نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
  • Like
Reactions: AminMoradiX

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
من واقعا نمی دونم دوستان از چی گله می کنن .
بهترین اتفاق ممکن بود. اولا حدود گرافیک نسل بعد کاملا دستمون اومد و فوق العاده بود .
ثانیا انریل انجین یعنی این که شما همین رو می تونید روی پلتفورم های دیگه یکم پایین تر و بالا تر ببینید ولی واقعا همین هم محشر بود.
ثالثا یه سری بحث ها مثل مدل های با کیفیت و تکسچر های 8k که بهش اشاره شد بسیار موضوعات مهمی هستن در توسعه بازی ها. الان شما با کویکسل خیلی راحت می تونید هزاران مدل آماده که کاملا از اشیا واقعا اسکن شدن رو برید دانلود کنید و استفاده کنید . این خیلی خیلی مهم برای بازی ها . یا مثلا ویژگی جدید که آنریل معرفی کرده برای open world گیم ها و همچنین سیستم جدید نورپردازی و قابلیت اینترکتیو بودن آسمان و ابر و تاثیرشون توی بازی . واقعا خیلی عالیه همه ی این ها با این کیفیت داره ران میشه. حالا شما همین رو مپ کن به گیرز جدید ، به آنچارتد جدید ، به gta جدید .
بهترین نمایش ممکن و چیزی که به عنوان فن ماکرو انتظار داشتم xbox نمایش بده رو سونی با هوشمندی انجام داد . بیگ لایک :-bd

• Like
Reactions: bezad and g4mer

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به به از این تقویمِ غیر رسمی ولی معتبر. :D یه State of Play برای اوایل آگوست اضافه شد + معرفی روز دوم June همچنان مجهوله. :D

IMG_20200516_023820_714.jpg

ویرایش: خب جفری گراب بازم تأکید کرده که چهارم June یه نمایش تر و تمیز نسل بعدی میبینیم و SoP اوایل آگوست به شکل قبل پخش میشه با این تفاوت که بازیای PS5 به نمایش در میان. همچنین میگه که احتمالا دوشنبه هفته بعد یه مطلب مفصل درباره این معرفیا میذاره و من هنوز نمیدونم نینجاهای سونی چجوری تا الان زندش گذاشتن. :))

آخرین ویرایش:

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
به به از این تقویمِ غیر رسمی ولی معتبر. :D یه State of Play برای اوایل آگوست اضافه شد + معرفی روز دوم June همچنان مجهوله. :D

View attachment 142118
شاید احمقانه باشه و دلیلی نداشته باشه جدا نمایش بدن ولی شاید ظاهر PS5 (از اونجا که گفته Picture :d) رو نشون بدن و مراسم 4 ژوئن نمایش‌های اصلی و توضیحات بیش‌تر باشه. البته اگه کلاً اینا واقعی در بیاد که به نظر میاد الکی نیست :D ولی اینطوری باید دست پر بیان برای مراسم 4 ژوئن.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شاید احمقانه باشه و دلیلی نداشته باشه جدا نمایش بدن ولی شاید ظاهر PS5 (از اونجا که گفته Picture :d) رو نشون بدن و مراسم 4 ژوئن نمایش‌های اصلی و توضیحات بیش‌تر باشه. البته اگه کلاً اینا واقعی در بیاد که به نظر میاد الکی نیست :D ولی اینطوری باید دست پر بیان برای مراسم 4 ژوئن.
والا این بابایی که اسمشو نوشته بازیگر فیلم مد مکس هست، ولی اینکه قراره چه ربطی به معرفی اون روز داشته باشه هیچ معلوم نیست. :D

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
والا این بابایی که اسمشو نوشته بازیگر فیلم مد مکس هست، ولی اینکه قراره چه ربطی به معرفی اون روز داشته باشه هیچ معلوم نیست. :D
مل گیبسون رو که میشناسم :D
بحث اینه دقیقا همونطور که گفتی نمیشه تصور کرد چه ربطی به گیم داشته باشه. من حس میکنم شاید خواسته یه ترولی کنه البته اگه ربطی هم باشه بعدش میفهمیم.
البته اونی هم که من گفتم کاملا رندوم بود فقط به خاطر قضیه اشاره به تصویر گفتم.:D

• Like
Reactions: Ludens

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

View attachment 142118

ویرایش: خب جفری گراب بازم تأکید کرده که چهارم June یه نمایش تر و تمیز نسل بعدی میبینیم و SoP اوایل آگوست به شکل قبل پخش میشه با این تفاوت که بازیای PS5 به نمایش در میان. همچنین میگه که احتمالا دوشنبه هفته بعد یه مطلب مفصل درباره این معرفیا میذاره و من هنوز نمیدونم نینجاهای سونی چجوری تا الان زندش گذاشتن. :))

این یارو جف گراب کل پت و پیل نینتندو هم ریخت وسط عملا
از کجا میاره بیرون اطلاعاتش رو به کنار
چجوری هنوز کاریش ندارن :D

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
اون عکس مل گیبسون رو به صورت رمزی گفته ولی 4 june اگه واقعا درست باشه معرفی رزیدنت 8 . سایلنت هیل و بازی بلوپینت و گلوریا گیمز دیدنی میشه.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یه تریلر لیک شده از PoP... که برای ۸ سال پیشه ولی کسی بهش توجه نکرده بوده ولی این چند روزه یک دفعه ای وایرال شده

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
احتمال زیاد داره ارجا میده به فیلم شجاع‌دل مل گیبسون.
Braveheart = Lockhart
حدس میزنم مربوط به رونمایی کامل از مدل پایین رده ایکس‌باکس نسل بعد باشه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

View attachment 142118

اون Mel Gibson Picture رو دیدم نمیدونم چرا یاد این افتادم :D :

142208

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
Wholesome Direct
سه شنبه ساعت 9 و نیم شب به وقت تهران 6 خرداد

همراه با مصاحبه و نمایش گیم پلی بیش از 50 بازی ایندی
کل مراسم 37 دقیقه هست.با حضور عناوینی مانند Ooblets, Spiritfarer, SkateBIRD, Little Witch in the Woods, Garden Story, Chicory, Rainy Season و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر