Tales from Space: Mutant Blobs Attack | PC

Developer: Drinkbox Studios
Publisher: Drinkbox Studios
Platform: PC - Mac - Vita
Release date: August 15, 2012
Genre: 2D platformer
Mode: Single-player

MutantBlobsAttack_Hero.JPG

وبسایت رسمی

mba1.jpg

mu02082012-221527.jpg

Mutant-Blobs.jpg

داستان در مورد یک قطره ی جهش یافته ی اخمو هستش که به زمین فرار میکنه و هر چیزی که دور و برش پیدا میکنه رو میبلعه. با خوردن اشیای مختلف, حجم قطره ی ما افزایش پیدا میکنه و تنها به کمک همین افزایش حجم هستش که میتونه از بعضی از موانع عبور کنه. استفاده از فیزیک نیز از دیگر ویژگیهای این بازی پلتفرمر دوبعدیست.

این بازی مدتی پیش برای ویتا منتشر شد که با استقبال خوبی هم روبرو شده و حدود 2 هفته ی دیگر با بهره گیری از کنترل ماوس و کیبورد به پلتفرم PC نیز حمله میکند!

امتیاز 9 از 10 از جانب IGN

این بازی در حال حاضر بیشترین امتیاز کاربران یعنی 10 از 10 را در میان تمامی بازیهای ویتا دارد.
Metacritic

تریلر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
کمی شبیه یه بازی دیگه میزنه.اسمش یادم نیست ولی اون یه موجود سیاه بود که اخررش میاد کهکشان راه شیری و همه چیزی میبلعه:D

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
کمی شبیه یه بازی دیگه میزنه.اسمش یادم نیست ولی اون یه موجود سیاه بود که اخررش میاد کهکشان راه شیری و همه چیزی میبلعه:D

آره. اون بازیش خیلی قشنگ بود. آخرش اینقدر گنده می شی که سیاره ها رو هم می خوری. به نظر نمی یاد بهتر از اون باشه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
تو PSN داشت این بازی رو ..

از این جور بازی ها خوشم نمیاد ! لول !

خب تاپیکو اشتباهی اومدی. دو کوچه پایینتر باید میرفتی :d

تازه اونی که تو PSN هست, یک شخصیت و چندین و چند مرحله کمتر داره. دلت بسوزه :d

Tasty Planet هست اسم اون بازی

آره. اون بازیش خیلی قشنگ بود. آخرش اینقدر گنده می شی که سیاره ها رو هم می خوری. به نظر نمی یاد بهتر از اون باشه

البته اون اکشن محض بود, این بنظر کمی تفکر داره.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
بمیری :d ضربتی هم تاپیک این مدل بازیارو میزنه :d

با این بازیایی که معرفی میکنی علاوه بر ترکوندن ترافیک، سیستم بیچاره اینجانب رو شبا بیدار میذاری :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی با حجم 260 مگ منتشر شد. با جستجوی عبارت زیر به لینکهاش میرسید. در ضمن خوشحال میشوم که بعد از بازی کردنش, نظراتتون رو در مورد بازی تو تاپیک مشاهده کنم :d

Tales from Space: Mutant Blobs Attack (2012/ENG)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
یکی دو روز پیش اومدم در مورد بازی بگم ولی فرصت نشد ! :D
بازی فوق العاده بود !!!
یه پلتفورم دو بعدی خیلی زیبا با طراحی های ساده و جالب به همراه گیم پلی خیلی خوب و موسیقی های عالی !
لذتی که با خوردن چیزهای مختلف و بزرگ شدن بهتون دست میده خیلی عالیه. گیم پلی متنوعی هم داره و قابلیت های مختلفی که باید ازشون استفاده کنین ، تنوع خوبی ایجاد میکنه. بازی به شدت اعتیادآور هست ولی متآسفانه خیلی کوتاهه.
تنها مشکل من با بازی به جز کوتاه بودنش ، آسون بودنش بود. یعنی بیش از حد آسون بود ! :D ولی به جز این دو تا مورد منفی ، واقعآ بازی زیبایی بود و 100% ارزش دانلود کردنش رو داره و بهش 8.5 تا 9 میدم.
راستی اگه کنترلر دارین ، حتمآ با اون بازی کنین چون ترکیب کیبورد و ماوس بعضی جاها یه جوری میشه و دردسر درست میکنه ! :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من هم این بازی رو تا نصب کردم, تا آخرش یکسره رفتم اینقدر خوب و عالی بود. گرافیک دوبعدی بسیار زیبا, موزیکهای خوب, استفاده از گیم پلی ترکیبی از بازیهای دیگه مخصوصا Gish و جذابیت بسیار بالا و تنوع خوب مراحل. طول مدت بازی هم به نظر من برای یک بازی دانلودی به اندازه ی کافی مناسب بود. تنها نکته ی منفی, کم بودن تنوع دشمنان بود و بس.

من به بازی 9 از 10 میدم :d

از اونجایی که این بازی جزو بازیهای خوب پلتفرمر دوبعدی بوده و امتیازات بازی هم گواهی بر این ادعاست و اینجا (بازیسنتر) به غیر از یکی دو نفر, شخص دیگه ای تمایلی به این بازی نشون نداده; پس نتیجه میگیرم که اعضای بازیسنتر علاقه ای به این سبک بازیها ندارن پس:

این بازی آخرین بازی در سبک پلتفرمر دوبعدی بود که براش تو بازیسنتر تاپیک زدم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر