نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest 2024

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مراسم در حد C+ بود به نظرم. آشغال نبود، خوب هم نبود اونقدر.

ولی انتظار نداشتم انقدر دی وان گیم پس معرفی بشه. عملا فکر کنم ۵ یا ۶ تا بازی برای گیم پس نمایش دادن:D
آره دیگه برای شماها کیفیت مهم نیست که تعداد مهمه
هرچی بازی در به داغون لیگ زرد بدن فقط رو گیمپس باشه :)) :))
اون بازی روتین که داد میزنه یه لیگ زرد دیگه

واقعا ایده خلاقانه ای داره! یه مگسی و یه تایم محدودی زنده ای، باید تو این 60 70 ثانیه کارهایی که تو ویش لیست نوشته رو انجام بدی. اون قسمت که رفت گرامافونو روشن کرد رو صفحه نشست واقعا میخواستم داد بزنم!

باقی بازی های Day of the Devs رو دیدی؟ واقعا بازی های جالبی نشون دادن. یه بازی هم بود، Bear & Breakfast. عالی بود.

بعد از دیدن Survival Horror Game Fest 2022 داشتم می‌رفتم از پنجره به سمت بیرون بپرم که دیدم تیم شیفر اومد توی مانیتور
و در نتیجه تا آخر نگاه کردم. بدون هیچ اغراقی بهترین قسمت برنامه همین بود که اسکل‌ها انداخته بودن بعد از پایانش.
بچه‌ها هم که معلوم بود همه داروهای گیاهی مصرف کردن و سرخوش هستن.

دوتا گیم خیلی خفن دیگه هم بود، اول Little Nemo: Guardians of Slumberland و اون یکی Naiad.

نیمو رو از وقتی امد تو کیک استارتر دنبال میکنم و واقعا بازی بامزه با اجرای پالیش و تمیزیه.

این یکی Naiad رو اما تازه دیدم. ولی آرت استایل و گیم پلیش خیلی باحاله.

شوکیس باکس هم ۴ تا fps کپی پیست شده از رو هم نشون میدن اصلا این سبک بازیا زیبنده اون شوکیس عظیم نیست

تو شوکیس مایکروسافت یه شوتر AA خیلی خفن رونمایی میشه به سبک ریک اند مورتی:دی خیلی بازی فان و باحالیه. منتظر اون باشید:دی

آخرین ویرایش:
نه عزیزم میفرمایند چهار تا کد از تو پارت ۲ کپی کردن تو پارت ۱ :D
باید توجیه شون کنیم که اگه به کپی کردن چهار تا کد بود که نیازی نبود ناتی داگ دست به کار بشه :D میدادن به یکی از عادی ترین استودیو های سونی تا تو دوران کرونا از راه دور COPY / PASTE میکردن خط به خط

وجدانا اگه داج دادن و دراز کشیدن و سنگینی سلاح ها رو داشته باشه دیگه تمومه ... لذت بازی هزار برابر بیشتر از نسخه اول میشه با هوش مصنوعی خفن ول نکنش

باورم نمیشه بازی Routine نمایش داشت یادمه خیلی سال پیش از وب سایت gamersyde اولین دمو بازی رو دیدم واقعا مو به تنم سیخ شد ولی الان بعد از چند سال دوباره نمایشش دادن متاسفانه بعد از 10 سال هنوز تاریخ عرضه بازی مشخص نشد~X(
برای اینکه بفهمین این بازی چقدر مهم هست این تریلر رو ببینید برا سال 2013 هست یعنی قبل از هر بازی اول شخص ترسناک نسل هشت!

View attachment ■■-ARCHIVE-■■-Routine-Alpha-Gameplay-Trailer (2).mp4

این Routine از قدیم در حال ساخت بوده یا ول کرده بودن تازه یادش افتادن؟ خیلی جالب میزد.
اومدم اسمشو سرچ بزنم تریلر 2013 ـش اومد حس سایبرپانک بهم دست داد :D
--
نیل اومد گفت واسه PS5 سریع تصحیح کرد Shortly thereafter on PC میشه انتظار داشت همین امسال بیاد پس.

آخرین ویرایش:
لیکر سونی اوردوز رو معرفی کرده بره تو شوکیس باکس که چی بشه؟ :D
شوکیس باکس هم ۴ تا fps کپی پیست شده از رو هم نشون میدن اصلا این سبک بازیا زیبنده اون شوکیس عظیم نیست:D
برای من فرقی نمیکنه, ولی همین لیکر سونی گفت که همکاری کوجیما و مایکروسافت بزودی اعلام میشه :D
آره :D.

به به بلاخره بعد از کالیستو یه چیز دلنشین نشون دادن
با انریل انجین 5 ساخته شده
و عجب موسیقی داشت😍🔥

ظاهرن یک سری گیج شدن که این نسخه ی جدیده یا نه . این در واقع بازسازی دو شماره ی اول هستش با یک سری تغییرات در داستان و ... و نسخه ی سوم نیست .

پ.ن : اسم موسیقی تریلر light is calling هست که جزو آلبوم موسیقی متن شماره ی دوم هستش .

جف کیلی به نمایشش b داده

2022-06-10_12-49-52.jpg

عین همیشه نظرسنجی هم گذاشته که چون نظر فن بوی طور توش نیست، نتایج باهاش تا حدی همخونی داره

2022-06-10_12-50-41.jpg

ولی سال دیگه e3 هم بیاد، اینم که از الان شاخ و شونه کشید که هم حضوری و هم دیجیتالیه سال بعد، برا 2023 کیفیت میتونه از این بدتر بشه
اگه میشد اینا یکپارچه بشن، خیلی بهتر میشد.
یه سلامی هم به عمو سرانو رسونده که هر چی اومده بود لیک کنه از مراسم، اشتباه در اومد، سرانو تنها چیزی که درست تونست لیک کنه، همون مراسم کپکام بود

2022-06-10_12-26-56.jpg

آخرین ویرایش:
نمایش COD:MWII چقدر یادآور نمایش Killzone 2 تو E3 2007 بود برام. سکانس ابتدایی که وارد اون سکوی دریایی میشن، camera work، طرز دیالوگ گفتن و صحبت کردنشون، color grading خاکستری و مرده، صداهای محیطی...
با اینکه این نمایش از نظر گیمپلی چیز جدیدی نداشت ولی بعد از مدت ها با نمایش و حال و هوای COD حال کردم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or