نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest 2024

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کسی از دوستان میدونه کی نمایش گیم پلی black ops cold war هست؟؟ تریلر دیشبی هایپ منو برای کمپین داستانی خیلی بالا برده. واقعا زیبا بود
گفت سپتامبر.

یه موردی تو تمام نمایش منو اذیت میکرد و خیلی بهش فکر میکردم، نمیدونم شما هم نظر مشابهی دارید یا نه اما احساس میکنم همه بازی ها بیش از حد یه شکل شدن. از فضا و اتمسفرها و گیم پلی بگیر تا فرمت تریلر، کمتر بازی متفاوتی رو میشه دید. کلا دو سه تا بازی رو فاکتور بگیریم باقی همه خلاصه شدن تو سیاره های مختلف و یه سری سرباز با لباس های عجیب غریب که دارن همدیگه رو لت و پار میکنن.

ولی رچت اکشنش بی نظیر بود، بی نظیر!

یوبی سافت از پرنس رونمایی نکرد؟ :D
نه. ساعت 11 و نیم شب فردا future gaming show هست
اونجا هم Team 17, Activision, Square Enix, Sega, Ubisoft, Merge Games, Raw Fury هستند و بقیه. اون 90 دقیقه هست و
مجریاش دیوید هایتر (سولید اسنیک) , دبی مائه (مریل) هستند.ممکنه فردا باشه.
همينكه رچت لانچ تايتل شد عاليه
launch window من شنیدم.
به 3-6ماه بعد از عرضه کنسول میگن launch window
یعنی تو بازه فوریه تا می 2021

نه. ساعت 11 و نیم شب فردا future gaming show هست
اونجا هم Team 17, Activision, Square Enix, Sega, Ubisoft, Merge Games, Raw Fury هستند و بقیه. اون 90 دقیقه هست و
مجریاش دیوید هایتر (سولید اسنیک) , دبی مائه (مریل) هستند.ممکنه فردا باشه.
پس خوبه امشب الکی 2 گیگ به باد ندادیم :D

• Like
Reactions: rahyarpaul
کار به محتویات این نمایش ندارم. ولی بی مزه تر و حوصله سر بر تر از این شخص مجری ندیدم. تا الان 4 تا از نمایش هاش رو دنبال کردم یکی از یکی کسل کننده تر. به نظرم اصلا بدرد مجری گری نمیخوره. درسته که عناوینی که تو نمایشاش نشون میده دست خودش نیست یک جوری مجبوریه و تقصیری نداره ( بازی نیست که بخواد نشون بده تو این 2020 خواب اور) ولی اصلا نمیتونه اجرا گرمی داشته باش. این کاره نیست اصلا. مشخصه هی داره زور میزنه ولی نمیتونه اصلا خوب در بیاره. این نظر شخصی منه. شاید هم اشتباه فکر میکنم ولی از دید من اینکاره نیست اصلا

• Like
Reactions: IMANOKA
من یک ساعت دومو فقط دیدم. خیلی هایپ نبودم.
این بین با تریلر MoH جدید (VR) بدجور حال کردم :D حیف نمیشه بازی کرد :D
رچت رو هم دوست داشتیم :D مهم ترین مسئلش اینبود که گفتن بازی برای لانچ ویندوه!!!! و برگ هام @_@ اینسامنیاک 2 تا بازی بزرگ برای محدوده لانچ آماده کرده!!

به عنوان کسی که DA:I جزو بهترین بازی های نسل بود برام، شدیدا این ویدیو جدیدشونو دوست داشتم :D هایپ از فاک :D
پ.ن. TWELVE MINUTES؟؟؟؟ حاجی من از زمان نمایشش در کنفرانس E3 ماکرو دارم لحظه شماری میکنم بازیش کنم. اینجوری با این کست (مخصوصا دیزی ریدلی عزیز :x) چجوری قراره صبر کنم براش؟ :|

من یک ساعت دومو فقط دیدم. خیلی هایپ نبودم.
این بین با تریلر MoH جدید (VR) بدجور حال کردم :D حیف نمیشه بازی کرد :D
رچت رو هم دوست داشتیم :D مهم ترین مسئلش اینبود که گفتن بازی برای لانچ ویندوه!!!! و برگ هام @_@ اینسامنیاک 2 تا بازی بزرگ برای محدوده لانچ آماده کرده!!

به عنوان کسی که DA:I جزو بهترین بازی های نسل بود برام، شدیدا این ویدیو جدیدشونو دوست داشتم :D هایپ از فاک :D
پ.ن. TWELVE MINUTES؟؟؟؟ حاجی من از زمان نمایشش در کنفرانس E3 ماکرو دارم لحظه شماری میکنم بازیش کنم. اینجوری با این کست (مخصوصا دیزی ریدلی عزیز :x) چجوری قراره صبر کنم براش؟ :|
الان دارن روش کار میکنن با بیشتر بازیهای vr جوابه alyx رو با موس و کیبورد زدم.فعلا تموم نکردم ولی یکم باگگ داره . اونم میشه

• Like
Reactions: omid0
کار به محتویات این نمایش ندارم. ولی بی مزه تر و حوصله سر بر تر از این شخص مجری ندیدم. تا الان 4 تا از نمایش هاش رو دنبال کردم یکی از یکی کسل کننده تر. به نظرم اصلا بدرد مجری گری نمیخوره. درسته که عناوینی که تو نمایشاش نشون میده دست خودش نیست یک جوری مجبوریه و تقصیری نداره ( بازی نیست که بخواد نشون بده تو این 2020 خواب اور) ولی اصلا نمیتونه اجرا گرمی داشته باش. این کاره نیست اصلا. مشخصه هی داره زور میزنه ولی نمیتونه اصلا خوب در بیاره. این نظر شخصی منه. شاید هم اشتباه فکر میکنم ولی از دید من اینکاره نیست اصلا
کسی که با دستمال کشی واسه بازیسازها بیاد بالا همینه
این بشر هیچ نکته خاصی نداره.فقط خودشو چسبوند به چند تا بازیساز مثل کوجیما و معروف شد.

• Like
Reactions: arnino and reza11

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or