Still life يا syberia1 يا syberia 2

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
به نظر من اصلا Still Life قابل مقایسه با سایبریا نیست.اونم شماره یکش.
شماره یکه بازی سایبریا به نظرم هنوزم خیلی قشنگه.با اینکه ازش خیلی میگذره.
خوب من نظرمو گفتم دیگه.

خداحافظ

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
به نظر من اصلا Still Life قابل مقایسه با سایبریا نیست.اونم شماره یکش.
شماره یکه بازی سایبریا به نظرم هنوزم خیلی قشنگه.با اینکه ازش خیلی میگذره.
خوب من نظرمو گفتم دیگه.
منم باهات موافقم
چه از نظر داستان بازی..چه از نظر طراحی بازی...چه از نظر معماهای بازی...چه از نظر شخصیت پردازی...سایبریا یک سرو گردن از Still Life بهتر بود..البته من منظورم SYberia 1 و نه شماره ی دومش

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب من هر سه تاشو بازی کردم فکر نکنم کسی باشه که ادونچر باز باشه اینها رو بازی نکرده باشه
من به سایبریا دو رای دادم چون نتنها چیزی کم از نسخه قدیمیش نداشت بلکه با مکانهای متنوع و داستان
زیبایی که داشت بازی به یاد ماندنی شد
Still life هم بد نبود اما سایبریا یه چیز دیگس

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
به قول دوستمون مگه میشه کسی ادونچر باز باشه بازی سایبریا رو تموم نکرده باشه.چه شماره 1 و چه شماره 2.
در ضمن بازی Still Life در عرض 7 ساعت تموم شد.خیلی بازی اسونی بود وبیشتر هم بر روی مکالمه و صحبت ها بازی تمرکز داشت.من به شخصه چیز خاصی از این بازی ندیدم.
خوب نظره دیگه.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
به نظر من هیچ کدوم . ( البته به قول خودتون این نظر منه! )
البته من هر 3 رو بازی کردم اما از سایبریا که متنفرم !! مخصوصا از داستانش . اصلا برام هیچ جذابیت و هیجانی نداشت . یه داستان خوب اما خالی از یه سر سوزن هیجان و زیبایی . من که نیم ساعت بازی میکردم خابم میگرفت . این نیم ساعت هم که بازی رو تحمل میکردم به خاطر همون گرافیک خیلی خوب و با کیفیت و معماهای جالب بازی بود .

اما به نظر من داستان Still Life خیلی خیلی جذاب تر بود و آدم رو پای بازی مینشوند و من خودم شخصا خیلی دوست داشتم هر چه زودتر بفهمم قضیه از چه قراره . معماهای بازی هم خیلی جالب بودن البته به غیر از اون پختن کلوچه که خیلی مسخره و بی ربط بود .

در کل هیچ کدوم رو قبول ندارم . چون از ادونچر اشاره و کلیک بدم میاد !!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اما به نظر من داستان Still Life خیلی خیلی جذاب تر بود و آدم رو پای بازی مینشوند و من خودم شخصا خیلی دوست داشتم هر چه زودتر بفهمم قضیه از چه قراره . معماهای بازی هم خیلی جالب بودن البته به غیر از اون پختن کلوچه که خیلی مسخره و بی ربط بود .
داستانش که واقعا سر کاری بود این همه بازی کردی آخرشم نفهمیدی قاتل کیه....

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
من هر 3 تا این بازی ها رو تموم کردم ولی به نظر من هم هیچ کدام ولی اگه قرار باشه یکی رو انتخاب کنم سایبریا 2 رو انتخاب میکنم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط farzadlion:
داستانش که واقعا سر کاری بود این همه بازی کردی آخرشم نفهمیدی قاتل کیه....
درسته . من خودمم آخر بازی بد جوری حالم گرفته شد و به قول شما حسابی سر کار بودیم اما اینکارو کردن که احتمالا بتونن داستان رو ادامه بدن و شاید اگه شماره بعدی بیاد معلوم بشه این قاتل مرموز کی بوده . اما همین حال گیری هم کلی حال میداد ! :cheesygri

Armin_lashgari

کاربر سایت
Oct 22, 2005
50
نوشته شده توسط Kain:
به نظر من هیچ کدوم . ( البته به قول خودتون این نظر منه! )
البته من هر 3 رو بازی کردم اما از سایبریا که متنفرم !! مخصوصا از داستانش . اصلا برام هیچ جذابیت و هیجانی نداشت . یه داستان خوب اما خالی از یه سر سوزن هیجان و زیبایی . من که نیم ساعت بازی میکردم خابم میگرفت . این نیم ساعت هم که بازی رو تحمل میکردم به خاطر همون گرافیک خیلی خوب و با کیفیت و معماهای جالب بازی بود .

در کل هیچ کدوم رو قبول ندارم . چون از ادونچر اشاره و کلیک بدم میاد !!
با سطيل لايفت موافقم اما سايبريا هم عالي بود

Armin_lashgari

کاربر سایت
Oct 22, 2005
50
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
به قول دوستمون مگه میشه کسی ادونچر باز باشه بازی سایبریا رو تموم نکرده باشه.چه شماره 1 و چه شماره 2.
در ضمن بازی Still Life در عرض 7 ساعت تموم شد.خیلی بازی اسونی بود وبیشتر هم بر روی مکالمه و صحبت ها بازی تمرکز داشت.من به شخصه چیز خاصی از این بازی ندیدم.
خوب نظره دیگه.
شايد شما با راهنما بازي كردي ؟

Armin_lashgari

کاربر سایت
Oct 22, 2005
50
نوشته شده توسط Kain:
درسته . من خودمم آخر بازی بد جوری حالم گرفته شد و به قول شما حسابی سر کار بودیم اما اینکارو کردن که احتمالا بتونن داستان رو ادامه بدن و شاید اگه شماره بعدی بیاد معلوم بشه این قاتل مرموز کی بوده . اما همین حال گیری هم کلی حال میداد ! :cheesygri
دقيقا باهات موافقم .باهات حاليدم چون هم نظريم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر