نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
بازی نیکلاس کیج عجب سمی بود...:D

برنده جنگ کنسولها کسیه که بتونه این بازی رو انحصاری خودش کنه...اکتیویژن بلیزارد کیلویی چند..مایکروسافت خودشو درگیر چی کرده؟ ای سونی ای مایکروسافت بشتابید!!

حالا معلوم شد رمدی آلن ویک رو از روی این بازی کپی کرده بودن اما این بازی الان با تاخیر 13 ساله عرضه شد...تازه جیسون هم توش ریخته بودن...لامصب اصل جنس بود! خود خود GOTY.:D

لامصب گیم پلی (با اینکه زده بود نهایی نیست) رو که نشون میداد اصلا هیچیش به پروتاگونیست نمیخورد حس میکردم معلم عربی زمان مدرسمونه!!!

پ.ن
با خود نیکلاس کیج و صحبتهای با آب و تابش حال کردم اما موقع نمایش تریلر یعنی پکیدم از خنده...دفعه بعد که نگاه کردم دیدم صدای خنده تماشاگرها هم میاد:)):)):))

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بازی نیکلاس کیج عجب سمی بود...:D

برنده جنگ کنسولها کسیه که بتونه این بازی رو انحصاری خودش کنه...اکتیویژن بلیزارد کیلویی چند..مایکروسافت خودشو درگیر چی کرده؟ ای سونی ای مایکروسافت بشتابید!!
البته بازی نیکولاس کیج اسمش هست Dead by Daylight و سال ۲۰۱۶ عرضه شده :-"

یک بازی آنلاین لایو سرویسه و نیکلاس کیج فقط به عنوان یک کاراکتر جدید بهش اضافه شده:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
نبودن کوجیما عجیبه که تا تو اپل رفته،
فکر کنم تهش یا با دث یا overdose میاد
با جف کات کرده با تیم بستی شده.
---------
سه سال از نسل جدید گذشته، هنوز هیچ کدوم از بازی‌های این نمایش حس یه بازی نسل جدید رو نمی‌داد.
آب بد جوری قطعه.
الان نمایش اکس باکس فقط آخرین امید برای اکس باکس نیست، آخرین امید برای کل گیمینگ ـه (البته اگر به بنیان‌گذار هخامنشیان برنمی‌خوره):-<

آخرین ویرایش:

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
البته این بازی اختصاصی نیکلاس کیج نبود.
فقط ایشون رو لایسنس کرده بودن بعنوان یکی از کرکترهای قابل انتخاب.
خود DBD حدود 7-6 سالی هست که منتشر شده و میشه گفت پرطرفدارترین بازی مولتی پلیر ترسناکه .
از اینهایی که 4 نفر علیه یک نفر باید بجنگن و با همکاری هم شکستش بدن یا از دستش فرار کنن.
خیلی هم برای سازنده هاش پولسازه.
راستی مولتیdbd تو ایران مشکل نداره؟ فیلتر نیست؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
با جف کات کرده با تیم بستی شده.
---------
سه سال از نسل جدید گذشته، هنوز هیچ کدوم از بازی‌های این نمایش حس یه بازی نسل جدید رو نمی‌داد.
آب بد جوری قطعه.
الان نمایش اکس باکس فقط آخرین امید برای اکس باکس نیست، آخرین امید برای کل گیمینگ ـه (البته اگر به بنیان‌گذار هخامنشیان برنمی‌خوره):-<
اگه فکر می‌کنی ۴ تا ایونت و شوکیس قراره مشخص کنند نسل خوبی بوده تا الان یا نه ،که سخت در اشتباهی. چون که حداقل همین اکسباکس چند ساله رسما هیچی نشون نداده به جز چند تا CG و بالاخره بعد از چند سال همین CG ها وقت نمایششون رسیده.

اگه باز هم پا را بیشتر فراتر از حد گذاشتی و فکر میکنی این نسل موجودیتش به این نمایش اکسباکس وابسته هست که اونم قراره چندتا بازیی که n ساله معرفی کرده رو دوباره نشون بده درحالیکه سه سال تمام هست که به معنای واقعی هیچی ریلیز نکرده (از شکست‌های مفتحانه ای مثل هیلو و ردفال فاکتور میگیرم) لازمه بگم اینجا هم به کاهدون زدی.. 😂
تا وقتی دیدت به گیمینگ و چیزی که الان داره تو این صنعت پیش میره همینقدر محدود به نظرات چندتا تا کاربر اینجاست که بالاخره بعد از مدتها بیرون آمدند که باید گفت الفاتحه ! چون مطمئن باش نسل جدید هیچ موقع برات شروع نمیشه 😄

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آب بد جوری قطعه.

دقیقا! آب به شدت قطعه!

تو تاپیک اونور هم گفتم، جدای از بحث های کنسولی و VS و این جور حرف ها، به عنوان یه گیمر ناامید از کل ویدئو گیم، شوکیس مایکرو برای من آخرین فرصته تا یه چیز خوب ببینم، واقعا دلم باز بشه:D بازی هایی که نشون میدن واقعا حس تغییر نسل ندارن، نه در گرافیک، نه در نوع گیم پلی، نه در انیمیشن ها، نه در مدل استوری تلینگشون، و نه در هیچ چیز دیگه. تو هیچ کدوم ایده نو نمیشه پیدا کرد. همش تکرار مکرراته. یا قیافه شخصیت ها تغییر کرده، یا پروداکشن رو گسترده تر کردن، همین.

البته من امیدم به فرست پارتی های سونی رو از دست ندادم، اما جیمبو و اون پدر سوخته هرمان هالست فعلا بنا به دلایل نامعلوم تصمیم به نشون دادن بازی هاشون ندارن و میخوان تا یه مدت با گس خون بندازن همه رو، دقت کنی دو سالم هست کلی اول هایپ میکنن ما هم تو نمایش های جف کیلی حضور داریم، بعد یهو میبینی یه نفر رو با دو تا کانسپت آرت میفرستن رو استیج بازی نشون بدن! هم سر مالتی پلیر تلو اینکارو کردن، هم دیشب سبایدرمان، این کارشون به نظر من واقعا توهین آمیزه! یا سیکو بزنن نیان اصلا، یا اگه میان دست کم یه تریلر دو دیقه ای گیم پلی نشون بدن! کانسپت آرت به چه درد من نوعی میخوره آخه؟ این چه کثافط کاری اینا دارن مد میکنن؟

در نتیجه تنها امید من برای دیدن 4 بازی درست حسابی شوکیس مایکروسافته. اصلا هم انتظار فضایی ندارم، معرفی جدید هم نمیخوام، سوپرایز هم بخوره تو سر جیمبو پدسگ، هرچی نشون دادن تریلر درست حسابی گیم پلی داشته باشه بلکه دو تا گرافیک نسل بعدی ببینیم، دوتا ایده نو، یه چیز باحال، خسته شدم من شخصا! دیگه نمیتونم. یعنی زیر دلم درد گرفته واقعا.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اگه فکر می‌کنی ۴ تا ایونت و شوکیس قراره مشخص کنند نسل خوبی بوده تا الان یا نه ،که سخت در اشتباهی. چون که حداقل همین اکسباکس چند ساله رسما هیچی نشون نداده به جز چند تا CG و بالاخره بعد از چند سال همین CG ها وقت نمایششون رسیده.

اگه باز هم پا را بیشتر فراتر از حد گذاشتی و فکر میکنی این نسل موجودیتش به این نمایش اکسباکس وابسته هست که اونم قراره چندتا بازیی که n ساله معرفی کرده رو دوباره نشون بده درحالیکه سه سال تمام هست که به معنای واقعی هیچی ریلیز نکرده (از شکست‌های مفتحانه ای مثل هیلو و ردفال فاکتور میگیرم) لازمه بگم اینجا هم به کاهدون زدی.. 😂
تا وقتی دیدت به گیمینگ و چیزی که الان داره تو این صنعت پیش میره همینقدر محدود به نظرات چندتا تا کاربر اینجاست که بالاخره بعد از مدتها بیرون آمدند که باید گفت الفاتحه ! چون مطمئن باش نسل جدید هیچ موقع برات شروع نمیشه 😄
مایکروسافت کل این نسل رو نشسته CGI ریلیز کنه نسل بعد هم همینه. واسه Cloud هم می خواد فقط و فقط CGI ریلیز کنه.
اصلا Xbox Game Studios کلا قراره بشه مجموعه ای از استادیو های انیمیشن کوتاه سازی جای بازی سازی.
فن های Xbox هم همه منتظر ان اسپنسر براشون CGI نمایش بده کف و خون قاطی کنن.
لنگر رو یه ور دیگه بندازید :)

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634

واقعا مطمئنم دستت به هيلو نخورده
البته طبيعيه شما ٢٤/٧ در حال ترول و استيكر بازي هستي

كسي كه هيلو رو كنار ردفال بذاره و بهش بگه شكست مفتضاحانه !!!

بعد اون شوكيس افتضاح سوني كه رودمپ دو سال ايندشه و اين سامر گيم فست رو تو سال ٢٠٢٣ رو شكست نميدوني و ميگي ديد بقيه محدوده

بي خيال شما همون اسكرين هاي فيك از هورايزن و اسپايدي بذار بهتره :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
دقیقا! آب به شدت قطعه!

تو تاپیک اونور هم گفتم، جدای از بحث های کنسولی و VS و این جور حرف ها، به عنوان یه گیمر ناامید از کل ویدئو گیم، شوکیس مایکرو برای من آخرین فرصته تا یه چیز خوب ببینم، واقعا دلم باز بشه:D بازی هایی که نشون میدن واقعا حس تغییر نسل ندارن، نه در گرافیک، نه در نوع گیم پلی، نه در انیمیشن ها، نه در مدل استوری تلینگشون، و نه در هیچ چیز دیگه. تو هیچ کدوم ایده نو نمیشه پیدا کرد. همش تکرار مکرراته. یا قیافه شخصیت ها تغییر کرده، یا پروداکشن رو گسترده تر کردن، همین.

البته من امیدم به فرست پارتی های سونی رو از دست ندادم، اما جیمبو و اون پدر سوخته هرمان هالست فعلا بنا به دلایل نامعلوم تصمیم به نشون دادن بازی هاشون ندارن و میخوان تا یه مدت با گس خون بندازن همه رو، دقت کنی دو سالم هست کلی اول هایپ میکنن ما هم تو نمایش های جف کیلی حضور داریم، بعد یهو میبینی یه نفر رو با دو تا کانسپت آرت میفرستن رو استیج بازی نشون بدن! هم سر مالتی پلیر تلو اینکارو کردن، هم دیشب سبایدرمان، این کارشون به نظر من واقعا توهین آمیزه! یا سیکو بزنن نیان اصلا، یا اگه میان دست کم یه تریلر دو دیقه ای گیم پلی نشون بدن! کانسپت آرت به چه درد من نوعی میخوره آخه؟ این چه کثافط کاری اینا دارن مد میکنن؟

در نتیجه تنها امید من برای دیدن 4 بازی درست حسابی شوکیس مایکروسافته. اصلا هم انتظار فضایی ندارم، معرفی جدید هم نمیخوام، سوپرایز هم بخوره تو سر جیمبو پدسگ، هرچی نشون دادن تریلر درست حسابی گیم پلی داشته باشه بلکه دو تا گرافیک نسل بعدی ببینیم، دوتا ایده نو، یه چیز باحال، خسته شدم من شخصا! دیگه نمیتونم. یعنی زیر دلم درد گرفته واقعا.
یچیزی باید در نظر بگیریم
که دیگه کلا گرافیک آنچنان بهتر قرار نیست ببینیم
اگرم قرار باشه گرافیک پیشرفت کنه یدفعه جهش بزرگ نمیبینیم!
گرافیک بازی های فعلی همین الانم قابل قبوله.
اگه بخوان گرافیک رو خیلی خفن تر کنن ولی از سر و ته گیم پلی بزنن، واقعا ارزش نداره...

در مورد سونی
وقتی چن ساله از حضور توی e3 انصراف داده و تماشاگری وجود نداره دیگه کارش راحته.هرچی دلش میخواد نشون میده.
سونی بازیای فرست پارتی با گرافیک خوب میده در آینده. مثل گاد یا هورایزون یا سوشیما و اسپایدرمن
ولی دیگه از خلاقیت و بازیایی مثل astros playroom و gravity rush خبری نیست....
بازیای خلاقانه چون فروش نمیکنن ساخته هم نمیشن چون جیمبو بیزنس منه و پول براش مهمه.
توی گزارش مالیش هم دیدم که انگار تا ۲۰۲۵ نسبت بازیای gaas به داستانی میشه ۶۰ به ۴۰....
یعنی از ۱۰ تا فرست پارتی ۴ تاش داستانی هستن...
اون ۴ تا هم باید موفقیت تضمین شده و فن بیس داشته باشن و عامه پسند باشن تا مث بنز بفروشه
مث اسپایدرمن که فروشش حتی گاد رو هم پشت سر میزاره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر