Starhawk

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان کلا میارزه بگیرم یا نه:-/

فعلا" همه منتظر تك نفري پولداري هستيم كه 120 تا داده پاي بازي :d
يادش به خير يه موقعي بازي هاي اك اك اون هم داغ داغ 80-90 بودند :|:(

مچ ميكينگ اي فكر كنم اوني باشه يكي هاست ميشه بقيه بهش جوين مي شند !!!!؟؟؟
نه مصطفي ؟!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
فعلا" همه منتظر تك نفري پولداري هستيم كه 120 تا داده پاي بازي :d
پولدار چیه من بعد این فوقش یه زور یه Ghost recon بگیرم بعدش دیگه بای بای تا Assassin creed 3
پولدار اونه که Raccon city و Ninja gaiden میگیره عین خیالش ام نیست واسه چه بازی ای پول داده

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
والا برا من هم خيلي مهمه !!!
من دوست دارم يه چيزي باشه تو پايه هاي بتل 3 هم سرور هاش خوبه و با اين پينگهاي داغون ما ميخونه هم زود پيدا مي كنه !

فعلا" كه انگار يكي اين بازي رو داره :|
بيا يه تعريف بكن رفيق :d
بازي server brower داره پس هيچ مشكلي از نظر لگ و پيدا كردن نداره
پينگتونو با هر سرور نشون ميده فكر كنم ميتونستيد region هر منطقه رو انتخاب كنيد مثلا us eu

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان من هم اد کنین Akatsuki_Leader این هست زیاد انلاین نیستم باش اینم هست Akatsuki_shrine همش با این انلاینم !
زودی بازیشو میخرم که همه باهم بریم ! هم این هم بازی های دیگه :|

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام بچه ها برا من هم بازی رسید من رو هم ادد کنید برا starhawk

ID=donotthinkwhoiam
بازیش خوبه چطوری

---------- نوشته در 05:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

پولدار چیه من بعد این فوقش یه زور یه Ghost recon بگیرم بعدش دیگه بای بای تا Assassin creed 3
پولدار اونه که Raccon city و Ninja gaiden میگیره عین خیالش ام نیست واسه چه بازی ای پول داده

از همه نامرد تر فروشنده ها هستند با اینکه دلار شده 1600 قیمت رو پایین نمیارند

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
بچه ها از الان بهتون بگم بازی خیلی خیلی نرمی است ادم حال میکنه افت فریم نداره انلاینش هم چون 32 نفر هست یکم شلوغه و از الان بگم اگه کسی رو از پشت با melee بکشید دو برابر بیشتر از اون ابی ها میده و سریح میتونیت از اون mech ها که روبات هستن و هواپیما هستن رو درست کنید و برید هوا که 5 دقیقه اونجا باشید فکر نمیکنید بازی شوتر بود چون واقعا بازی نرم است این نکتش بنظرم خیلی بازی رو روون کرده

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
از همه نامرد تر فروشنده ها هستند با اینکه دلار شده 1600 قیمت رو پایین نمیارند
دلیلشون اینه که چون دلاری که گرفتن 2 تومن بوده ترسیدن بیشتر شه پس زیاد گرفتن باید یه چند ماهی بگذره که دلار ارزون بگیرن:D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دلیلشون اینه که چون دلاری که گرفتن 2 تومن بوده ترسیدن بیشتر شه پس زیاد گرفتن باید یه چند ماهی بگذره که دلار ارزون بگیرن:D

بالاخره یا باید به نرخی که وارد کردن بفروشن یا با نرخ روز ارز.این پدرسوخته ها الان این بهونه رو میارن اون موقع هم که یهو رفت بالا و با دلار 1200 جنس وارد کرده بودن هم کلی برات داستان یر هم می کردن تا با دلار روز بفروشن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مچ ميكينگ اي فكر كنم اوني باشه يكي هاست ميشه بقيه بهش جوين مي شند !!!!؟؟؟
نه مصطفي ؟!
اره همونه
البته سيستم بازي به اجبار اين كارو ميكنه دسته ما نيست:d مثه كل كالاف ديوتيها و انچارتدها:d
ميگم من ميخوام بازيو بگيرم ميخوام بدونم تا كي صبركنم اين مغازه دارها قيمت هارو درست ميكنن؟
اگه يه ماه هست صبر ميكنم با مكس پين 3 باهم ميگيرم:d

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینجا حموم زنونه نیست که اینطور بحث های خاله زنکی راه انداختید... فلانی خز میشه، فلانی هاردکوره و اینجور حرف ها! رعایت کنید.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
خب منم امروز بازی رسید دستم و یکم سینگلشو رفتم در حد 1ساعت و نه به اندازه ی 9 ignخوبه, و نه در حد 7.5گیم اسپات
کلا 8 برای بازی کاملا مناسبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر