Nintendo Super Mario Odyssey

super-mario-odyssey-switch-switch-spil-nintendo-eshop-europe-cover.jpg
Super_Mario_Odyssey_Logo.png

نام عنوان : Super Mario Odyssey
توسعه دهنده : Nintendo EPD
ناشر : Nintendo
سبک : Platform Game
پلتفرم مقصد : Nintendo Switch
تاریخ انتشار : 27 اکتبر 2017

بعد از سال ها قسمت جدید از سری اصلی و مدرن سوپر ماریو با نام ادیسه معرفی شد
اولین اشاره نینتندو به بازی در تریلر معرفی nintendo switch در تاریخ 20 اکتبر 2016 بود که قسمت کوتاهی از گیم پلی را به نمایش گذاشت و سپس نینتندو با نمایش تریلری در کنفرانس خود بازی را به طور رسمی با هدف انتشار در سال جاری معرفی کرد

cappy.png
در این بازی شما کنترل شخصیت محبوب صنعت گیم و نماد شانس بیار نینتندو یعنی ماریو (MARIO) را در اختیار دارید و وظیفه دارید که مثل همیشه پرنسس پیچ را نجات دهید گیم پلی این قسمت نیز مانند قسمت های قبل است و شباهت زیادی به عناوین (mario64) و (s.m sunshine) دارد اما با محیط های بزرگ تر و متفاوت تر نسبت به قسمت های قبل و جزئیات گیم پلی بیشتر

بر خلاف عناوین قبلی (بجز سری گلکسی ) مراحل بازی در محیط هایه دیگری بجز سرزمین قارچ ها صورت میگیرد مانند شهری که از نیویورک سیتی الهام گرفته شده است برای اولین بار در بازی قابلیت استفاده از کلاه را برای برای موانع و پرش های بلند به ماریو اضافه کرده اند همچنین ظاهرن در بازی وسایل و چیز هایی وجود دارد میتوان از ان به عنوان وسیله نقلیه استفاده کرد!

طبق تریلر جدیدی که منتشر شده ماریو میتواند با استفاده از کلاهش که قدرت جادویی دارد اجسام و موجودات مختلف را تحت کنترل خود در اورد مانند Goomba ها یا حتی T.rex همچنین در بازی وسایل نقلیه نظیز موتور نیز وجود دارد و وشما قادر به خرید لباس برای ماریو هستید

Screenshots

screenshot2.jpg screenshot10.jpg screenshot7.png screenshot3.jpg screenshot11.jpg

Trailers

معرفی بازی

E3 2017

Overview

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حتما اقا صادق شما عکسای بیشتری بذار من فردا که وضعیت پی سیم درست شد ردیفش میکن یه کار جالبم میخواستم بکنم که بالا کلاه پایینش ماریو باشه یعنی عکس بریدم ولی اپ نشد

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب من وقت دیدن e3 ندارم جمع اوری اطلاعاتمم خیلی خوب نیست حالا اگه دوستان لطف کنن اطلاعات بعد e3 قرار بدن درستش میکنم الان هم کلن وقت رسیدگی بهش ندارم چون امتحانات خرداد دارم :D فقط برای این سبک این کار کردم:x

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این عکس هایی از اجرا بازی Super Mario 3D Land روی کنسول nintendo 3ds خودمه

uz1m_1.jpg
6cq_2.jpg

ar1n_3.jpg
7n57_4.jpg

از اجرا بازی Super Mario 3D Land روی 3ds خودم فیلم گرفتم
کلیپ حتما ببنید

حجم کلیپ زیر 2 مگابایته - حجم اصلی کلیپ 50 مگ بود با نرم افزاری فشرده و کم حجم کردم تا راحت همه با نت ضعیف هم بتونن ببینن ( کیفیت افت کرده شرمندم )

جالب اینجاست این بازی Super Mario 3D Land سال 2011 عرضه شده - بازی برای کنسول خونگی نه بلکه برای کنسول دستی عرضه شده ( کنسول ها دستی کلی محدودیت تو قدرت سخت افزاری - مصرف بهینه برای کارکرد باتری و ..... دارن )
متاش 90 شده - من بازی دانلود کردم بازی با فرمت cia حجم کلش 222 مگابایت بود

وقتی این بازی انقدر شاهکاره دیگه حساب کنید Super Mario Odyssey اونم رو switch با این قدرت و کیفیت دیگه چه غولی میشه اونم تو سال 2017
حتما بازی محشری میشه Super Mario Odyssey

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
بدون هیچ شکی یکی از بازی هایی که شانس Goty شدن رو داره.
ماریو در هر حالتی زیباست و این یکی هم با سبک جدیدش فوق العاده به نظر میرسه.

• Like
Reactions: playstation1

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
خدا این میاموتو رو خفه کنه که همه چیش کپیه. :D اون فروشنده صورت اسکلتی که لوازم مکزیکی میفروشه اسکی مستقیم از Grim Fandango نیست؟! =)):D
حالا دانکی کونگ = کینک کونگ
سرزمین قارچها = آلیس در سرزمین عجایب
لینک = پیتر پن
قصر لوئیجی = ghostbusters
و ... بماند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر