Super Smash Bros. | Wii U

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من تا حالا هیچ کدوم از smashها رو بازی نکردم. غیر از دموی نسخه 3ds.
ماریو مارت هم همینجور بود. تا حالا بازی نکرده بودم. ولی اینو فکر میکنم خوشم بیادb-)

داداش الان برو نسخه گیم کیوب رو دانلود کن و با امولاتور بازیش کن ببین باهاش حال میکنی یا نه
یکی از بهترین نسخه های این سری بوده

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
از امروز میشه بازی رو از ای شاپ پیش دانلود کرد و در زمان عرضه ی بازی، اونو بازی کرد. قیمت بازی هم 60 دلاره. اگه نمیخواستم فیزیکی بخرم بازی رو، الان میزدم دانلود شه!:d البته پولشم جور نیست الان:d

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازی بالاخره عرضه شد و کسانی که بازی رو پیش دانلود کرده بودن، الان میتونن بازی کنن نسخه فیزیکیش هم فکر میکنم تا چند روز دیگه عرضه شه.
حجمش برای دانلود زیاده وگرنه دانلودش میکردم. باید صبر کنم نسخه فیزیکیش بیاد. اون موقع میخرمش:d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من هنوز نتونستم بگیرمش. میخوام یه هارد بگیرم که بازیا رو کلا دانلودی بگیرم.

یعنی واقعا من نمی فهمم چرا نمی ذارن با دوستای تو لیست بشه به بازی بقیه انلاین join شد. این Nintendo یه کارایی می کنه آدم به عقلش شک می کنه!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
هارد آداپتوری اصلا گیر نمیاد. هردچی پیدا کردم همشون 2تراباید به بالان. توی مشخصاتی که نینتندو گفته بود، 2ترابایت هم ساپورت میکنه ولی ما که شانس نداریم! یهو میخرم میبینم ساپورت نمیشه!
ایشالا که کار کنه. اگه اونو بگیرم که دیگه هیج مشکلی از بابت دانلود بازی و دی ال سی ندارم.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازی در حال دانلوده. تا الان حدود 50% دانلود شده. حجم بالایی داره. حدود 12 گیگ اینطورا.
حیف که کاپیتان تود اومده. ولی با خودم قرار گذاشتم حداقل تا 3ماه آینده هیچ بازی نگیرم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر