Sunset Overdrive

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
یه نوشیدنی ـه (به ظاهر) انرژی زا تولید شده که مردم با خوردنش تبدیل به هیولا شدن.
شخصیت اصلی داستان قصد داره جلوی اون شرکتی که این نوشیدنی رو تولید کرده بگیره.
این تو 2 خط. :d
بازی شدیدا فان ـه، دیالوگ ها خنده دار، محیط آخرالزمانی ـه رنگارنگ، سرعت اکشن بازی دیوانه وار بالا به طوری که شما به معنای واقعی کلمه یه دقیقه بی حرکت و روی زمین نمیمونید. تنوع اسلحه و کاستومایز کاراکتر فوق العاده.
1000% ارزش داره.
تریلر دم دستم نیست فعلا. (ساعت 2:20 نصفه شب تریلرم کجا بود) :d

اقا دمت گرم
حالا ساعت ۳ شب من از کجا برم بازیو بخرم ؟!؟!! با این تعریف فردا اول وقت میرم واسه جلوگیری از تولید نوشیدنی !!
پ.ن :d
نوشیدنیش فکر کنم همون سبزیی هست که ملوان زبل میخورد ، فقط به صورت مایع شده تو sunset !! :d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
نوشیدنیش فکر کنم همون سبزیی هست که ملوان زبل میخورد ، فقط به صورت مایع شده تو sunset !!

bp0fbvcutws58lmkfc5k.png

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
اقا دمت گرم
نوشیدنیش فکر کنم همون سبزیی هست که ملوان زبل میخورد ، فقط به صورت مایع شده تو sunset !! :d
خواهش. ;)
البته اونی که اون مصرف میکرد همون Weed/علف/گل ـه خودمون بود که تو تلویزیون میگفتن اسفناج. :))
بعد اون مصرف میکرد (مثلا) زورش زیاد میشد به مردم کمک میکرد، تو بازی ملت میخورن هیولا میشن بقیه رو نفله میکنن. :d

• Like
Reactions: Deadmau5

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خواهش. ;)
البته اونی که اون مصرف میکرد همون Weed/علف/گل ـه خودمون بود که تو تلویزیون میگفتن اسفناج. :))
بعد اون مصرف میکرد (مثلا) زورش زیاد میشد به مردم کمک میکرد، تو بازی ملت میخورن هیولا میشن بقیه رو نفله میکنن. :d

نه عزیزم اسفناج بود و افکار بچه ها رو منحرف نکن!:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
DLC جدید Sunset Overdrive با عنوان Dawn of the Rise of the Fallen Machines برای 1 آپریل تایید شد

Guest host Jessica Chobot (Nerdist News) unveils the final add-on for Sunset Overdrive: Dawn of the Rise of the Fallen Machines. Get a first-look at the new story, area, and traversal mechanic. It comes out April 1st, so be sure to grab your Season Pass now!

تریلر

Sunset Overdrive DLC "Dawn of the Rise of the Fallen Machines" announced for April 1 - NeoGAF

Sunset TV ***8211; March 3, 2015 | Insomniac Games

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
Dawn of the Rise of the Fallen Machines
:))
یعنی ذهن اینا مریض ـه. =))
Energy Ball چه جیگریه. :bighug:
Jessica Chobot هم که...:x
------
امیدوارم بعد از این کار روی SO2 رو هرچه زودتر شروع کنند. :)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خداییش بیس بازی فوق العاده هست امیدوارم دیره دیره 2016 نسخه دومش عرضه بشه.ماهیت خنده دار بودن بازی هم باقی بمونه تبدیل به لوده بازی های بی میزه نشه این قسمت با اکثره شوخی هاش خندم میگرفت.مدت ها بود تو یک بازی اینقدر خندم نگرفته بودش

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
امروز وقت شد نشستم dlc اول بازی یعنی mystery of the mooil رو تموم کنم و واقعا حال داد:d.گیم پلی بازی با وجود حدود 45 ساعت بازی هنوز جذابیت خودش رو از دست نداده.توی این dlc چلنج های خیلی خوبی اضافه شده بود که مثلا توی یکی از چلنج ها باید با استفاده از هلیکوپتر امتیاز جمع کنید.روند داستانی و مراحل بازی با توجه به dlc بودنش قابل قبول بود و نبرد با غول آخر بازی و همچنین یکی از مراحل جانبی واقعا خوب بود و لذت بردم:d.نقطه ضعف هم به نظرم جالب نبودن اسلحه ها و قابلیت جدید بود.چون هیچکدوم از اسلحه ها اونقدر منو جذب نکرد که جایگزین اسلحه های اصلی بازی بکنمش.قابلیت جدید هم توی یکی از چلنج ها بدرد میخورد و کلا زیاد باهاش حال نکردم:d.
8/10 هم فکر کنم نمره ی خوبی برای dlc باشه.:d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من امروز به طور خیلی غیر منتظره ای تونستم بازی کنمش. اونم نیم ساعت فقط. ولی خوب از قبل خیلی منتظر بازی بودم و واقعا ازش خوشم اومده بود

اولین چیزی که تو بازی میبینین قسمت character customization بود که حس می کنم برای اول سر قسمت انتخاب سر و صورت یکم بیشتر انتخاب داشتیم بهتر بود.
مرحله intro بازی خیلی خیلی فان و جالب بود. مکانیزم های بازی به ساده ترین و بهترین شکل ممکن بودن. هز چند بخاطر سبک خیلی خاصش یکم بیشتر نیاز بود باهاش بازی کنم تا کاملا رو خط بیوفتم ولی خب خیلی خوب بود.
فریم ریت بازی عالی بود. گرافیک هم خیلی رنگارنگ و عالی و تنها مشکلی که باهاش داشتم این بود که کاراکترا یکم از نظر تعداد polygon ها شون خیلی نمیشد گفت عالین. یعنی جای کار داشت. مثلا نگشتا از دید نزدیک یکم صاف و دور دار بودن. یا لباسا همینطور بودن.
ولی بعدشم که بازی کردم خیلی باز بهم چسبید. گیم پلی خیلی نرم. محیط بازی خیلی عالی بود. شهر همین مقداری که توش گشتم خیلی عالی بود بنظرم.

در کل اگه X1 داشتم و هر وقت بخرم، قطعا این بازی از بازیاییش خواهد بود که قطعا میگیرمش!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان من هم بازی رو گرفتم!
فقط خواستم بدونم حجم آپدیت بازی چند گیگه؟
ویرایش:
زدم آپدیت بشه ۳ گیگ و خورده ای بود!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر