Take-Two:انتشار دوسالانه GTA توقع بزرگی است

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
Trevor610.jpg

چرا بسیاری از فرانچیزهای بزرگ دنیای بازی مانند Call of Duty و Assassin's Creed با توجه به برنامه ریزی دقیقی که ناشرهای آنها دارند هر ساله عرضه میشوند- اما دیگر ناشر بزرگ صنعت گیم علاقه ای به انتشار سالیانه سری Grand Theft Auto نشان نمیدهد. این در حالی است که در کنفرانس اخیر Wedbush Transformational Technologies کمپانی Take-Two اظهار کرده است که حتی انتشار دو سالانه این سری هم توقع بزرگی است !
Slatoff گفت طی پیامهایی مردم از ما میپرسند چرا هر دوسال GTA را عرضه نمیکنید؟برای ما این کار معنی ندارد زیرا GTA هربار که بیرون می آید نشانی از تجربه ی کسب کرده ی شرکت ما را نشان میدهد ما نمیخواهیم با یک برنامه ریزی غلط ارزش کار خود را کاهش دهیم
در حالی که سرمایه گزاران و خرده فروشان میخواهند ما GTA را هر ساله به خط فروش خود اضافه کنیم ولی ما به فکر کیفیت هستیم.
در آخر اشاره داشت این بازی در ماه سپتامبر عرضه میشود و بدون شک بزرگترین بازی سال را تجربه خواهید کرد.
منبع

آخرین ویرایش:

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
بله یک حرکت بسیار پسندیده بازی ب این بزرگی به این کیفیت حداقل 2.5 یا 3 سال زمان نیاز داره تا تمیز در بیاد اونم شرکت موفقی مثل T2 و R* من به حرفهای این شرکت ایمان دارم امیدوارم تو سپتامبر بزرگترین بازیقرن و ببینم

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
کجا گفته بهترین بازی تاریخ ؟! چرا از خودت در میاری ؟! قضیه متال گر شده ها !
تعجب کردم نوشتی بهترین بازی تاریخ ! اصلاحش کن !

یه بازی که میتونه رو دست این بلند شه بگو

مستفیض شیم... :thumbdown:

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
همه ی جنبه های سود رسان پست و ول کردی جمله ی آخرشو چسبیدی ؟ ویرایش شد جمله ی آخر در ضمن من به گفتم ایمان دارم که با بزرگترین بازی تاریخ طرف هستیم بدون شک و تردید

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
واقعا خوشحالم که هر دو سال یه بار GTA نمیدن .. هر GTA که میاد رسما من یکی تا 2 سال باهاش سرگرمم ! حتی الانشم بعضی مواقع میشینم GTA IV بازی میکنم !
RockStar ♥♥♥

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همه ی جنبه های سود رسان پست و ول کردی جمله ی آخرشو چسبیدی ؟ ویرایش شد جمله ی آخر در ضمن من به گفتم ایمان دارم که با بزرگترین بازی تاریخ طرف هستیم بدون شک و تردید

عزیزم چیزی که قراره اتفاق بیوفته و یا اعتقادات بقیه مهم نیست، مهم اینه که متن خبر درست ترجمه شده باشه. مخصوصا اگه نقل قول مستقیمی از شخصی دارین انجام میدین باید عینا همون چیزهایی که شخص گفته رو ترجمه کنید، نه کمتر نه بیشتر.

الان شما نقل قول رو به موقع تموم نکردی. از اونجایی که توی متن شروع میکنه به حرف زدن در مورد خورده فروشی ها نقل قول تموم شده و بقیه اش (از "علاقه خورده فروشی ها به عرضه سالانه" ...... تا "یکی از بزرگترین بازی های امسال بودن") رو خبرنگار GameInformer داره میگه و اصلا ربطی به Take Two و آقای Karl Slatoff نداره.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
COD به صورت سالانه ، مدتی که من رو سرگرم میکنه => نهایتا ۲ روز !!!
AC ، مدتی که من رو سرگرم میکنه => نهایتا یک ماه !!!
GTA به صورت هر چند سال یک بار ، مدتی که من رو سرگرم میکنه => تا وقتی که نسخه بعدیش بیاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر