System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هنوز 2 هفته نیست این اپدیت اومده بزارید 1ماه بشه بعدش منتظر اپدیت بعدی باشید !!

درسته زیاد طول نکشیده آپدیته قبلی ولی من دوست دارم تندتند آپدیت بشه وچیزهای جدیدی برایش بیاید:love::biggrin1:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
با سلام اين ps3 40 gig ntsc/j ما يه مشكلي پيدا كرده فكر كنم براي اين فريمور ntsc/asia باشه كه روي بازي mgs4 بود. من يه بار بازي تموم كردم بعد يه user ديگه درست كردم رفتم بازي رو حالت bigboss برم تا يه جايي عين ادم بود بعد تو يه مرحله كه رفتم save كنم يه دفعه گير كرد. بعد دستگاهو خاموش /روشن كردم. 1- از اون به بعد هر وقت مي خوام save كنم اين eror ميده : An eror has occurred (80030001
بعد save درست انجام ميده.
2- اين برنامه اي كه براي java بود رويه يكي از تاپيك ها بود اجرا نميكنه؟
اين 2 مشكل براي چيه؟

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
آقا یه بار پشت دادی من و بزرگان دیدیم اگه کسی اطلاعی داشته باشه میده دیگه!

من خیلی search کردم نه فارسی (توی فروم های gamespot و ...) چند نفر شاید 4-5 نفر این مشکل error رو داشتن (80030001) که با فرمت کردن هارد از طریق settings حل شده.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام...........
من با1 ساعت دانلود تو کافینت کارم تموم میشه...........
آیا این سرعتش خوبه...........؟
یا علی مدد
بستگی به سرعت کافی نت داره !! اما خیلی طول بکشه 2 3 ساعت هست دیگه !!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام دوستان یه سوال فنی:
اگه من برای اولین آپدیت برم 2.41 دانلود کنم امکانات همه آپدیت قبلیا رو شامل میشه یا نه باید برم از همون 1 بیام بالا؟
2.دوستان من اگه رجین پال بخرم باید تو سایت برم قسمت اروپا؟البته این مال پسر داییمه
ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام دوستان یه سوال فنی:
اگه من برای اولین آپدیت برم 2.41 دانلود کنم امکانات همه آپدیت قبلیا رو شامل میشه یا نه باید برم از همون 1 بیام بالا؟
2.دوستان من اگه رجین پال بخرم باید تو سایت برم قسمت اروپا؟البته این مال پسر داییمه
ممنون
1- بله.
2- بله، برای گرفتن فرمور ریجن PAL باید به قسمت اروپای سایت Playstation.com برید.

اینم فرمور 2.41 ریجن J هست که خواسته بودی:

درضمن دفعه های بعد هم اگر فرمور اومد، میتونی از اینجا دانلود کنی. ( روی همون چیزی که بالا برات گذاشتم کلیک کن که دانلود شه. )

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
سلام
آقا من 2.41 نصب کردم زمانی که MGS4 بازی میکردم یه هو زد به کله م یه آهنگ از رو هارد اجرا کنم خارج شدم اهنگو که خواستم اجرا کنم Error میداد مال همه اینجوریه یا نه فرمت آهنگم MP3 بود

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
آقا من 2.41 نصب کردم زمانی که MGS4 بازی میکردم یه هو زد به کله م یه آهنگ از رو هارد اجرا کنم خارج شدم اهنگو که خواستم اجرا کنم Error میداد مال همه اینجوریه یا نه فرمت آهنگم MP3 بود

بله برایه همه اینطوری مگه تو یه بازیهایه خاص;)

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام دوستان دستگاه من ntsc\j اسيا داخل كره عدد 3 واپديت من 36\2 ايا ميتونم با اين اپديت mgs4 يا gta بازي كنم و اپديت جديد رو دانلود نكنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر