نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
آف تاپیک
.. مثل اینکه دوس نداره سانتارو ترک کنه! کوری هم دورش داده توی مجموعه. میدونید که کوری عاشق شرقیاست!

t91995_.jpg

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آف تاپیک
.. مثل اینکه دوس نداره سانتارو ترک کنه! کوری هم دورش داده توی مجموعه. میدونید که کوری عاشق شرقیاست!

t91995_.jpg
واقعا رفت! :| دمش گرم با اینکه از gow جدیده خوشم نیومد ولی کوری با اختلاف محترم ترین کارگردان از نظر منه^:)^

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کی رفت! Ikumi دوس نداره بعد از دور زدن توی مجموعه اونجا رو ترک کنه، عاشق استودیو شده.
مگه این کارگردان بازی جدید tango نبود که تو E3 معروف شد یهو؟ الان رفته از سانتا بازدید کنه یا بره اونجا کلا؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
واقعا رفت! :| دمش گرم با اینکه از gow جدیده خوشم نیومد ولی کوری با اختلاف محترم ترین کارگردان از نظر منه^:)^
مگه این کارگردان بازی جدید tango نبود که تو E3 معروف شد یهو؟ الان رفته از سانتا بازدید کنه یا بره اونجا کلا؟
همونه، برای هر دو رفته :D
کجا رفت :D داره از همه استدیو ها بازدید میکنه به قول یارو همه اپشن ها رو بررسی میکنه :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
همونه، برای هر دو رفته :D
خب دیگه! مگه من چی گفتم؟ فکر نمیکردم جدی بره:D
کجا رفت :D داره از همه استدیو ها بازدید میکنه به قول یارو همه اپشن ها رو بررسی میکنه :D
به هر حال خوب شد که که از tango رفت :D آینده ای نداشت گوربابای بتردا و مالکش tim willits هم جون خودش نجات داد میکامی هم بره حال کنیم عمو تاد بمونه و دروغاش:D:D:D:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آف تاپیک

t91995_.jpg

من چند هفته است دارم برای همچین اتفاقی دعا میکنم !!!

رویا پردازی های این صنعت و کسایی که ایده ها شون به تمسخر گرفته میشه ، یه مقصد بیشتر ندارن !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر