PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
معمولا برای اینجور موارد یه گزینه داخل آپشن های بازی باید بزارن که هر کس خواست غیرفعالش کنه یا اینکه ابتدای بازی از بازیکن سوال کنه.
کلا وقتی 2017 خبر اومد بخش مرکزی سونی میاد کالیفرنیا باید فاتحه خیلی چیزا رو میخوندیم.:|

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
638
تا اینجا که من بازی کردم :

کامبت فوق‌العاده
گرافیک و پرفورمنس عالی
انمی‌ها و باس‌فایت‌های خفن

لول‌دیزاین بد
اتمسفر و فضاسازی ناگیرا
واقعا دارم از بازی لذت میبرم و درگیر رسانه و مسائل حاشیه ای نیستم.هرچی میرم جلوتر با شخصیت های بهتری روبرو میشم واقعا بازیه تمیزیه.جزئیات و گرافیک بازی هرچی میرم جلوتر بهتر میشه.بیخیال حاشیه ها بشید و لذت ببرید.
داستان و شخصیت پردازی چطوره؟

• Like
Reactions: Little John

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
تو این مورد ضعیفه .کنترلشم تو مخه ولی گیم پلی و باس هاش جذابن :Dگرافیکش و موزیکش خوبه.کلا اگه دو سه سال دیگه روش کار میشد میتونستن شاهکار بسازن و کاش بیشتر روش کار میکردن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
داستان و شخصیت‌پردازی رو الان نمیتونم بگم، ولی بعیده چیز خاصی ازش دربیاد.

البته برای این بازی بنظرم اصلا مهم نیست‌.

نقطه ضعف اصلیش لول‌دیزاین و اتمسفره که تاثیرگذاره ... گشتن توی محیط بازی لذت بخش نیست و حوصله‌ت سر میره.
اشتباه بزرگشون محیط‌های بزرگه، این بازی اگر خطی یا محیط‌های کوچیک بود خیلی بهتر میشد.

واقعا نمیدونم این Open World چه کوفتیه که همه درگیرش شدن! واقعا کار هرکسی نیست OW ساختن، اونم اولین بازی AAA.

من نا خودآگاه مقایسه میکنم با Lies of P که اونم یه استودیوی کره‌ای تازه کار بود ولی بشدت لول‌دیزاین و همینطور اتمسفر خفنی داشت.

در کل حالا شاید در ادامه بهتر بشه، ولی الان فقط و فقط کامبتش منو نگه داشته که دراپ نکنم.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
منم دیسک بازی راگرفتم 2 3 ساعتی بازی کردم اپدیت هم نکردم همون ورژن 1 موندم بدون سانسور:D
نکته مثبت اینه بازی حتی بدون پچ هم کاملا روان و عالی اجرا میشه و نکته مثبتیه به نظرم بازی نسبت به دمو یکم سریعتر شده نمیدونم شایدم تصور منه ولی برام گیم پلیش لذت بخش تر شده .دو سه تا ایراد داره بازی که دوستان هم به درستی اشاره کردن .مهم ترینش محیط خشک بازی هست یه تم خاکستری داره بازی و به طور کلی چرخیدن تو محیط بازی اصلا لذت بخش نیست .نکته دوم پلتفرمینگ بازی هست وقتی میخواید یه میله را بگیرید از یه نردبان بالا برید و کلا سکوبازی اصلا لذت بخش نیست و یه حالت عروسکی و کند و نچسب داره .مورد سوم برای من طراحی دشمنان بازی هست که نمیدونم چرا حال نمیکنم باهاشون . داستان هم زوده درموردش قضاوت کردن ولی به نظر چیز عجیب غریبی نداره و همین الان میشه گفت قابل پیشبینی هم هست .
نکته بسیار مثبت بازی گیم پلی لذت بخشش هست به نظرم اگه فقط روی گیم پلی بخوایم امتیاز بدیم 9.5 حقشه ولی وقتی به عنوان یه پکیچ از همه چیز در نظر بگیریم متای بازی کاملا منصفانه و به حق هست.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,583
نام
Mehrdad
این حالت مصنوعی بودن محیط بازی رو من حقیقتا تو لایز اف پی هم یکمی حس میکردم، هرچند خیلی بهتر از این بوده ظاهرا... مثلا با وجود گرافیک و پرفورمنس خیلی بهتر پی، شخصا به شدت محیط ها و لول دیزاین بلادبورن رو بیشتر دوست دارم و به نظرم بهتره طبیعتا، لایز اف پی یه جوری بود انگار صرفا از رو صاحب سبک ها، تقلید و سرهم بندی شده...

ولی از طرفی همین که گیم پلی رو خوب دراوردن به نظرم مهم ترین نکته است (هم در مورد لایز، هم ایشون یعنی استلار) چون باقی مسائل رو راحت میتونند تو پروژه های بعدی بهبود بدن (حالا نمیدونم پروژه های بعدی شون چه فازی داره، ولی در کل...)

مسئله اصلی به نظرم جذابیت کلی پکیج هست که بازی های کره ای مخصوصا پی، به عنوان اولین پروژه های مهم و جدیشون؛ به شدت درش موفق بودند و خب چی در نهایت مهم تر از این؟ وقتی بستر مناسب باشه، راحت میشه در اینده بهبودش داد، استلار هم فکر کنم همینطور باشه بر طبق نظراتی که خوندم... حالا تا خودم بازی کنم ببینم چی به چیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر