System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

smr14

کاربر سایت
Apr 3, 2009
55
نام
محمد
سلام
ببخشید این آپدیت آخر (3.15) مشکلاتی برای کنسول بوجود نمی آورد؟
مثل فریز کردن
نخواندن بلو ری
صفحه red error screen
و ....

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
ارور نمی ده اصلا خیلی بهتر شده من که تا حالا هیچ اروری نداده چند هفته ای میشه که داشتم اگه فریز می کنه خیلی هواست باشه چراغ زرد نده این بلا اومده سر من موفق باشی

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
دوستان با آپديت 3.01 خيلی تفاوت کرده ؟
به نظرتون ارزش داره آپديت کنم يا وايسم تا يه ورژن بياد که تفاوتش زياد باشه ؟؟

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
سلام دوستان . من چندروز پیش بازی teken6 رو گرفتم رجین3 مثل دستگاه خودم و fw 3.01 رو نصب کردم فرقی داره یا برم از این سایتهایی که معرفی کردید 3.15 رو دانلود کنم و نصب کنم مشکل فریز هم تا حالا حدود 6 باری داشتم که 4بارش فقط توی بازی assassin creed 1 بود بطوری که تا دستگاه رو روشن میکردم و میرفتم تو بازی 2دقیقه بازی میکردم فریز میشد اما دکمه ی ps کار میداد و از بازی خارج میشدم که دستگاه بوق میزد و خاموش میشد اون موقع fw 2.84 بود فکر کنم از وقتی 3.01 رو نصب کردم فقط یه بار اونم توی بازی infamous بود رجینش هم 3 بود تا الان 15تا بازی تمام کردم و بیشترین فریز رو assassins creed داشت از گرم شدن دستگاه که 100% نیست چون من تازه دستگاه رو روشن میکردم و بعد از 1-2 دقیقه اینطوری میشد و گاهی هم تا 3ساعت بازیش میکردم . مشکلی نیست بنظر شما طبیعیه هنگ کردنا . ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام دوستان . من چندروز پیش بازی teken6 رو گرفتم رجین3 مثل دستگاه خودم و fw 3.01 رو نصب کردم فرقی داره یا برم از این سایتهایی که معرفی کردید 3.15 رو دانلود کنم و نصب کنم مشکل فریز هم تا حالا حدود 6 باری داشتم که 4بارش فقط توی بازی assassin creed 1 بود بطوری که تا دستگاه رو روشن میکردم و میرفتم تو بازی 2دقیقه بازی میکردم فریز میشد اما دکمه ی ps کار میداد و از بازی خارج میشدم که دستگاه بوق میزد و خاموش میشد اون موقع fw 2.84 بود فکر کنم از وقتی 3.01 رو نصب کردم فقط یه بار اونم توی بازی infamous بود رجینش هم 3 بود تا الان 15تا بازی تمام کردم و بیشترین فریز رو assassins creed داشت از گرم شدن دستگاه که 100% نیست چون من تازه دستگاه رو روشن میکردم و بعد از 1-2 دقیقه اینطوری میشد و گاهی هم تا 3ساعت بازیش میکردم . مشکلی نیست بنظر شما طبیعیه هنگ کردنا . ممنون میشم راهنمایی کنید
اگه اپدیت کنی بهتره:love: اخرین ورژن رو اپدیت کن:love: اگه دیدی فریز شد دیگه بدون از دستگاه هست ولی فک نکنم از دستگاه باشه موفق باشی:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر