نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest 2024

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چه گیم اوادرز و چه سامر گیم فست، معمولا تاپهاشو میزاره اول و آخر.
اگه طولانی باشه،وسطم چیزی میزاره. به آخراش داره میرسه، چیزی داشته باشه، رو میشه

• Like
Reactions: REROOZ
این خانومه آسیایی شرقیه ظاهرا جدیدترین نوع سرطانه که اولین بار تو SGF ازش رونمایی شد
قیافش شبیه به @BoxBox
حالا شما هم از اینور بوم نیفت...
من کاری با جماعت رنگین کمونی ندارم
ولی کلا صنعت گیم سینما موسیقی رو گرفتند
بابا من استریت ها هم آدمیم
4 تا بازی درست نشون بدن
الان که فکر میکنم ریمستر و ریمیک صد شرف داره به این عناوین اشغال
انگار مناسب بجه های زیر 12 ساله

من همون اویل نسل نه گفتم این نسل بد شروع شد بدم داره ادامه میده.نه گرافیک خفنی دیدم نه تغییرو تحولی چشمگیری تو بازیا دیدم نه هوش مصنوعی خفنی.خداییش دستاورد نسل نه چی بود.مگر استودیوهای مطرح بازیسازی یک حرکتی بزنن.. از بقیه ابی گرم نمیشه.فقط منتظرم gta6بیاد یک تغییر و تحولی به گیم بده بلکه بقیه سازنده ها یک تکونی به خودشون بدن..

یادش بخیر چند سال پیش این روزا کف و خون بود که همه تو فروم قاطی می کردن. حالا هر کی سر یکی از کنفرانس های E3.

از چی رسیدیم به چی :|
اصل کاری برای سینگل پلیر AAA داستان محور سینماتیک پسندا شوکیس های فرست پارتی کنسول هاست عین سال های قبل. قبلا واسه کنفرانس مایکرو و سونی سر و دست میشکستین الان باید منتظر State of Play و Xbox Showcase باشین

• Like
Reactions: Oakenshield
من همون اویل نسل نه گفتم این نسل بد شروع شد بدم داره ادامه میده.نه گرافیک خفنی دیدم نه تغییرو تحولی چشمگیری تو بازیا دیدم نه هوش مصنوعی خفنی.خداییش دستاورد نسل نه چی بود.مگر استودیوهای مطرح بازیسازی یک حرکتی بزنن.. از بقیه ابی گرم نمیشه.فقط منتظرم gta6بیاد یک تغییر و تحولی به گیم بده بلکه بقیه سازنده ها یک تکونی به خودشون بدن..
تنها پیشرفت SSD بود
تک و توک بازی خوب اومده یا قراره بیاد مثل BODYCAM ( از نظر گرافیک)
وسط نسلیم هیچ چیز جالبی ندیدیم
فقط یکم جزئیات زیاد شده

• Like
Reactions: mohsen2019

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or