Syndicate | Xbox 360

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به نظرم خیلی به بازی امید نداشته باشید. نمایش گیم پلی هاش که خیلی پایین در از سطح انتظار ها بوده و واکنش ها به دمو بازی هم اصلا خوب نبوده.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,831
نام
وحید
به نظرم خیلی به بازی امید نداشته باشید. نمایش گیم پلی هاش که خیلی پایین در از سطح انتظار ها بوده و واکنش ها به دمو بازی هم اصلا خوب نبوده.
منم زیاد با دموهاش حال نکردم امیدوارم خوب از اب دربیاد

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
شبيه deus ex هست روي ps3 كه از نظر گرافيك زياد جالب نبود ولي گيم پلي خوب بود براي coop هم فكر كنم ٦ تا مپ بود كه يكيش توي اين demo باز هست skill tree داره همچنين ميتونين اسلحه ها رو upgrade بكنيد

من هم روی PS3 تجربه کردمش از لحاظ کنترل بنظرم جالب اومد گرافیک بدی نداشت فقط کاشکی یه مقدار روشن تر میکردند
برای چند روز بازی کردن خوبه ولی کاشکی نمی خواست همش آنلان باشی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
من زیاد نتونستم دمو رو بازی کنم چون هِی میفتاد بیرون از بازی . اما کلا زیاد دلچسب نیست گیم پلی بازی . توی تریلرها یه خال و هوای دیگه ای داشت :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

هر چی باشه حداقل یه شوتر استاندارد و خوب هست و خیلی گیم پلیش از این دارکنس 2 بهتره ولی حیف از استاربریز که خودش رو حروم این کرد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درکل بازیهای استار بریز باب میل همه نیست. ریدیک و دارکنس واسه خیلی ها "نفرت انگیز" هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر