نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest 2024

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
داستان اینجاس که ظاهرا ناشرین بزرگ خیلی ناراضی نیستن از وضعیت فعلی. شاید یکی از دلایلیش اینه که فشار زیادی روی استودیوها نیست برای نمایش بازیشون. یعنی قدیما مثلا میگفتن فلان بازی رو باید تا ای۳ آماده کنید، خیلی هدف مهم و بزرگی بود و باید برای رسیدن بهش هر کاری میکردن تا بتونن مراسم رو پر بارتر کنن. در نهایت یه فستیوال گیم بود که گیمرا لذتشو میبردن اما روز آخر این بحث شکل میگرفت که کردم کنفرانس بهتر بود و کی قوی‌تر ظاهر شد و اینجور حرفا. ولی الان فشار خاصی روی کسی نیست. استودیوها کارشون رو انجام میدن و هر وقت آماده باشن، یه ایونت آنلاین ترتیب داده میشه و تامام. تهش ۴تا نظرسنجی هم توی توئیتر میبینیم که آیا راضی بودین یا نه. در کل کاچی بِه از هیچی ولی خب قدیما خیلی حال میداد. الان باید به همین سامر گیم فست و TGA راضی باشیم و سرگرم شیم. تازه باید خوشحال باشیم جف کیلی خیلی بهتر از چند سال پیش شده. البته این TGA اخیر خیلی بد بود. نکبت تمام تمرکز و اولویتیش رو گذاشته بود روی تبلیغات. تیم سازنده گوتی گرفتن میان بالا حرف بزنن زارت آهنگ پخش میکنن!

خلاصه از همه اینا بگذریم، چند روزی با تریلرا سرگرمیم. دیگه از همین دور همی‌های کمیابم باید بهره‌مند شد :D

برای اینکه این اقا کسی بود که از بسته شدن e3 خیلی خوشحال بود چرا که بیزنس خودش رونق بده ولی دیدیم بعد از کلی زور زدن در حد یه شو بنجل هر سال میاد عرضه اندام میکنه و میره. امسالم برنامه همینه ولی مثل اینکه یاد گرفته از الان داره جو اماده میکنه :D
ایده ال من همون شو های زنده حضوری با گیمره ها و اصحاب رسانه هست اگر هم قراره بصورت لایو باشه توسط 3 کمپانی مایکروسافت-سونی -نینتندو باشه و بازی ها اونجا اننونس بشه.
ضعف سران برگزارکننده E3 چه ارتباطی به خوشحالی جف داره؟ بارها طی اخبار اعلام شد اینا هیچ تلاشی برای جلب رضایت ناشران نکردن و صرفا کیسه پول می دیدنشون و مدیریتشون انقدر شخمی بود که نتونستن در انتها برای همون غرفه ها توسعه دهنده های دیگه رو راضی کنن و بروز باشن در زمینه مدیا
جف ابتدا با در اختیار گذاشتن سالن توسط سلبریتی ها بهش تونست ایونت برگزار کنه و اینطور نبود که از همون اول ساپورت داشته باشه یا یه پول قلمبه افتاده باشه جلوشو بدون هیچ پیش زمینه و ابزار، ایجاد محتوا کنه. جایگاهش بخاطر هوشش تضمین شده وگرنه TGA هم مثل E3 وجود نداشت. اگر این صحبت درست بود که E3 جاشو به دایرکت و استریم ها داده، مایکروسافت و سونی برای نمایش ها به TGA هینت نمی دادن. این بیزنسی که ازش صحبت می کنی نیاز به بیننده داره، وقتی شرکت های بزرگ ببینن در ایونت های دیگه عناوینشون بولد می شه و همکاری با سرانش سود داره براشون و پیگیرن در سوشال مدیا، چرا نباید با جف همکاری کنن؟ اون کسی که E3 رو زمین زد فقط سرانش بودن بخاطر سیاست های منسوخ و بروز نشدشون که خودشون هم بهش اعتراف کردن. جف روزی نیست که با کاربران در توییتر تعامل نداشته باشه، هم فن بیان خوبی داره هم برای بهتر کردن ارائه هر ساله ایونت ها تلاش می کنه. حالا اینکه در خود ایونت دست اول کمپانی ها هم چیز خاصی نمی شه پیدا کرد، درست نیست که SGF و TGA رو مقصر بدونیم. امسالم بارها توی توییتر اعلام کرده برخی عناوین که خیلی در موردش سوال می کنید در SGF حضور ندارن، دیگه چکار باید بکنه که هیت ندید؟

ضعف سران برگزارکننده E3 چه ارتباطی به خوشحالی جف داره؟ بارها طی اخبار اعلام شد اینا هیچ تلاشی برای جلب رضایت ناشران نکردن و صرفا کیسه پول می دیدنشون و مدیریتشون انقدر شخمی بود که نتونستن در انتها برای همون غرفه ها توسعه دهنده های دیگه رو راضی کنن و بروز باشن در زمینه مدیا
جف ابتدا با در اختیار گذاشتن سالن توسط سلبریتی ها بهش تونست ایونت برگزار کنه و اینطور نبود که از همون اول ساپورت داشته باشه یا یه پول قلمبه افتاده باشه جلوشو بدون هیچ پیش زمینه و ابزار، ایجاد محتوا کنه. جایگاهش بخاطر هوشش تضمین شده وگرنه TGA هم مثل E3 وجود نداشت. اگر این صحبت درست بود که E3 جاشو به دایرکت و استریم ها داده، مایکروسافت و سونی برای نمایش ها به TGA هینت نمی دادن. این بیزنسی که ازش صحبت می کنی نیاز به بیننده داره، وقتی شرکت های بزرگ ببینن در ایونت های دیگه عناوینشون بولد می شه و همکاری با سرانش سود داره براشون و پیگیرن در سوشال مدیا، چرا نباید با جف همکاری کنن؟ اون کسی که E3 رو زمین زد فقط سرانش بودن بخاطر سیاست های منسوخ و بروز نشدشون که خودشون هم بهش اعتراف کردن. جف روزی نیست که با کاربران در توییتر تعامل نداشته باشه، هم فن بیان خوبی داره هم برای بهتر کردن ارائه هر ساله ایونت ها تلاش می کنه. حالا اینکه در خود ایونت دست اول کمپانی ها هم چیز خاصی نمی شه پیدا کرد، درست نیست که SGF و TGA رو مقصر بدونیم. امسالم بارها توی توییتر اعلام کرده برخی عناوین که خیلی در موردش سوال می کنید در SGF حضور ندارن، دیگه چکار باید بکنه که هیت ندید؟
هایپ بیخود نکنه و لیست نمایشو لو بده :D

چرا؟ بهتر از هیچیه که:D

ضمن اینکه شخمی بودن این شوها، منعکس کننده شخمی بودن وضع کلی استدیوهاست. یه عالم بازی معرفی شده داریم که هیچ کدوم آماده نمایش نیستن. معدود بازی هایی هم که خوبن و میشه نشون داد رو هم خود ناشرها تو شوکیس های شخصیشون میارن. چیزی نمیمونه واسه این یارو. ولی باز دیدنش خالی از لطف نیست. دو ساعت سرگرم میشیم. همین.
انصافا به عنوان شوکیس بازی ایندی چیز بدی نیست

حضور قطعی
2K – New entry in “one of 2K’s biggest and most beloved franchises.”
Among Us – Animated series sneak peek.
Batman: Arkham Shadow – Full reveal.
Delta Force: Hawk Ops – New trailer.
Dragon Ball: Sparking! ZERO – New trailer.
Metaphor: ReFantazio – Live stage appearance from ATLUS‘ Katsura Hashino and Shigenori Soejima with new details.
Monster Hunter Wilds – New trailer.
Neva – Gameplay trailer.
Palworld – Exciting new reveals.
Phantom Blade Zero – New trailer.
Remedy Entertainment – Alan Wake II downloadable content?
Two Star Games – New game announcement.
عدم حضور قطعی
the wolf among us 2
metal gear
judas
kingdom hearts 4
five night at freddys
غیر از اینها انتظار دیدن اکسپنشن Dragon's Dogma 2 هم میره.
تو تیزر که چندباری به بازی اشاره شد و میشه گفت پس قطعیه.
حالا اگه ضد حال نزنن.
===================
من اون تاریخ در سفر به سر میبرم و نمیتونم لایو ببینم.
از این سفر به عنوان توفیق اجباری دارم به عنوان یک دوره یک هفته ای دیتاکس از گیمینگ ، گوشی ، اینترنت و همه چی استفاده میکنم.
البته تا همین 5شنبه هستم ولی بعدش نه.
خلاصه امیدوارم نمایش خوبی باشه و سورپرایز خوبی هم داشته باشه.

غیر از اینها انتظار دیدن اکسپنشن Dragon's Dogma 2 هم میره.
تو تیزر که چندباری به بازی اشاره شد و میشه گفت پس قطعیه.
حالا اگه ضد حال نزنن.
===================
من اون تاریخ در سفر به سر میبرم و نمیتونم لایو ببینم.
از این سفر به عنوان توفیق اجباری دارم به عنوان یک دوره یک هفته ای دیتاکس از گیمینگ ، گوشی ، اینترنت و همه چی استفاده میکنم.
البته تا همین 5شنبه هستم ولی بعدش نه.
خلاصه امیدوارم نمایش خوبی باشه و سورپرایز خوبی هم داشته باشه.
تو تیزر البته خیلی بازیا بودن...
مثلا استلار بلید هم بود که بعیده دیگه بهراین زودی باز آپدیت بگیره
یا از اون بعیدتر، حضور هل بلید بود که این دیگه عمرا خبر خاصی ازش باشه:دی

البته خوب DD2 و وجود اکسپنشنش کلا بعید نیست، اما روی تیزری که برای نمایش دادن نمیشه حساب کرد

تو تیزر البته خیلی بازیا بودن...
مثلا استلار بلید هم بود که بعیده دیگه بهراین زودی باز آپدیت بگیره
یا از اون بعیدتر، حضور هل بلید بود که این دیگه عمرا خبر خاصی ازش باشه:D

البته خوب DD2 و وجود اکسپنشنش کلا بعید نیست، اما روی تیزری که برای نمایش دادن نمیشه حساب کرد
حالا من نیستم اون موقع ولی میگید ولی فلانی درست میگفتها :D

• Like
Reactions: Akiba
حالا من نیستم اون موقع ولی میگید ولی فلانی درست میگفتها :D
راستشو بگو چی شده.نکنه قرار بوده با پول قلکت برا خانمت چیزی بخری و الان هزینه کردی برا چیز دیگه و مهریه شو گذاشته اجرا و داری میری اوین.
بگو بیام واسطه،شاید خانمت رضایت داد. الان تقریبا بیشتر ایران آنتن موبایل و دیتا داره.
یه جوری میگی انگار برگشتی در کار نیست.

راستشو بگو چی شده.نکنه قرار بوده با پول قلکت برا خانمت چیزی بخری و الان هزینه کردی برا چیز دیگه و مهریه شو گذاشته اجرا و داری میری اوین.
بگو بیام واسطه،شاید خانمت رضایت داد. الان تقریبا بیشتر ایران آنتن موبایل و دیتا داره.
یه جوری میگی انگار برگشتی در کار نیست.
آره کمپوت بیارین آقا ، گیلاس دوست دارم :D

اونجایی که میرم نت خفن داره ولی میرم تو دیتاکس.
خودخواسته میبندنم به تخت :D

خیلی جالبه همه شرکت ها از E3 در اومدن ولی الان همشون دقیقا همون بازه شوکیس و کنفرانس میذارن
بیشتر از هر کنسلی و فیل شدن و هر اتفاق منفی دیگه تو صنعت گیم این کنسل شدن E3 هرساله آدم اذیت می‌کنه
اصلا انگار آدم شرطی شده این تایم از سال میاد ناگهان هزاران خاطره از E3 های قبلی زنده میشه برای آدم و چه حیف که نسل جدید گیمر ها هیچوقت قرار نیست چنین چیزی تجربه کنن

آره کمپوت بیارین آقا ، گیلاس دوست دارم :D

اونجایی که میرم نت خفن داره ولی میرم تو دیتاکس.
خودخواسته میبندنم به تخت :D
ازت باید قلکتو بگیرن و گر نه بستنت به تخت دوای دردت نیست و برگردی دوباره میری سراغ این چیزا

• Smile
Reactions: m.d.makan
تو سامرفست امسال دوتا چیز واسم خیلی مهمه و شدیدا منتظرشونم.
یکی نمایش گیم‌پلی Killing Floor 3 و اون یکی هم رونمایی از تاریخ انتشار The First Descendant. باقی مسائل حکم خامه و توت‌فرنگی و خرتو پرتای دیگه‌ی روی کیک رو دارن واسم :D امیدوارم هفته‌ی خوب و جالبی پیش رو داشته باشیم و همگی حالشو ببریم از نمایش‌ها.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or