نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
7 دسامبر گیم اوادرز
مراسم خوبی بود طبق چیزی که گفته بودن و از قبل مشخص بود، معرفی بزرگ نداره.
_____
یه شادودراپ ماکرو داشت age of empires 4
ara همونطور که مشخص شده بود رفت 2024
crismon desert هم باحال بود

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
این داداچی دنبال gta6 بود 😁😁

View attachment 305352

فیلم:

دیدید یه سری آدما هستن یه حرکت شاخ میزنن، بعد یه گروه دیگه به تقلید ازشون میان حرکت رو به خزترین حالت ممکن تکرار میکنن؟ برای من این قضیه بیل کلینتون هم همینه.

یعنی اون پسره پارسال به تمیزترین حالت ممکن یه جماعت رو ترول کرد، بعد این طرف اومده ضایع‌ترین کار ممکن رو کرده. روی صحنه سر و صدا کرد، حتی از خودش خلاقیتم به خرج نداد همون اسم بیل کلینتون رو برد.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دیدید یه سری آدما هستن یه حرکت شاخ میزنن، بعد یه گروه دیگه به تقلید ازشون میان حرکت رو به خزترین حالت ممکن تکرار میکنن؟ برای من این قضیه بیل کلینتون هم همینه.

یعنی اون پسره پارسال به تمیزترین حالت ممکن یه جماعت رو ترول کرد، بعد این طرف اومده ضایع‌ترین کار ممکن رو کرده. روی صحنه سر و صدا کرد، حتی از خودش خلاقیتم به خرج نداد همون اسم بیل کلینتون رو برد.
البته همون بیل کلینتون هم پسره لوزرِ ضاقارتی بود (بعدا یه مصاحبه طولانی ازش دیدم) ولی خب اره حداقل خنده دار بود حرفش.

• Like
Reactions: Red Sox

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
گیمزکام چجوری تاپیک نداره

اون کالاف دیوتی جدیده خوب بوداا، فک کنم بعد چند سال دوباره کاد بازی کنم :-" بیشتر از گرافیکش تحث تاثیر قرار گرفتم.

تریلر مورتال کامبت هم خوب بود.
همه چیز خوب غیر از آبش :D
نمیدونم چجوریه بازی ساز ها با آب مشکل دارن:D

• Like
Reactions: Destro

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
مراسم در کل خوب بود، قطعا انتظار چیز عجیب و غریبی نداشتیم، تنوع و ترتیب نمایش ها خوب بود
همینکه مراسم های حضوری داره بیشتر میشه خوبه من واقعا شکل که یکی npc وار بیاد هی تریلر بده اصلا حال نمی کنم، اون شور و هیجان ملت خیلی خیلی آدمو هایپ میکنه، این داداشمون @Thonkeyes شاهد عینی بود :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
این داستان بیل کلینتون چی بوده؟
این که میگین پارسال، دقیقا چه اتفاقی افتاده؟
@Thonkeyes گفته بود برم رو سن حرف بیل کیلنتون بزنم. فکر کنم دیشب کار خودش بود😂😂😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر