاهام رو اتو کنم... همونطوری که قبلا گفتم سازنده ها گفتن دیگه بخدا جون DLC دادن نداریم ولی تهیه کننده گفت سازنده ها شکر زیادی خوردند مگه دست خودشونه، داریم...خوبشم داریم..!!

حالا اگه بر فرض دی ال سی داشته باشیم ...

به عنوان فانتزی های خودم اسم این پست رو می گذارم" چه چیزهایی از دی ال سی میخواهیم ..می خواهم..!"

♦️ اول از همه درجه سختی جدید ..یک مد مثل مانیا و مانیا پلاس حتی.. که دشمن های بیشتر و حتی بیشتر وارد جریان بازی بشند.. جوری باشه که هر کی داخلش شد از وسط جر و واجور بشه...!

♦️دوم داشتن یک مد آرنا مانند.. مثلا یک محیطی مثل بتل نکسوس...آره خیلی میچسبه...مد باس راش هم جوابه ولی ترکیب آرنا با باس های چندتایی خیلی بهتره..!

♦️سوم اضافه کردن کاراکتر های جدید قابل بازی ... خب اینا که هل شدند کیسی رو مفتی بهمون دادند...پس دیگه کسی رو ندارن بیارن.. پای کارای رو وسط نکشید ..کارای داخل انیمیشن قدیمی حضور نداشته...تازه اگرم بیاد میره وایمیسته کنار بابا شردرش ..!

فقط می مونه کارکتر تحت لایسنس اوساگی یوجیمبو.. ببینید این شخصیت خودش کمیک جدا داره و همیشه به عنوان یک کراس اور وارد دنیای tmnt میشه..و داخل هر 3 انیمیشن حضور داشته..و اینم بگم که خیلی خواهان داره...حالا این که چطور برن صاب مال رو راضی کنند نمی دونم ...

حالا میونه تون با مارمولک ها چطوره...نمی ترسید که .. منم نمی ترسم فقط یخورده چندشم میشه..!
mondo geckoمی تونه به عنوان یک مارمولک اسکیت سوار وارد بازی بشه...می تونن حتی براش فن های کاراکتر اسکیت رو تعریف کنند و جای خالیش رو تو شورش 4 پر کنند..

به چنگیز و آتیلا هم اصلا فکر نکنید اونا مال این صحبت ها نیستند ..ولی فکر کنید رش و پیمپل و زیتس می اومدن چی میشد...!
یک احتمال دیگه هم هست که شکل جهش یافته اپریل که شبیه گربه است اضافه بشه با فنون جدید..

q3_upjx.png

♦️چهارم لباس های جدید ...ببینید همه ما تا چشم وا کردیم لاک پشت ها رو لخت و عور دیدیم..! بنابراین اینا همه جاشون رو به همه نشون دادن و دیگه خجالت شون ریخته..! چرا بی خود پول تیترون و فاستونی بدند خو...

البته لاک پشت ها کاستوم های چرت وپرت زیاد دارن ولی با این حال دو دست لباسه که پرطرفداره ..یکی ترکیب بارونی سفید و کلاه شاپو هست..! که خیلی داخل انیمیشن هم مورد استفاده قرار گرفته و لباس مخفی شون هست ..منتها دیدید که آقا سازنده هه اومد گفت سخته درآوردن انیمیشن هاش... می مونه یک دست لباس سامورایی که اینم چندباری تن زدند ...چیز خاصی نیست یک کلاه خوود و زانو و بند و بازو بند حصیری ! با یدونه شورت چوبیه..!..همین .. دیگه فکر کنم اینو بتونند راحت در بیارن...

آمـــــا ..می مونه لباس اپریل جون.... واقعیتش اپریل تو انیمیشن فقط با همین لباس زرده دیده شده و چند باری هم حوله حموم..ولی اگه نگاهی به اکشن فیگور هاش بندازیم می تونم بگم که یدونه لباس چرمی هم ته کمدش داره که عروسی ای ، ختنه سورونی، چیزی بشه می پوشه.. ! الان دارین به این لباس تنگ های چسبون چرمی سیاه یا قرمز فکر می کنید که تا تن کسی میبینید یک حال خوشی بهتون دست میده و می گید ایول اگه اپریل تنش کنه چه جیگری میشه.. !

باید خدمتتون عرض کنم زهی خیال باطن.. لباس اپریل چرمی هست ولی این چرمش هنوز دباغی نشده ..یعنی دقیقا دو قواره پوست گاوه خال خالیه ..که قلفتی کنده.. یکی شو بسته دور اونجاش یکی دیگه اش هم پیچیده دور اون یکی جاش و گره زده....

ولی با اون وجدان کاری ای که من از سانسورچی محترم داخل استدیو دیدم و اون شدت و حدت و ثبات قدم در حذف حرکت لگن اپریل ، احتمال اینکه اپریل رو با مانتو و مقنعه دانشجویی ببینیم بیشتره تا این ...!
اون دسته از صالحان ! که حس میکنند گمراه میشند چشماشون رو درویش کنند خواهشا.. برید که راضی باشید..

کیسی جونز هم برای کسی مهم نیست هر چی بپوشه بهش میاد..

q2_tpdn.png

و در آخر چند مرحله داستانی جدید...که حتی داخل فانتزی هامم خیلی بعیده.. ولی من هنوزم به معجزه ایمان دارم..

پیش بردن داستان که خیلی سخت نیست ..شردر و کرنگ که هیچ موقع نمی میرن فقط شکست می خورن ..ولی میتونند روی کمک lord Dregg هم حساب کنند..ببینید دو فصل انتهایی انیمیشن اصلا شردر و کرنگ تو بعد اکس گم شدند و تقریبا نیستند.. و تمام زحمت و بار مسئولیت Villain ماجرا به عهده ایشونه...حتی داخل انیمیشن 2012 نیز حضوری فعال و گسترده داره..پس چرا از پتانسیل نهفته اش استفاده نکنند...هر چند خودم بیشتر دوست می دارم شماره دوم از بازی بسازند و ایشون درش نزول اجلال کنند...
می مونه چندتا جهش یافته دیگه که بیان و غول آخر بشن..
درسته اینا که هر چی جهش یافته و نیافته بود آوردن وسط و می تونند هنوز ترکیبی همینا رو بفرستند سر وقتمون... دستشون هم درد نکنه...
یا اینکه منت آرماگان و انتراکس و گرانیتور و میوتجن مَن رو بکشند..
.جدی آرماگان خیلی پتانسیل بالایی داره بویژه که می تونند یک مرحله موج سواری روی آب هم درست کنند که باسش یک کوسه بی پدر که ایشون باشه، باشه...

q1_ft3s.png

و در آخر...
بدرود ای تاپیک یگانه بازی سال های کودکی ...ای همنشین روزهای شیرین و لحظه های تلخ و کشدار انتظار.. ای که نمی توانم سودای غم دلتنگیت از دل برگیرم و خویش را از بانگ غریب نوتیفیکیشن هایت آسوده سازم.. پس به اشکی نهان در گوشه چشمم قناعت میکنم و از این تاپیک به تاپیکی دیگر افسانه هجرت آغاز میکنم و تو را با خوبان مجلس و یاران صالح! و نیک افکار تنها وامی گذارم...:-<

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
آقا این شاهکاره !!
عجب چیزیه لامصب :x

تنوع، اشیاء، طراحی و مبارزه ها یه طرف این نینجا ها یه طرف :)) حالا اینم به کنار این یقه گرفتن عالیه :))
تریلر و گیم پلی رو دیدم میدونستم با یه بازی خیلی خوب طرفم ولی فکر نمیکردم اینقدر فان و خوب باشه !

فعلا تا مرحله 9 رفتم با لئوناردو و بانو :x

هرموقع تموم شد حتما یه بار دیگه با بقیه هم باید برم و بعدا روی استیم هم بخرم تا هم حمایت بشه از سازنده گرامی هم 6 نفره رو برم >:)

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
fxenruiwyaairsn_usjp.png

کونامی اومده یک توییت زده که تو کمیک کان می بینم تون با خبرهای رادیکال..!! اونم با فونت کالکشن کاوابنگا...
کاملا مشخصه دیده که حالا ملت تو حال و هوای لاک پشت ها هستند، می خواد کالکشن کاوابنگا رو حســـابی بمالونه و بچلونه و بدوشونه !!

من اولش فکر میکردم کونامی چقدرخنگ و احمق بود که کالکشن رو زودتر از بازی اصلی نداد چون مردم تو هایپ اونن میرن اینو میخرن..
ولی الان می بینم که نخـــیر.. ! ایشون خیلی هم زیرک بودن! گذاشتن این بازی بیاد، مردم حسابی داخل دنیای tmnt غرق بشند و خاطراتشون از اعماق وجودشون بزنه بالا و بعد برای اینکه حال خوبشون ادامه پیدا کنه و لذتشون تداوم داشته باشه حاضرن دوباره برای هر چیزی که اونها رو از این دنیا خارج نکنه پول خرج کنند..

شبیه ساز هم که برای اونور آبی ها جیزه ! و هرکی دست بهش بماله خدا میبرش جهنم! و ملک عذاب میاد، کُنده نیم سوز میکنه تو ...تو...تو آستینش..!!#-o
و به طبع اون ، این من بودم که خنگ و احمق تشریف داشتم...:D

در همین راستا دیشب هم بچه های PlayStation Underground رو بوسیله تطمیع و تهدید و تحمیق! هل دادند جلوی دوربین که همه بازی های کالکشن رو بازی کنند و مبارزه با بیباپ و راکستدی تو همه بازی ها رو نشون بدن..
راستی می دونستین تنها شماره کلاسیکی ای که بیباپ توش حضور نداشته شماره سگا جنسیس بوده..یعنی نیمی از شما بزرگ شدید در حالی که حضور بیباپ زمان خودتون رو درک نکردید..!!

بعد از خبر های مربوط به وقاحت و دریدگی کونامی پاچه ورمالیده! می رسیم به اخبار متاورس..!
متای بازی روی ps4 همچنان بر روی 86 استواره با این تفاوت که تعداد نقد ها شده 44 تا..

سایت خودمون هم دیدید که، به بازی 8 داد... 8-| منتها رو اکس باکس بود و اکس باکس هم که کبریت بی خطره..! :>

همینطور هفته پیش تریلرجدید از انیمیشن سینمایی Rise of.. لاک پشت های نینجا..!! اومد.. که داخلش هم کیسی جونز معرفی میشه هم کرنگ..
این مجموعه که پخشش از2018 آغاز شد و تا دو فصل هم ادامه داشت به هیچ عنوان ربطی به این بازی ها و انیمیشن های قدیمی نداره و یک ریبوت اساسی حساب میشه که با هجو و مسخره بازی زیاد هم همراهه...

picture7-min_(1)_2alt.png

چند روز پیش داشتم مد آرکید بازی میکردم با اپریل کمبوم رسید به 301...حیف..! بعدش تـِلِنگم بدجوری در رفت...!
البته چیزی نیست دیدم تا 400 و خورده ای هم طرف رفت.. به نظر دانی و آپریل دست به کمبوشون بهتره..!

این مرحله rat king خوراک کمبو زدنه و اگه آرکید بازی میکنید بویژه روی درجه سختی بالا ، این مرحله و مرحله 10 که میشه metal head یک باگ کوچولو دارن برای افراد فرصت طلب ..! راستش باگ که نه بیشتر یک فرصته کثیفه ... فرصت برای افزایش تعداد جون ها .. چون بخاطر کمبود قطعات! سر هم کردم 200 تا نعش فوت نینجا واقعا کار سختیه..!

پس چشم امیدتون باشه به این ربات های موزر بزرگ که میان جلو چشم شما زایمان میکنند و موزر کوچولو پس می اندازند..! اونها رو دیدید زارپ نپرید روشون و بگذارید درشو کلک ش رو بکنید .. صبر کن حاجی..!غیرتت کجا رفته! اینها باردارند.. حیف هستند... از اینها نسل میگیرن..! ...

اجازه بدید تا اونجایی که قدرت باوریشون توان داره! و دستگاه تولید مثلشون داغ نکرده و به نک و نا نیافتاده! توله موزر پس بدن .. بعد شما بچه هاشون رو بکشید و بکشید و بکشید.... این قدر این کار رو بکنید تا جون بگیرید..! من یکی از افتخاراتم اینه که یکبار تا حدود 260 تا از بچه های 2 تا از اینها رو با دست های خودم کشتم..!!

حالا که صحبت تلاش حداکثری برای جون گرفتن داخل مد آرکید شد حواستون به سوشی های پنهان باشه وا.. اصلا ببینم تا حالا به سوشی درون بازی دقت کردید ؟..سوشی غذای محبوب استاد اسپلینتر بود داخل انیمیشن 1987 و لاک پشت ها ازش متنفر بودن ..دقت کنید اگه با یکی از لاک پشت ها سوشی بخورید چی میگین.. raw fish اووق..! این دیالوگ دقیقا دیالوگ کارتونه و اگه با استاد بخورید چی میگه..! quite delicious...با آپریل و کیسی هم برید خودتون بخورید، من دیگه سیر شدم...!

picture11-min_heg.png

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
Teenage Mutant Ninja Turtles : The Cowabunga Collection
launches August 30

احسنت \m/ :x
از این کالکشن چندتاش میشه Coop زد؟

جدا Tmnt SR خیلی زود تموم شد و اصلا جذابیت نسخه های قدیم رو برام نداشت بس که آسون بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر