نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
به نظر من هم مراسم امشب خیلی خوب میشه و قراره بترکونه. اما جهت کنترل خودم و نا امیدی از مراسم سونی کلا هیچ حرفی نزدم
کلا به نظرم جف این چند سال خیلی خوب عمل کرده، به حرف گیمرها گوش کرده و مراسم رو هربار بهتر کرده، از اونطرف میزان بازدید مراسم هاش هم هربار بیشتر شده
دررابطه با پیشبینی و اینا هم نظر خاصی ندارم اما دوست دارم مراسم سونی رو بشوره ببره :D

• Like
Reactions: graywolf

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
نمیدونم چرا ولی احساس میکنم امشب نمایشای بسیار خفنتری داریم نسبت به سالای قبل! :D
نمایش گیم پلی مورتال کامبت که براش به شدت هایپم. احتمالا کوجیما هم با DS2 شاید باشه و نیل دراکمن هم بعید نیست بیاد روی استیج و یه چیزی نشون بده! گیم پلی الن ویک 2 هم اگه اشتباه نکنم قراره نمایش داده بشه که همینا خودش میتونه مثل بمب صدا کنه.
خدا E3 رو بیامرزه! امیدوارم Summer Game Fest امسال مثل E3های سابق خاطره انگیز بشه بعدها.

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
یه پراید مدل 86 داره، که فعلا من نشستم توش. میخوای تو هم سوار شو:D قطار و تانک رو زیر میگیریم:D

پ.ن: مراسم امشب به نظر من خیلی خوب میشه. نمیدونم چرا فکر میکنم جیمبو نمایش یه بازی فرست پارتی مهمش رو با یه نمایش خیلی خفن شیفت داده اینجا و بعد همه فحش میدن چرا اینو تو شوکیس شخمی خودت نزاشتی:D
پ.پ.ن: کلا من فکر میکنم بازی های فرست پارتی رو باید تو مراسم هایی که مثل ایشون جنرالی هست و همه مخاطبین پاش نشستن باید نمایش داد، چون ریچ بیشتری داره و میتونه مخاطبین کنسول های دیگه رو هم قلقلک بده بیان این سمتی!
پ.پ.پ.ن: علاوه بر AW2 و MK که نمایش هاشون تایید شده و ظاهرا پشم ریزون هم هست، به نظرم FFVIIR رو هم باید محتمل در نظر بگیریم. اونم ممکنه با یه نمایش پشم ریزون سر و کله اش پیدا بشه!
The Wolf Among Us 2
Elden Ring DLC
Death Stranding 2
Silent Hill 2 And Townfall​
تمام انتظاری که من از مراسم دارم نمایش جدید از همین پنج عنوان که احساس میکنم به همه‌شون پاسخ مثبت داده میشه :D.
جف کیلی گفت چهار معرفی جدید هم داریم که به نظرم حداقل یکی یا دوتا از این چهارتا، معرفی یک بازی بزرگ.
از طرفی هم از اون هایپ کاذب جف در رابطه با مراسم هم خبری نیست که به نظرم یک نکته مثبت :D.
در کل به نظرم با مراسم خوبی روبه‌رو هستیم و امیدوارم تلفات کمتری نسبت به شوکیس پلی‌استیشن داشته باشیم :>.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
تو صفحه استیم زده some featured game
crossfire sierra squad هست برا vr
warhammer 40k space marine
warhaven
wayfinder
banishers
path of exile
party animal
king arthur
marvel snap
lies of p
remnant
dying light هست، شاید dlc
___
بعد نمایشم days of dev هست
cocoon اونجاست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تمام انتظاری که من از مراسم دارم نمایش جدید از همین پنج عنوان که احساس میکنم به همه‌شون پاسخ مثبت داده میشه :D.

اینا که 4 تا بودن، پنجمی چیه؟:D

پ.ن: من گیم پلی AW2 میخوام با FFVIIR، همین:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
The Wolf Among Us 2
Elden Ring DLC
Death Stranding 2
Silent Hill 2 And Townfall​
یعنی به این سایلنت هیل جدیدا امید داری؟ wtf:D
برای من AW2 و MK1 و یه سوپرایز AAA نشون بدن کافیه و مراسم وظیفشو به نحو احسن در قبال من انجام داده

.

• Smile
Reactions: Soul Of Cinder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر