نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
از کیانو ریوز رسیدیم به نیکلاس کیج :D
اتفاقا جز نقاط عطف نمایش بود خیلی خوب بود آوردنش.
ازون پسره ایمورتال بهتر بود اومد گفت سکانس که میبینید جز بهترین سکانس های گیمی هست که خواهید دید :-j فکر کنم خیلی گیم نزده بود تو عمرش.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
کاری به اینکه کدوم سمت بهتره یا بدتره ندارم. هیچ ربطیم به کرونا نداره که سازنده محدود بود و فلان بود.
ولی خداوکیلی نمایشای نسل ۹ اصلا حال و هوا و جذابیت نسلای قبل رو نداره.نسل ۷ و ۸ نمایش میذاشتن میدیدی تا ۱ هفته تو کف بودی. هرچی نشون دادن تا الان نهایت همون لحظه یکم برات جالبه و بعدش انگار نه انگار.
حتی بازیای انلاینم حال و هوای قدیم رو ندارن.یه زمانی بتل ۳ و ۴ نمایش داشت من یادمه تا روز ریلیز هزاربار گیم پلیاشونو میدیم از بس ذوقشونو داشتم.
بازیا شاید خوب باشن (مثل ۲۰۲۳ که حقیقتا ادم میمونه بگه کدوم بازی از اون یکی بهتره از بس همه خفنن) ولی نمایشا و کنفرانسا واقعا تو دیواره. بر باعث و بانیش لعنت.

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
به نظر من بازی ها و نمایش های شوکیس پلی استیشن نسبت به SGF بهتر بود ولی چیزی که باعث شد SGF جذاب تر بشه زنده بودن و حضور بازیسازها رو استیج بود که اون حس و حال E3 رو داشت

• Like
Reactions: (STALKER)

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
به نظر من بازی ها و نمایش های شوکیس پلی استیشن نسبت به SGF بهتر بود ولی چیزی که باعث شد SGF جذاب تر بشه زنده بودن و حضور بازیسازها رو استیج بود که اون حس و حال E3 رو داشت
سطح انتظار از sgf به مراتب پایینتر از سونیه
برای همین به نظرم شوکیس متوسطی بود.

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
کاری به اینکه کدوم سمت بهتره یا بدتره ندارم. هیچ ربطیم به کرونا نداره که سازنده محدود بود و فلان بود.
ولی خداوکیلی نمایشای نسل ۹ اصلا حال و هوا و جذابیت نسلای قبل رو نداره.نسل ۷ و ۸ نمایش میذاشتن میدیدی تا ۱ هفته تو کف بودی. هرچی نشون دادن تا الان نهایت همون لحظه یکم برات جالبه و بعدش انگار نه انگار.
حتی بازیای انلاینم حال و هوای قدیم رو ندارن.یه زمانی بتل ۳ و ۴ نمایش داشت من یادمه تا روز ریلیز هزاربار گیم پلیاشونو میدیم از بس ذوقشونو داشتم.
بازیا شاید خوب باشن (مثل ۲۰۲۳ که حقیقتا ادم میمونه بگه کدوم بازی از اون یکی بهتره از بس همه خفنن) ولی نمایشا و کنفرانسا واقعا تو دیواره. بر باعث و بانیش لعنت.

اصلا نسل نه بي معني شده
همين نمايشا رو باور كن ٢٠١٦ هم ميديديم كسي حال نميكرد

• Like
Reactions: Rodan

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
منو باش این همه با تریلرش حال کردم
یعنی چی آخه 70 دلار؟ :|

فکر کنم PlaceHolder سایت ها باشه. کسی اینو با این قیمت نمیخره

هرچند من خیلی خوشم نیومد از آرت استایلش.

.................

در مورد نمایش زنده ندیدم ولی تا نصفش که الان دیدم تا اینجاش Alan Wake 2/MK1 خوب بودن.

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر