Xbox State of Decay 3

سازنده
Undead Labs
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
سلام ?

ویرایش:
تنها چیزی که الان از sod 3 میدونیم اینکه آپدیت خواهد شد؟
نامرد قرار بود اولین کامنت مال من باشه ?
به شخصه بازی زامبی محور علاقه دارم ولی تا حالا SoD بازی نکردم الان هم الکی واقعا برای نسخه سوم هایپم شاید جور شد تونستیم تجریش کنیم.

• Smile
Reactions: g4mer

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام ?

ویرایش:

نامرد قرار بود اولین کامنت مال من باشه ?
به شخصه بازی زامبی محور علاقه دارم ولی تا حالا SoD بازی نکردم الان هم الکی واقعا برای نسخه سوم هایپم شاید جور شد تونستیم تجریش کنیم.
برو نسخه دومو بازی کن خب :D شاید الان دیگ نتونی از نسخه اول لذت ببری برای همین پیشنهاد نمیکنم البته چیز شاخی هم نیس ولی شخصا دوس داشتم
نسخه دوم زیباترم هست برو بازی کن انشالله نسخه سوم دیگ با این چیزی ک دیدم جدی تر و شاخ تره

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
برو نسخه دومو بازی کن خب :D شاید الان دیگ نتونی از نسخه اول لذت ببری برای همین پیشنهاد نمیکنم البته چیز شاخی هم نیس ولی شخصا دوس داشتم
نسخه دوم زیباترم هست برو بازی کن انشالله نسخه سوم دیگ با این چیزی ک دیدم جدی تر و شاخ تره
I need money. (با صدای داچ خوانده شود)
نه جدی پول در بساط ندارم سیستم جور کنم همین سیستم ذغالی تنها خوشی من از زندگیه.
در برنامه بلند مدتم خرید سری اس رو قرار دادم انشالله...

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام دوستان، احسان زحمت کشید و مسولیت تاپیک رو به من سپرد. منم هم سعی میکنم در اولین فرصت کار رو شروع کنم.
فقط یک موردی رو بگم در همین ابتدای کار، برای نسخه سوم انتظاراتتون رو بالا ببرید و مطئن باشید با یک عنوان AAA طرف خواهید بود. البته هنوز وجود بخش داستانی قوی برای بازی تایید نشده اما بخش مربوط به survival بشدت کامل و قوی خواهد بود. نفراتی که جدیدا جذب استدیو شدن به بالا رفتن سطح استدیو خیلی کمک کردن که همین رو می تونید تو اپدیت juggernaut نسخه دوم به طور محسوس مشاهده کنید.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
I need money. (با صدای داچ خوانده شود)
نه جدی پول در بساط ندارم سیستم جور کنم همین سیستم ذغالی تنها خوشی من از زندگیه.
در برنامه بلند مدتم خرید سری اس رو قرار دادم انشالله...
امیدوارم یه سیستم خوب ببندی یا یدونه سریس ایکس بخری راحت بشی :D (البته هردومون :D)
نسخه اول که با سیستم زغالی هم اجرا میشه
نسخه دومم یه سیستم معمولی داشته باشی باید اجرا بشه.

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
?استودیو Undead labs ایکس باکس به دنبال استخدام یک انیماتور فنی ارشد در راستای ارتقای گیم پلی و اجرای بازی بعدیشون می‌باشد.

بازی بعدی این استودیو State of decay 3 است که در آگهی استخدام از آن به عنوان یک پروژه بزرگ یاد شده است.

کپی از کانال ایکس باکس گیمر

• Like
Reactions: hitman68

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
1626511397563.png

"We're looking for a narrative designer to help us weave rich, non-linear stories in our Open World survival/fantasy game."
"Undead Labs is looking to contract a Narrative Designer to join our State of Decay 3 team...... Our ideal candidate has solid technical skills and experience on non-linear/branching RPGs with an abundance of dialogue."

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر