Super Hexagon | PC

Developer: Terry Cavanagh
Platforms: PC - Mac - Linux - iOS - Android - Blackberry
Release Date: November 27, 2012
Genre: Action Arcade

ممکن است بعضی ها بازی زیبای VVVVV را که دو سال پیش معرفی کردم, به یاد داشته باشند. بازی زیبایی که با گیم پلی زیبا و نوآورانه اش توانست امتیازات و جوایز بسیاری را در آن سال از آن خود کند. حال سازنده ی آن بازی یعنی Terry Cavanagh با یک بازی دیگر که اتفاقا این بازی هم یک بازی نو آورانه و بسیار اعــتــیادآور حساب می شود باز گشته است.

همانطور که از اسم بازی مشخص است, در این بازی کنترل یک مثلث کوچک بر عهده ی ماست که بر روی یکی از اضلاع یک شش ضلعی در وسط صفحه قرار دارد. خطوطی بصورت منظم یا نا منظم به سمت مرکز این شش ضلعی حرکت می کنند و ما باید با جایجایی مثلث بین این شش ضلع, از برخورد مثلث با این خطوط جلوگیری کنیم. (در برخی مواقع, این شش ضلعی به یک 5 ضلعی یا یک مربع نیز تبدیل می شود)

Super Hexagon یک بازی ریتمیک محسوب می شود و در هر مرحله موزیکی متفاوت و پر هیجان پخش می شود. بازی شش مرحله ی مختلف دارد که هر کدام با دیگری تفاوتهایی دارد. در هر مرحله مدت زمانی که توانستید دوام بیاورید, ضبط می شود و اگر به زمان 60 ثانیه در سه مرحله ی نخست برسید, سه مرحله ی بعدی آزاد می شوند. همچنین علاوه بر کیبورد, امکان بازی با گیم پد نیز وجود دارد.

بازی تاکنون بازخوردهای خوبی از طرف گیمرها داشته و میانگین امتیازاتش تاکنون در Metacritic امتیاز 86 است. همان ابتدا که Super Hexagon را شروع کردم با خودم گفتم که تا بحال چیزی شبیه به این بازی ندیده بودم پس اگر بدنبال یک بازی جدید هستید, حتما این بازی را امتحان کنید.

تصاویر

Super.Hexagon-COGENT

29 مگ

اگر بازی اجرا نشد, فایل زیر را دانلود کرده و در فولدر بازی جایگزین کنید:

79 کیلوبایت

جوایز:

igfffinalist.png

u267-6.png

وبسایت رسمی

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سوپر فوق العاده ! @-) به وجد اومدم ، ارضا شدم از خلاقیت ، سادگی و نبوغ .... نا امید شدم از همه بازیا در هر سبکی ... بیچارم کرد ... اصن نمیدونم چی بگم .... عـــــــــــــــــــــــالیه بازیش ..................
به نظرم تاپیکو مهم کنید ، ظلمه در حق این بازی. سلیقه ای برخورد نکنید.
عصابم خورده اصن ، برم یکم بازی کنم .... طاقت ندارم .... یکی بیاد اینو پاکش کنه از رو سیستمم ..........

اثرات منفی داره میذاره روم ..... :d ..... رکورداتونو دیدم اصن بهم برخورد شدیـــــــــــــد ............... ~:>

یکم رکوردا آبرومندانه شد منم میزارم (*)

شک نکنید که طرف بازیو رو اسیدی دراگی چیزی بسته o:-)
دیوونه شدم ...

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
دوستان، کسی چرا رکورد نمیزاره ؟ (استقبال از این بازی قشنگ و خوش ساخت بسیار کمه)
من دارم تمرین میکنم ، الان رکوردامو بزارم آبروریزیه.
بازیو ریختم تو فلشم ، هرجا میرم نصب میکنم ، خیلی فاز میده/

بقیه رو ولشون کن ، بذار برن همون crysis و cod و .... رو بازی کنن. خلاقیت بهشون نیومده.

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
من دارم تمرین میکنم ، الان رکوردامو بزارم آبروریزیه.
بازیو ریختم تو فلشم ، هرجا میرم نصب میکنم ، خیلی فاز میده/

بقیه رو ولشون کن ، بذار برن همون crysis و cod و .... رو بازی کنن. خلاقیت بهشون نیومده.

بسیار عالی؛ آقا رکوردا رو بزار (از هر گونه رکوردی استقبال میشه). من هم اول از 10، 20 ثانیه شروع کردم، یه کم بیاد دستت راحت رکورد بالا می زنی. الان من یه سری رکورد جدید زدم، ولی دیگه تا کسی رکورد نذاره به درد نمیخوره بزارم.

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
با سلام خدمت دوستان،
دیدم خبری نیست گفتم یه چند تا رکورد بزارم. :D

Hexagon : 328.08
Hexagoner : 185.43
Hexogonest : 31.29, Update : 112.34
Hyper Hexagon : 181.38
Hyper Hexagoner : 36.14, Update : 128.28
Hyper Hexagonest : 74.02

اینم فیلم رکورد Hyper Hexagonest :

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

اینم فیلم رکورد مرحله Hexagon.
تقریباً تمام مراحل رو شامل میشه. هر 60 ثانیه یه مرحله جدید میاد. ترتیب مراحل هم به صورت زیر هستش:
1. Hexagon (0-60)s
2. Hyper Hexagon Level 1 (60-120)s
3. Hyper Hexagon Level 2 (120-180)s
4. Hyper Hexagoner Level 1 (180-240)s
5. Hyper Hexagoner Level 2 (240-300)s
6. Hyper Hexagonest (300-328.08)s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر