Tales of Xillia

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام با اینکه 1 ماه نیم که بازی اومده ولی حیف برای این بازی زیبا تاپیک نزده باشیم !‌

TALES OF XILLIA
JRPG
by
NAMCO BANDAI

واسه همین این تاپیک رو زدم !

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تا الان 16 ساعت بازیش کردم. تا اینجای کار از همه نظر سرتر از FFXIII-2 بوده. محیط های متنوع، سیستم مبارزات و آپگرید بهتر، شخصیت های فوق العاده دوست داشتنی و .... واقعا حیفه که یه همچین بازی زیبایی اینقدر تاپیکش سوت و کور باشه.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بردیا جان رنگ فونت پست اول خیلی بده ... معلوم نیست اصلا
برعکس خود بازی که خیلی عالیه
البته نسخه دومش و جاپونیا قورت دادن ما هنوز یکشو داریم میریم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
تا الان 16 ساعت بازیش کردم. تا اینجای کار از همه نظر سرتر از FFXIII-2 بوده. محیط های متنوع، سیستم مبارزات و آپگرید بهتر، شخصیت های فوق العاده دوست داشتنی و .... واقعا حیفه که یه همچین بازی زیبایی اینقدر تاپیکش سوت و کور باشه.

من همون شبی که اومد 2 روز بعدش تمومش کردم
بازی شدیدا راحته
حالا نمیدونم jrpg باز هستی یا نه کلا سری تیل های قدیم رو نگاه کنی سخترینش grace f پیرت در میاد تا تمومش کنی یا همین وسپریا یا حتی ابیز
اینو یه ضرب میشه رفت بدون هیچ چالشی .البته شاید من این سبک خوراکمه برام راحت بوده :d ولی در مجموع راحت ترین سری تیله و ادامه دار هم هست سری دومش تاریخ دقیقش رو نمیدونم کی میاد یا قراره بیاد اصلا.البته بریا ژاپونی ها اومده :|=((
الان هم تا عید باید صبر کنیم تیل سیمفونی بیاد :((:d
راستی dlc های بازی هم اومده فکر کنم البته من تست نکردم ببینم چی داره و چی نداره :D
اگه تو این سبک خوشت میاد حتما شاهکار ps2 رو بازی کن Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King من با ps3 بازی کردم >:)

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من همون شبی که اومد 2 روز بعدش تمومش کردم
بازی شدیدا راحته
حالا نمیدونم jrpg باز هستی یا نه کلا سری تیل های قدیم رو نگاه کنی سخترینش grace f پیرت در میاد تا تمومش کنی یا همین وسپریا یا حتی ابیز
اینو یه ضرب میشه رفت بدون هیچ چالشی .البته شاید من این سبک خوراکمه برام راحت بوده :d ولی در مجموع راحت ترین سری تیله و ادامه دار هم هست سری دومش تاریخ دقیقش رو نمیدونم کی میاد یا قراره بیاد اصلا.البته بریا ژاپونی ها اومده :|=((
الان هم تا عید باید صبر کنیم تیل سیمفونی بیاد :((:d
راستی dlc های بازی هم اومده فکر کنم البته من تست نکردم ببینم چی داره و چی نداره :D
اگه تو این سبک خوشت میاد حتما شاهکار ps2 رو بازی کن Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King من با ps3 بازی کردم >:)

نه متاسفانه من تازه به سبک JRPG رو آوردم. توی این سبک هم فقط FF XIII و FF XIII-2 رو بازی کردم.

در واقع احتمال معرفی نسخه جدید Persona من رو به این سبک علاقه مند کرد و باعث شد ToX رو امتحان کنم. چون تا قبل از این همه جا دیده بودم بشدت از Persona تعریف میکنند، گفتم خودم رو بیشتر با سبک jRPG آشنا کنم و ببینم این همه تعریف برای چیه. اینطوری شد که ToX رو امتحان کردم و بشدت ازش خوشم اومد :x هدف بعدیم هم Ni No Kuni ـه. در واقع برای من این بازی ها پیش زمینه ای هستن برای Persona 5 :D

پ.ن: نسخه دوم ToX برای غرب تایید شده و قراره سال دیگه بیاد پس نگرانش نباش :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
نه متاسفانه من تازه به سبک JRPG رو آوردم. توی این سبک هم فقط FF XIII و FF XIII-2 رو بازی کردم.

در واقع احتمال معرفی نسخه جدید Persona من رو به این سبک علاقه مند کرد و باعث شد ToX رو امتحان کنم. چون تا قبل از این همه جا دیده بودم بشدت از Persona تعریف میکنند، گفتم خودم رو بیشتر با سبک jRPG آشنا کنم و ببینم این همه تعریف برای چیه. اینطوری شد که ToX رو امتحان کردم و بشدت ازش خوشم اومد :x هدف بعدیم هم Ni No Kuni ـه. در واقع برای من این بازی ها پیش زمینه ای هستن برای Persona 5 :D

پ.ن: نسخه دوم ToX برای غرب تایید شده و قراره سال دیگه بیاد پس نگرانش نباش :D

Ni No Kuni شاهکاره :d البته سیستم مبارزش کمی با سری تیل فرق میکنه من زیاد از سیستم مبارزش خوشم نیومد :dpersona البته هر کسی با این بازی ارتباط برقرار نمیکنه
yahoo_8.gif

ولی سری تیل هر چی گیرت اومد بازی کن که حرف ندارن
من هرچی بازی Jrpg بود برای ps2 گرفتم رو ps3 بازی میکنم :d
حتما وسپریا رو بازی کن به نظر من من زیباترین تیل Tales of Vesperia هست ;;) Eternal sonata رو هم فراموش نکن :d
من جای تو باشم بعدش وسپریا رو میرم l-)
فعلا با سیمفونی که قراره بیاد سر میکنیم تا سری دوم xillia بیاد >:)

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با تشکر از داداش یاسر و علی از حمایت !

من خودم از این سری graces f , symphonia , vesperia رو بازی کردم بهترین بازی توی این سری graces f هست و خواهد بود !‌

50 ساعت تمومش کردم ! خیلی خیلی خوب بود !

ولی خوب ژیلیا رو هم دوست داشتم و با جود رفتم 30 ساعته خوب بود و شخصیت های عالی داشت ولی به گریس نمیرسه ! ولی از وسپریا بهتر بود !‌
نسخه ی دومش هم منتظریم !‌

تو JRPG ها بنظرم بازی های FF 12 , FF 10 , FF 13 , NINO KUNI , PERSONA 4 , PERSONA 3 , SMG DEVIL SUMMONER SOUL HACKER , ATELIER TOTORI خیلی خوب بودن حالا اسم خیلی هارو که بازی کردم رو نیاوردم ولی همه ی بازی های ژاپنی خوبن !

با تشکر فعلا !

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من میخوام به این سبک رو بیارم با این عنوان شروع کنم یا چیز خاصیو پیشنهاد میکنید؟:D

با همین شروع کن چون راحت ترین هست تو سری تیل
بعدش میتونی tale of Vesperia و Tale of Grace F بازی کنی البته گریس کمی سخت تره نسبت به بقیه همین طور Tale of Symphonia که قراره بیاد
و همینطور شاهکار Ni Nu Kuni رو از دست نده :D Eternal sonata هم گزینه خوبیه
فعلا با اینا سر کن اگه مشتاق بودی بگو بیشتر معرفی کنم البته نسخه های قدیمی تر رو کنسول های دیگه هست
بازی های از این سبک کلا رو کنسول ps3 و xbox زیاد نبود حال مارو گرفتن :|
ولی ps2 تا دلت بخواد JRPG داره :D البته سونی قول داده افسانه بازی های PS2 رو روی PS4 اجرا کنه یعنی قراره بازی های بیشتری برای این نسل بیاد :d

آخرین ویرایش:

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
بعنوان یه JRPG باز مثلا قدیمی و عاشق واقعا شرمنده هستم که نتونستم هنوز یه نسخه از سری Tales رو بازی کنم . :|

جدیدا Ni No Kuni رو تموم کردم که خب فوق العاده بود و نیازی به توضیح نداره . مشکلی اصلا با سیستم های JRPG ندارم فقط اگه یه بنده خدا بیاد سیستم کلی بازی رو توصیف کنه ببینیم به چه چیزی نزدیک هستیم .

به Persona شبیه هست یا نه ؟ اصولا یه توضیح کلی در مورد گیم پلی بده ممنون میشم .

راستی داستان ها که بهم ربط نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر