Team Bondi:بازی LA.NOIRE قصد دارد همه جور بازیکن با سطوح مختلف را جذب کند!

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
Brendan McNamara رئیس تیم باندی سازنده LA.NOIRE گفته است که ما می خواهیم همه نوع بازیکن بدون در نظر گرفتن سطح و تجربه جذب بازی کنیم.
او گفت:"این بازی برای تازه واردان جهنم نیست و برای حرفه ای ها آسان نیست!"
او ادامه داد:"ما نمی خواهیم که بازی تجربه ای دشوار برای تازه واردان و بیش از حد آسان برای حرفه ای ها باشد البته راه هایی برای پاداش گرفتن در بازی وجود دارد مثلا تسلط داشتن در بازجویی ها".
LA.Noire در تاریخ 17 می در آمریکا و 20 می در انگلستان برای PS3,XBOX 360 منتشر می شود.
منبع:http://www.vg247.com/2011/02/16/team-bondi-la-noire-will-draw-all-types-of-players-with-various-experience-levels/

la-noire-2.jpg

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
براي يك پرونده اگر حرفه اي نباشيد طول خواهد كشيد تا اون پرونده رو حل كنيد، ولي اگر درست بازي رو درك كنيد خيلي سريع و كاملا حرفه اي كار رو تموم مي كنيد و درجه بيشتري هم ميگيريد.

• Like
Reactions: Bayonetta

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
براي يك پرونده اگر حرفه اي نباشيد طول خواهد كشيد تا اون پرونده رو حل كنيد، ولي اگر درست بازي رو درك كنيد خيلي سريع و كاملا حرفه اي كار رو تموم مي كنيد و درجه بيشتري هم ميگيريد.
پس زبان انگلیسی خیلی مهمه ؟!:D

• Like
Reactions: Bayonetta

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
پس زبان انگلیسی خیلی مهمه ؟!:D

ببين L.A. Noire يك بازي داستان محور هست، تو چطور از اين بازي لذت ميبري اگر انگليسيت خوب نباشه ؟ اينطوري بازي هاي Action زيادي تو بازار هستند كه خيلي از لحاظ گيم پلي قوي تر از L.A. Noire هستند و ميتوني اونها رو بازي كني.

ساختار اصلي اين بازي حل كردن پرونده هاي اون هست كه بايد زبان انگليسيت خوب باشه، از صحبت كردن با ديگران و سرنخ گرفتن تا مطالعه Fact هاي بازي.

پس زبان انگليسي قوي در اين بازي نياز هست چه براي هرچه بيشتر لذت بردن، چه براي حل كردن درست پرونده ها.

من ميترسم از اين كه مردم انتظار بازي اكشني داشته باشند، اين در حالي هست كه به شخصه ديدم چه بلايي سر Mafia II اومد.

Mafia II يك بازي داستان محور هست ولي بيشتر مردم اون رو با GTA مقايسه كردند و گفتند مثلا چرا ماموريت فرعي تويه اين بازي نبود . يا مثلا چرا از اين ور شهر بايد بري اون ور تا فقط با كسي صحبت كني ؟ مردم از Mafia II انتظار چيزي مثل GTA داشتند ، اين در حالي بود كه Mafia II حتي نسبت به نسخه قبلش هم از بعد داستاني وسيع تر شد و همين موضوع باعث شد كه داستان بر گيم پلي سلطه پيدا كنه.

از طرفي حتي مقايسه L.A. Noire با Mafia II هم اشتباه هست چون اين بازي يك Adventure Open-World هست.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من که خیلی به این بازی امید دارم و برای اومدنش لحظه شماری میکنم اینطوری که از تریلر گیم پلی معلوم بود بازجویی از متهم ها خیلی لذت بخشه :D

MR_tommy_1986

کاربر سایت
Feb 20, 2006
82
نام
حسین
آره باباااااااااااا!!!!!
میگن در حد اوباما باید انگلیسی بلد باشی
شاید هم تونی بلر
انگلیسی مون کجاد آخرش گند میزنم تو بازجویی و تحقیق فوق فوقش اجراج میشیم دیگه میریم مسافر کشی میشیم تامی آنجلو مافیا یک:))

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
با تمام احترامی که نسبت به این بازی دارم ^:)^ اما بعضی وقتا در مورد این بازی چیزهای می خونم که به اصل بازی شک میکنم

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
خیلی خوشحال شدم که سازندگان بازی همچین ایده ای دارن...

ولی به نظر من خیلی سخت خواهد بود برای کسانی که با زبان انگلیسی مشکل دارند.

مثل بازی HR نیست که فقط انواع راه هارو انتخاب کنیم ...به نظر میاد باید از حدس و گمان و درک مطلب بازی استفاده کرد و بازی رو جلو برد.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دیدی گفتم :d
قطعا اون چیزی هیولایی که تو ذهنمون (حمید:d)نقش بسته نیست
با اون خرجی که گذاشته رو دستشون اگر بخوان یجوریم بسازنش که عامه پسند نباشه که رسما ورشکست... سم هاوسر از فرداش باید بشین کنج دیوار چایی بخوره و قلیون بکشه و اشک بریزه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر