System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

اره من الان گذاشتم دانلود شه
بابا خدا کنه وداع کنه
ما یه اشتباهی کردیم این لینوکس رو نصب کریدیم و 10 گیگمون رفت براش حالا هم کلی اپدیت و بازی دانلود کردم که نمی تونم هارد رو فرمت کنم.
فلشی هم ندارم این همه گیگ رو بکاپ بگیرم
میتونی آپدیت نکنی.
Consumers and organizations that currently use the “Other OS” feature can choose not to upgrade their PS3 systems,

عجب update حجیمیه من که از ساعت 1 که به
خاطر اومدن update جدید از BC2 پریدم بیرون
( و3500 امتیاز از دست دادم ) دارم از طریق خود
دستگاه دارم UPDATE می کنم هنوز تموم نشده .

منم همین سوال رو دارم :confused:
خوب اگه رو جعبه دستگاهتون عکس کره زمین کشیده و یه سری عدد هایی توش نوشته
اگه نوشته 1 =us
2=uk , eu
3=jp
اگرم این عدد ها رو نوشته اما مثلا فامیلتون از استرالیا برا تون اورده au رو دانلود کنید

کلا مهم ها همون 3 تاس و با توجه به عدد نوشته شده درون کرهی زمین پشت جعبتون اونا رو دانلود کنید

عزیزان firmware به صورت جهانی هست و ربطی به ریجن خاصی نداره، این لینک ها هم فقط بر روی سرورهای جداگونه هست برای این گذاشتم که هر کدوم سرعت بیشتری داشت همونو دانلود کنید وگرنه هیچ فرقی ندارن.

اول از همه با تشکر از آقا کیوان بخاطر لینک دانلود.
آقا من اینو دانلود کردم و ریختم تو فلش و وقتی زدم update via storage media رو میزنم پیغام میده no update found.چیکار باید بکنم؟لطفا کمک کنید.
مرسی

بايد يك شاخه بسازي با نام PS3 و تو اون شاخه يه شخه ديگه بسازي با نام UPDATE و فايل رو اونجا كپي كني.
فكر كنم بايد به بزرگ بودن حروف دقت كني...

بايد يك شاخه بسازي با نام PS3 و تو اون شاخه يه شخه ديگه بسازي با نام UPDATE و فايل رو اونجا كپي كني.
فكر كنم بايد به بزرگ بودن حروف دقت كني...

تشکر فراوان از شما دوست عزیز.:love:یه ماچ بده:biggrin1:دقیقا کاری که گفتی رو کردم و درست شد.
از کیوان جان هم تشکر میکنم که همیشه و بموقع میان و اخبار جدید رو در اختیار میزارن.بابت لینک دانلود هم بسیار سپاسگزارم.ممنون که انقدر زحمت میکشید.
دست همتون درد نکنه.:love:تو هم یه ماچ بده:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or