Sucker Punch : فوق العاده بودن PS4 و رقابت با Titanfall

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
00718095537683566630.jpg

بدون شک استودیوی Sucker Punch فشار زیادی را تا به امروز تحمل کرده است تا بتوانند عنوانی را درخور پلتفرم جدید شرکت سونی Playstation 4 به ارمغان بیاورند.
اولین بازی بزرگ و پرهزینه ای که قرار است به صورت انحصاری برای PS4 در مقابل رقیب خود یعنی بازی Titanfall که در انحصار کنسول Xbox ONE است، عرضه شود.
Ken Schramm مدیر توسعه نام تجاری Sucker Punch نیز به نوعی نسبت به این قضیه اعلام آمادگی کرده و گفته است:
"ما فشار زیادی رو تا به امروز به خاطر این بازی متحمل شدیم، ولی اینطور نیست که موفق عمل نکرده باشیم. همه این اتفاقات باعث شد تا ما بتونیم خودمون رو بهتر اثبات کنیم.امیدواریم که این بازی به فروش خوبی دست پیدا کنه چون PlayStation 4 تا به الان خیلی موفق عمل کرده."
او ادامه داد و گفت:
"تک تک افراد ما سختی های زیادی را تا بحال متحمل شده اند. ولی ما توانستیم بعد این همه تلاش، فرصت های عالی را برای خودمان به دست بیاوریم.
ما یک شرکت کوچک با تعداد تقریبا 110 الی 120 نفر هستیم و همیشه فقط بر روی یک بازی کار خواهیم کرد. این فرصت خوبی برای ما بود تا بتوانیم خودمان را اثبات کنیم.
ما برای بازی Titanfall آرزوی موفقیت داریم. بازی عالی هست، حتما کسانی هم که Xbox ONE دارن این بازی رو میخرن و کلی تجربه های لذت بخش رو کسب خواهند کرد. اما PS4 هم از لحاظ فروش خلی خوب عمل کرده، ما خیلی نسبت به این قضیه خوشحال هستیم. امیدواریم که با واکنش های مثبتی روبرو بشیم و بتونیم خودمون رو همیشه بهتر از قبل اثبات کنیم."
inFamous Second Son در 21 ـم ماه مارس به طور انحصاری بر روی Playstation 4 عرضه خواهد شد.
[source]

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
وقتی شماره اول معرفی شد خیلی ها به چشم یک بازی نسبتا معمولی که حرف زیادی برا گفتن نخواهد داشت نگاه کردن ولی وقتی بازی اومد به سرعت توجه ها رو به خودش جلب کرد و بازی خیلی خیلی خوبی شد ولی حالا بعد دو شماره ی فوق العاده و عالی حالا این بازی با انتظارات خیلی بالا قراره بیاد و شکی هم ندارم با یک بازی فوق العاده فان و سرگرم کنند طرفیم :x

من که از هیچ کدوم از شماره های 1 و 2 خوشم نیومد :|

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
من که از هیچ کدوم از شماره های 1 و 2 خوشم نیومد :|
این دیگه بحث سلیقست!:d
حرف من هم در رابطه با اکثریت بود و الا هیچ وقت هیچ اثری نبوده ( چه بازی و چه در شاخه های دیگه ی سرگرمی) که همه از اون خوششون بیاد!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ما که با سبک prototype حال کردیم و مجذوبش شدیم و قدرت تخیلی و .. کلا دوست د:dارم ولی قسمت نشد ps3 بگیریم ببینیم چجوریه بازی ولی تریلر این نسخه جدیدیش منو گرفت اگه در اینده ps4 گرفتیم میریم تو کارش.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
منظور از رقابت همون بحث فروش هستش . باید دید titanfall بیشتر میفروشه یا infamuos

با توجه به اختلافی که PS4 در زمینه فروش نسبت به XBOX ONE داره شرایط به نفع INFAMOUS هستش .

اما باندل TITANFALL و محبوبیت این بازی در بین طرفدارانش من فک میکنم بهتر یفروشه .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منظور از رقابت همون بحث فروش هستش . باید دید titanfall بیشتر میفروشه یا infamuos

با توجه به اختلافی که PS4 در زمینه فروش نسبت به XBOX ONE داره شرایط به نفع INFAMOUS هستش .

اما باندل TITANFALL و محبوبیت این بازی در بین طرفدارانش من فک میکنم بهتر یفروشه .

منظور امتیازه وگرنه چطور بازی که روی یک کنسول میاد میخواد با بازی که روی 2 کنسول و PC میاد رقابت کنه ؟

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بازیِ جالبی بود شماره ی 1و 2 ولی تو این سبک اصن داستان پردازی موفقی من به شخصه ندیدم , از پروتوتایپ تا خود Infamous تو یه سطحن , اگه فقط بتونه یه یکم بار داراماتیک رو با این حجم از تصور و تخیل رو بالانس کنه مطمئنن چیز خوبی از آب درمیاد
در کل مشکل اینطور بازیا اینه که یا کلا کلیشه از آب در میاد داستانشون و یا کلا اینقدر درهم و برهم پر از اسمای تخیلی وعجیب میشه که هیچی سر درنمیاره آدم...در نتیجه میشه گیم پلی محور که تو این زمینه infamous خیلی عالیه ... فوق العادس , هم تریلرها این قسمت و هم خود بازیای قبلی قشنگ همینا رو ثابت میکنه , یه گیم پلی فان و پر کشش , مگه آدم دیگه چی میخواد :D فقط اگه داستان رو خوب پیاد سازی کنن من یکی که راضی میشم

داستان و روایتش توی 2 شماره ی قبلی inFamous خارق العاده بوده و یکی از مشخصات بازی هم داستان عالیشه که خیلی به محبوب شدنش کمک کرد ! Cole هم که شخصیت اصلی دو بازی قبلی و FOB بود شخصیتی عالی داشت که اصلاً ویژگی های کلیشه ای اکثر سوپرهیروهای دیگه رو نداشت !
کلاً از نظر داستانی هیچ نگرانی نداشته باشید , SP امتحانش رو پس داده ! :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
این بحث ها برا چی هستش !؟ :-/:d
خُب مسلمه که دلیل ـشون برای این حرف همه چیز میتونه باشه ! فروش ، امتیازات، واکنش مثبت و منفی منتقدان ، طرفداران ! وو و و و....
بعدشم یه دلیل دیگه داره اینه که این دو بازی قراره توی تقریبا یک دوره زمانی خاص عرضه بشن ! همین ! :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,316
نام
ماکان
منظور این آقا از مقایسه خودشون با Titanfall مقیاس و بزرگی بازی هست نه اینکه بخواد مستفیما دوتا بازی رو مقایسه کنه.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
منظور امتیازه وگرنه چطور بازی که روی یک کنسول میاد میخواد با بازی که روی 2 کنسول و PC میاد رقابت کنه ؟

خب شاید منظور این هستش که فروش titanfall بر روی xbox one در مقابل فروش infamous بر روی ps4

در غیر این صورت مقایسه دیگه ای انجام بشه خیلی درست نیست . سبک ها خیلی فرق دارن .

مثلا اگه Infamous یه نکته منفی تو گیم پلی داشته باشه هیچ وقت نمیتونیم بگیم titanfall برتری داره . چون infamous رو با بازی های هم سبک خودش مقایسه میکنن و نمره میدن .

مگر اینکه بخواییم یک حالت کلی رو در نظر بگیریم . منکه به شخصه خودم فک نمیکنم infamous بتونه متای 86 مثل titanfall رو بگیره . احتمال میدم یه چیزی دورو بر 83 باشه :-/

البته یه مقایسه دیگه که میشه انجام بشه بخث فنی هستش . گرافیک و ریزولوشن . با توجه به اینکه infamous یک بازی جهان باز هستش

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
داستان و روایتش توی 2 شماره ی قبلی inFamous خارق العاده بوده و یکی از مشخصات بازی هم داستان عالیشه که خیلی به محبوب شدنش کمک کرد ! Cole هم که شخصیت اصلی دو بازی قبلی و FOB بود شخصیتی عالی داشت که اصلاً ویژگی های کلیشه ای اکثر سوپرهیروهای دیگه رو نداشت !
کلاً از نظر داستانی هیچ نگرانی نداشته باشید , SP امتحانش رو پس داده ! :d

به قیافم میاد نگران باشم اصن!؟ :D اصن SP یکی از استودیوهاییِ که من وقتی تریلر بازاشُ میبینم تو کیفیتش شک نمیکنم , مثه یوبی اینا نیس الکی هایپ کنه :D
ولی داستان 1 و 2 با اینکه خوب بود ولی همچنان خیلی جای بهتر شدن داره بنظرم ...

البته بنظر من تایتان فال از نظر فروش موفق تر عمل میکنه , چون اولا اینکه رو 3 تا پلتفرم نسل پیش , نسل جدید و PC عرضه میشه دومن اینکه چون مولتی پلیر محورِ رنچِ بازیکننده های بیشتری رو بخودش جذب (معتاد:D) میکنه ...
البته infamous جای خود رو داره اصن :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خب شاید منظور این هستش که فروش titanfall بر روی xbox one در مقابل فروش infamous بر روی ps4

در غیر این صورت مقایسه دیگه ای انجام بشه خیلی درست نیست . سبک ها خیلی فرق دارن .

مثلا اگه Infamous یه نکته منفی تو گیم پلی داشته باشه هیچ وقت نمیتونیم بگیم titanfall برتری داره . چون infamous رو با بازی های هم سبک خودش مقایسه میکنن و نمره میدن .

مگر اینکه بخواییم یک حالت کلی رو در نظر بگیریم . منکه به شخصه خودم فک نمیکنم infamous بتونه متای 86 مثل titanfall رو بگیره . احتمال میدم یه چیزی دورو بر 83 باشه :-/

البته یه مقایسه دیگه که میشه انجام بشه بخث فنی هستش . گرافیک و ریزولوشن . با توجه به اینکه infamous یک بازی جهان باز هستش

حالا هرچی منظورم این بود که نمیشه از نظر فروش مقایسه انجام داد چون تفکیک که نمیکنن وقتی اعلام میکنن چقدر فروش داشتن .;)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
نسخه 1 و 2 زیاد برای من جالب نبود گیم پلیش خیلی خارج بود اصلا معلوم نبود با کی درگیری داستان چیه یا کی خوبه یا کی بد..؟ این رو درست کنن بازی بدی نمیشه چون یک بازی خاص هست..
ایول هر دو شماره رو بازی کردی؟!
اگه زبانت در حده دبیرستان هم بود کامل داستانو متوجه میشدی :d
البته جالبه میگی گیم پلی خارج بوده داستان هم که سر و ته نداشته بازی هم خاص بوده! کلی خوندم و اخرش نگرفتم منظورتو :-/
راستی تا حالا بازی بوده از ps که بنظرت کامل بوده باشه یا همشون خاص هستند :d
------------------
تو سبک خودش بازی حرف نداره و گیم پلی و ماموریت های جانبی بازی هم بنظرم متنوع کار شده بودن و انتخاب ها و چالش های خوبی هم مقابل بازیباز قرار میداد.
در کل بازی خوبی میشه و بتظرم تو فروش و امتیاز موفق عمل کنه.

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
infamous بی شک یکی از بهترین بازی های عمرم بوده و هست.از نظر داستان هم که فوق العاده بود و نظر خیلی از طرفدارانش رو مثل من جذب کرد.شخصیت پردازی cole هم که دیگه واسش کتاب بنویسیم کم گفتیم.وقتی که zeke به cole ماموریت میداد و cole با اون صدای خوف ناکش جواب میداد این تمام دنیایه یک گیمر بود :x
من اول نسخه 2 این بازی رو بازی کردم بعد نسخه 1 رو.چون بر این باور بودم که نسخه 1 نمیتونه به خوبیه نسخه 2 عمل کنه و احتمالا چرته.ولی وقتی که شماره 1 رو هم گرفتم و بازیش کردم...تازه فهمیدم game یعنی چی :d
متاسفانه فقط یک تروفی موند تا پلاته شماره 1 :( اونم جمع کردن تمامه blast chards ها.که از 350 تا 349 تاشو پیدا کردم و فقط یکی موند :(

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
ما با شماره ی 2 خیلی حال کردیم یعنی از بازی های هم سبک خودش خیلی بهتر بود.این یکی هر چی نداشته باشه ادم با نگاه کردن به افکتاش سیر نمیشه خودش یه پا بازیه عین الن ویک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر