System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

تروفی های من دچار پیشرفت شده :d چرا واقعن همه 10 درصد پیشرفت کردن ولی چه بد شده اون دینگ بعد از اجرای بازی رو نمی ده ادم فکر می کنه که دستگاه گیر کرده :d

تروفی های من دچار پیشرفت شده :d چرا واقعن همه 10 درصد پیشرفت کردن ولی چه بد شده اون دینگ بعد از اجرای بازی رو نمی ده ادم فکر می کنه که دستگاه گیر کرده :d
کامیار تو اصلا پست ها رو می خونی؟:biggrin1: بابا من صفحه پیش کلی توضیح دادم

آره منم اون صدایی که مینوشت Playstation3 رو دیگه نمیگه خیلی دوست داشتم !!!
ولی من دیشب تو خوابو بیداری :dozing:در حال دانلود بود ، مانیتورم خاموش (آخه من به یه مانیتور که تو اتاقمه وصلش کردم اونور سیگنال Wireless نمیگرفت) فکر کردم شارژ ADSLم تموم شده با هزار بدبختی و ترسو لرز PS3 رو روشن کردم یه دفه (همه چراغ ها هم خاموش بود منم خواب بودم :D ) دیدم اون آرم PS3 slim اومد :blink:یه لحظه فکر کردم PS3 slim دارم بعد او تم متحرکش دیدم و او ادد لیست و .....
خیلی کف کردم ، ولی خداییش تم خداییه !!!:mrgreen:
(عجب داستانی گفتم:-")

آره منم اون صدایی که مینوشت Playstation3 رو دیگه نمیگه خیلی دوست داشتم !!!
ولی من دیشب تو خوابو بیداری :dozing:در حال دانلود بود ، مانیتورم خاموش (آخه من به یه مانیتور که تو اتاقمه وصلش کردم اونور سیگنال Wireless نمیگرفت) فکر کردم شارژ ADSLم تموم شده با هزار بدبختی و ترسو لرز PS3 رو روشن کردم یه دفه (همه چراغ ها هم خاموش بود منم خواب بودم :D ) دیدم اون آرم PS3 slim اومد :blink:یه لحظه فکر کردم PS3 slim دارم بعد او تم متحرکش دیدم و او ادد لیست و .....
خیلی کف کردم ، ولی خداییش تم خداییه !!!:mrgreen:
(عجب داستانی گفتم:-")
واقعا عجب داستانی بود خسته نباشی:biggrin1:

Firmware 3.0 اومده به بازار.

من با خود دستگاه نمی تونم دانلودش کنم.کسی لینکی داره که بشه اونجا دانلود کرد؟

راستی این یکی چه چیز جدیدی داره؟

جور خاصی نباید استفاده کنی. مثل بقیه Theme ها هستش. فقط کلا تا حالا 3 تا بیشتر نیومده. من LBP رو خریدم و خیلی باحال هستش. اگه یکی از دوستان میتونه بگه اونیکه تو Store ژاپن هست رو چه جوری میشه گرفت ممنون میشم چون برای من زبانش ژاپنی بود

از دوستان کسی لینک NTSC/J asia نداره برای دانلود؟

چند صفحه پیش رو یک دید بزن گزاشتمش این لینک دوستمون مشخص نیست

اگه یکی از دوستان میتونه بگه اونیکه تو Store ژاپن هست رو چه جوری میشه گرفت ممنون میشم چون برای من زبانش ژاپنی بود

اینو ببین:biggrin1:
http://www.ps3news.com/PS3-Themes/vi...available-now/

انوقت مزیت این آپدیت جدید چی هست چون تنها کاری که کرده حذف ان لوگوی PS3 هست!!:biggrin1:

اصلا مگه قرار نبود لوگوی جدید PS3 جایگزین ان قبلیه بشه؟:confused:

سلام من تو جزئیات این آپدیت جدید دیدم اینو نوشته ولی منظورشو متوجه نشدم (یعنی کلا نفهمدیم چی کار کنم :biggrin1:)

- Custom Remote Play Settings - Manually set a device (such as a PSP system) to be used for remote play.

میشه یکی یه توضیحی بده
ممنون

Custom Remote Play Settings - Manually set a device (such as a PSP system) to be used for remote play
انتخابی از راه دور پخش تنظیمات -- تنظیم دستی یک دستگاه (مانند یک سیستم PSP) که برای بازی از راه دور مورد استفاده قرار گیرد
فکر کنم منظورش موبایله:eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or