Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من از نمایش بازی راضی بودم، گرافیک گیمای بتسدا همیشه ضعیف تر از گیمای هم رده خودش بوده و هیچ وقت نقطه قوت گیماشون گرافیک نبوده، چیز عجیبی نیست، گرافیکش به نظر من به اندازه کافی خوب هست.
امیدوارم بقیه چیز هارو درست در بیارن که هزار درجه مهم تر هستن.
تو چیز هایی هم که تاد هاوارد گفت به نظرم قضیه هر جای سیاره بخوای فرود بیای خیلی بو داره، از اون حرف
های تاد هاواردی ناب هست:))
دروغگوی جذاب لعنتی

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
434
نام
مسعود
نمایش واسه من که طرفدار بازی های Bethesda هستم و نزدیک 300-400 ساعت اسکایریم و 200 ساعتی هم سری فالوت رو زدم بیش از حد انتظار راضی کننده بود. هدف تاد هاوارد و Bethesda هم راضی نگه داشتن طرفدار ها هستش و خوب کسی که از این سری بازی ها خوشش نمیاد بعیده با نمایش استارفیلد نظرش متحول بشه

کسی که با وجود اسکایریم میاد میگه طراحی Bethesda توی نسل 6 گیر کرده انصافا هیچ قصدی به غیر از ترول نمیتونه داشته باشه

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بازی که Fallout اه فضایی اه :D
من تنها یک مشکل با بازی دارم. به نظرم شوتینگ بازی جالب نیست. انیمیشن های شلیک اصلا خوب کار نشده بودن.

به وضوح فسیل بودن انجین اینا داره خودشو نشون می ده. وقتشه یا برن سراغ توسعه یک انجین از بیخ جدید یا سویچ کنن روی UE که بعیده هیچ کدوم از این کارا رو بکنن چون N ساله دارن از انجین Gamebryo و بعدم Creation Engine که بیس اش همون Gamebryo اه استفاده می کنن.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
در مورد نظرات مختلف راجع به بازی، خیلی جالبه کسایی که دستشون به بازیهای بتزدا نخورده یا کلا بازیهاش رو دوست نداشتن همه دارن انتقاد میکنن:D خب اینکه مشخص بود استارفیلد نمیتونه بازی مورد علاقه اونها باشه.

استارفیلد دقیقا مثل اسکایریم و آبلیویون و فالوت، نه بهترین کامبت رو داره، نه بهترین گرافیک رو داره و نه بهترین لول دیزاین رو داره. حدس میزنم حتی بهترین داستان رو هم نداشته باشه. بازیهای قبلی بتزدا هم تو هیچکدوم از اینها بهترین نبودند. اما مجموعه و پکیج بازی ها به قدری جذاب بودند که جزو پرافتخارترین و محبوب ترین بازیهای ساخته شده تا بحال هستند.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
نمایش بازی عالی بود!
مخصوصا شخصی سازی سفینه‌ها و انتخاب خدمه که فوق‌العاده به نظر میرسید و اصلا انتظارش رو نداشتم!
خیالم راحت شد که ساخت و ساز بیس هم داخل بازی هست و مثل اینکه وسعت خیلی بیشتری هم داره.
دیدن انیمیشن‌های صورت ارتقایافته هم خیلی دلنشین بود بعد از اینهمه مدت که اون قیافه‌های داغون رو تحمل کردیم :D
عجب Character Creation تر و تمیزی داشت بازی! نحوه راه رفتن شخصیت رو هم میشه انتخاب کرد :D اون Traitها یا ویژگی‌هایی که میشد واسه کرکتر انتخاب کرد خیلی جالب به نظر میرسیدن...یکیشون این بود که پدر و مادرت زنده هستن و هر موقع خواستی میتونی به خونه‌اشون سر بزنی ولی در عوض 10 درصد از کل پولی که توی بازی به دست میاری به اونا اختصاص داره :)) یکی دیگه از ویژگی های جالب هم اسمش Alien DNA بود که توضیحش رو نشون ندادن ولی میتونه خیلی باحال باشه! سیستم اسکیل هم گسترده به نظر میرسید مخصوصا میخوام ببینم تو بخش Social چی داره :D
مبارزات فضایی هم خیلی پر زرق و برق و خطرناک و واقعی به نظر میرسید...نمیدونم چرا قبلا شایعه شده بود این بخش توی بازی جالب نیست! شاید بازی کردنش فان نیست ولی دیدنش که جذاب بود!
کلا این حال و هوا و Tone بازی رو دوست دارم...زیاد نرفته به سمت تخیلی بودن و چیزایی که خیلی دیدیم توی بازیا و هویت خودشو داره.
وسعت بازی رو هم که خودتون دیدید! چند تا لحظه کوچیک مربوط به شهر و کمپ‌های پرجمعیت نشون دادن که خیلی جالب بود، یکی حال و هوای سایبرپانکی داشت...کاش بیشتر نشون میدادن!
کلا خیلی چیزا مونده نشون بدن، سیستم دیالوگ و سیستم کوئست‌ها و جابه‌جایی بین نقاط مختلف یه سیاره و غیره! برم یه بار دیگه نمایش رو ببینم :D

پ.ن: نمیدونم چرا بعضیا انتظارشون از نمایش کلا مربوط به یه بازی و سبک دیگه بوده! انگار نمیدونستید با یه RPG طرف هستید.
واقعا با پستت حال کردم دقیقا چیزهایی که توجه من رو جلب کرد رو نوشتی.
گرافیک بازی نسبت به وسعتش خوبه و فراتر از یک بازی ساخت بتزدا!
ولی الان که نشستم دوباره تریلر رو دیدم کاملا مشهوده که مشکل بازی هوش مصنوعیه.
یکی نیست به بتزدا بگه اون هوش مصنوعی رو از فالاوت ۳ آپدیت نکردی!!

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
احساس میکنم اگه اول یه الدر اسکرولز میدادن اول بعد دوباره میرفتن سراغ یه بازی شوتر بهتر بود و از حال و هوای شوتر فال اوت فاصله میگرفتیم. تو خلاقیت سلاح سازی بتسدا که شکی نیست. گان های خلاقانه ای مثل اسمارت گان های سایبرپانک بتونن بسازن عالی میشه. من حقیقتش کیفیت ساید کوئست ها و سیستم دیالوگ برام از همچی مهم تره(ببینیم از سیستم افتضاح فال اوت۴ فاصله گرفتن یا نه) که نشون ندادن و همینا دلایل اصلی دوران باشکوه بتسدا با اسکایریم و فال اوت ۳ بودن.در کل دوست داشتم و بازی کلا تمیز بودش.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آقا انصافا به مدلسازی چهره دارید ایراد میگیرید برا چنین بازی ای؟😁

نمایش بازی mind blowing بود به معنای واقعی کلمه. من ختی از کلیت شوکیس هم خیلی راضی نبودم تا قبل استار ولی این قشنگ دهنم رو باز گزاشت.

استارفیلد شبیه یا داستان حماسیه که به صورت یه RPG میره تو بستر شبیه ساز کامل فضا.
کاملا وت دریم منه چنین چیزی.
بازی این عظمت قرار نیست تو جزئیات بی اهمیت پرفکت باشه. بازی خطی ۱۰ ساعته دوربین رو شونه می‌زنید مگه؟ با این بازی قراره زندگی کرد سال ها.

امیدوارم هرچی زمان میخوان بگیرن که این کارهای نهایی هم به خوبی انجام شه و کار تموم شه.

کنترل سفینه هم خیلی خوب به نظر می‌رسید. شایعات الکی بودن انگار.

شوتینگ بازی خوب بود ولی خب با دووم و هیلو سر و کار نداریم که. در همین حد برا چنین بازی ای عالیه.
وسعت و عظمت و اکسپلوریشن بازی و ‌... خیلی خوب بود.

اون ۱۰۰۰ سیاره هم قطعا قرار نیست هر کدوم کاملا carefully crafted باشن ولی خب امیدوارم مجموعه همه اونا، حس اکسپلوریشن بازی رو ارضا کنه که به نظرم میکنه و قطعا وسط اونا یه سری سیارات ویژه هم قرار میدن.

عجب چیزی بود‌. واقعا نمیتونم صبر کنم.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,513
نام
عرفان
نمایششو خیلی دوست داشتم، یک چیز کاملا متفاوت و جدیدی بود،. مشخصه هاوارد میخواد دوباره متر و معیارهای بازی های نقش افرینی رو به هم بریزه، امیدوارم موفق بشه :D
تنها نکته منفیش گرافیکش بود که اون هم از اول انتظاری نداشتم، هیچوقت به خاطر گرافیکشون عاشق بازی های تادهاوارد نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر