Stronghold 3

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt
آخ آخ این جملات رو هیچ وقت فرامو نمیکنم:دی
چوب مورد نیاز است!
قلاب سنگ داران عرب:دی
کودوم بازیباز ایرانیه که فارسی کوروزایدر رو بازی نکرده باشه؟من خودم تا تابستون پارسال بازی میکردم:دی!
یک پیام از rat :))
خدایا 3ش 2ماه بعد عید بیاد!!(چرا؟چون اردبیهشت و این ماه انقدر بازی محبوب و معروف میاد که کسی دیگه سراغ این یکی نمیره=)))

آخ آخ این جملات رو هیچ وقت فرامو نمیکنم:دی
چوب مورد نیاز است!
قلاب سنگ داران عرب:دی
کودوم بازیباز ایرانیه که فارسی کوروزایدر رو بازی نکرده باشه؟من خودم تا تابستون پارسال بازی میکردم:دی!
یک پیام از rat :))
خدایا 3ش 2ماه بعد عید بیاد!!(چرا؟چون اردبیهشت و این ماه انقدر بازی محبوب و معروف میاد که کسی دیگه سراغ این یکی نمیره=)))

کی همچین حرفی زده ؟!؟!؟! /:)
مثلا خوده من تجربیات شیرینی که در گذشته با Stronghold رو دارم به ۱۰۰ تا کرایسیس نمیدم !

امیدوارم بازی انلاین نباشه من میخوام 2 نفره با دوستام بازی کنم تو کلوپ خدا کنه مثل شماره 1 باشه

نه دوست عزیز خیالت راحت ، این بازی هیچ ارتباطی با Stronghold Legend نداره و مثل نسخه های قبلیه.

اینا هم مسخره کردن ها... من نمیدون چرا بازی رو منتشر نمی کنن مردیم از این همه انتظار

والا ما هم نیز کلافه ایم !!! :|

توی تمام این سری فقط شماره 1 خوب بود و بس کاش دوباره مثل اولش میشد

آره خداییش شماره یکش از همه بهتر بود. :x
اما بقیشون هم با اینکه نواقص زیادی داشتن اما بد نبودن !!! اصلا کلا من انقدر با قلعه خاطره دارم که نمیتونم بد ببینمش. :d

این بازی ( قلعه 1 ) خداییش شاخ بود و بیشتر هم به خاطر دوبله عالی دارینوس بود ( و البته کد تقلبای باحالش :دی ) ... به نظرم خیلی*ها ( غیر حرفه*ای ها ) مثل خود من زمان بازی نسخه 1 ، Crusader دنبال بازی*های فارسی میشگتن و اگه بازی دوبله نشده هم بازی میکردن یا چیزی از داستانش نمی*فهمیدن یا مثل GTA اصلا داستانی وجود نداشت و .... ( البته تو دوران نسخه*ی اول بازی*های شاخ استراتژی وجود داشت ولی اکثرا به خاطر همون زبان انگلیسی بودنش مثل قلع محبوب نشد ( تو ایران ) )

نسخه 2 بازی افتضاح بود ولی نسخه Legends واقعا باحال کار شده بود ...

فعلا هیچ خبری از این بازی نیست و انگار Firefly Studios داره تغییرات اساسی میده ( حداقل سایتش که اینجوریه ) ولی اون چیزی که تو بعضی سایتا نوشتن اینه که Q2 2011 میاد و تقریبا میشه بهار خودمون .... تو ویکیپدیا تاریخ انتشارش رو نوشته آوریل 2011 ( اردیبهشت ) .... شاید این اردیبهشت بازی رو بدن بیرون ...

آخرین ویرایش:
البته قبل از Stronghold Crusader نسخه قبلی و در واقع عنوان اول این سری Stronghold بود که در مناطق اروپایی دنبال میشد. بعد از اون FireFly Studios ادامه این بازی رو با عنوان Crusader به جنگهای صلیبی منتقل کرد .
اینم یه عکس از اولین عنوان :
Stronghold-Mac-B0000645XI-L.jpg

خب همونطور هم که میدونید برخلاف افتضاحهای Stronghold 2 و Legends ایندفعه در Stronghold 3 دوباره حال و هوای بازی به عناوین اول این سری برگشته و از بابت خیلی خوشحالیم!

البته قبل از Stronghold Crusader نسخه قبلی و در واقع عنوان اول این سری Stronghold بود که در مناطق اروپایی دنبال میشد. بعد از اون FireFly Studios ادامه این بازی رو با عنوان Crusader به جنگهای صلیبی منتقل کرد .
اینم یه عکس از اولین عنوان :
Stronghold-Mac-B0000645XI-L.jpg

خب همونطور هم که میدونید برخلاف افتضاحهای Stronghold 2 و Legends ایندفعه در Stronghold 3 دوباره حال و هوای بازی به عناوین اول این سری برگشته و از بابت خیلی خوشحالیم!

بله درست میگید ، مگه کسی غیر از این گفته ؟ :-/

اما در کل خاطراتی که با نسخه یک داشتیم با هیچ یک دیگه از نسخه ها تکرار نشدند.

خوب دوستان بالاخره تاریخ دقیق انتشار معلوم شد ...(لحظه شماره برای انتشار بازی..)
# Release: Jun 1, 2011

ای خدا من تا سه ماه دیگه نمیتونم صبر کنم ! :(
اما خوب دیگه چاره ای نیست ! به امید اینکه این بازی بتونه خاطرات خوش گذشته رو دوباره برامون بسازه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or