Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
1 ماه پیش شایعه شده بود که مایکروسافت واسه استارفیلد مبلغی رو برای تبلیغات برای 2021 صرف کرده که درست هست
تبلیغات بازی تو یوتیوب بود و چندین search که تو یوتیوب داشتم تریلر بازی بالای صفحه افتاده بود
واسه اینه که میگم اگه مایکرو بازی هاش رو خوب تبلیغ کنه بیشتر جلب توجه میکنه
استارفیلد جمعا تو کانال های مختلف حدودا 10 میلیون View داشته و بیشترین بازدید رو تو چندماه اخیر برای یه بازی انحصاری داشته و تازه بازی New IP هست و بتسدا گیم پلی بازی رو نشون نداده و تریلر in-game بود
اینجاست که قدرت بتسدا و تاد هاوارد مشخص میشه

SharedScreenshot.jpg
واسه اون عزیزانی که میگفتن بتسدا CGI نشون داده Lighting Artist استودیو این رو تو Artstation گفته

SharedScreenshot2.jpg

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
واقعا تاریخ گذشته نشده که نشه بازی کرد، با این حال مدهای گرافیکی نصب کن و از دارک ترین و بنظرم بهترین نسخه TES لذت ببر.
لینک مدها در جزییات ویدئو هست

اینهم یکسری اراجیف و درد و دل:D
Morrowind با اینکه از لحاظ وسعت کوچکترین مپ بین سری داره (تقریبا نصف آبلیویون) ولی تراکم NPCها ، دانجن، Cave و.... فوق العاده ای داره، طوری که احساس میکنین تمومی نداره و همیشه کاری برای انجام دادن هست.
مورد دیگه که این نسخه رو برام متمایز میکنه هاردکور تر بودن اون هست که برخلاف نسخه های بعدی سری شمارو مجبور میکنه از مغزتون کار بکشید.
برخلاف اسکایریم مقدار آزادی که به پلیر میده و دستش باز میزاره، اصلا از شدت تعجب خنده داره.
این نوع گیم پلی مثل سری Gothic که بشه واقعا خودتون درش گم کنین تو خیلی بازیهای جدید واقعا نمیبینیم، البته Outward بنظرم یکی از بهترین هایی هست که تو بازیهای جدید دیدم.(اگه بازی دیگه ای تو این سبک میشناسید معرفی کنین).

Morrowind بنظرم بهترین RPG Open world تاریخ هست.
==========
برای پلیرهای جدید هم که حوصله خوندن متن هارو ندارن چون NPCها صداگذاری نشدن، میتونین منتظر بمونین و ذره ذره پیر و خرفت بشین تا SkyWind منتشر بشه :D
رو کنسول خواستم برم البته. روی pc تست نکردم ولی خب اره با ماد های گرافیکی باید امتحان کنم.

اره تعریفش رو خیلی شنیدم. برا همین خواستم تست کنم اول. صداگذاری نشدن مسئله ای نیست. از مکالمات لذت میبرم. دیسکو الیسیوم هم همش متن بود و 80 درصد بدون صداگذاری ولی یکی از بهترین های نسلم شد.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ESO بزنید آقا
انقدر کانتنت داره که تا وقتی Starfield میاد قشنگ سرگرم بشید :D
دارم فالوت 76 رو بازی میکنم و واقعا الان چیزی هستش که بشه لذت برد ازش. با زمان لانچ خیلی فرق داره. 2 تا اکسپنشن بزرگ هم که براش معرفی شد در شوکیس و مطمئنم بهتر هم میکنه وضع بازی رو.

الدر انلاین هم دوست دارم بازی کنم ولی باید وایسم سرم خلوت شه چون میدونم خیلی وقت میگیره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
به لطف تماما نسل بعدی بودن بازی شاهد چنین Asset Quality خفن هستیم :

keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg

keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg

اگه بازی کراس جن بود میگفتم عمرا همچین چیزی شدنی باشه و تو بازی نهایی تمام اینا داون گرید میشه ولی به قول DF نسل بعدی همچین چیزی رو کاملا محیا کرده و اصلا نباید تعجب کرد

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
1 ماه پیش شایعه شده بود که مایکروسافت واسه استارفیلد مبلغی رو برای تبلیغات برای 2021 صرف کرده که درست هست
تبلیغات بازی تو یوتیوب بود و چندین search که تو یوتیوب داشتم تریلر بازی بالای صفحه افتاده بود
واسه اینه که میگم اگه مایکرو بازی هاش رو خوب تبلیغ کنه بیشتر جلب توجه میکنه
استارفیلد جمعا تو کانال های مختلف حدودا 10 میلیون View داشته و بیشترین بازدید رو تو چندماه اخیر برای یه بازی انحصاری داشته و تازه بازی New IP هست و بتسدا گیم پلی بازی رو نشون نداده و تریلر in-game بود
بازدید بازی تو کانال های مختلف به 12.5 میلیون رسیده و تو صفحه خود بتسدا حدودا 9 میلیون

SharedScreenshot.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
از اونجایی که یکی دور روز پیش صحبت از MorroWind/SkyWind شد، گفتم اینو اینجا هم بزارم.
همین امروز اومد، یجورایی DevBlog تیم توسعه SkyWind هست.
برای دوستانی که آشنا نیستن SkyWind دوباره سازی موروویند در انجین اسکایریم هست.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
واقعا تاریخ گذشته نشده که نشه بازی کرد، با این حال مدهای گرافیکی نصب کن و از دارک ترین و بنظرم بهترین نسخه TES لذت ببر.
لینک مدها در جزییات ویدئو هست

اینهم یکسری اراجیف و درد و دل:D
Morrowind با اینکه از لحاظ وسعت کوچکترین مپ بین سری داره (تقریبا نصف آبلیویون) ولی تراکم NPCها ، دانجن، Cave و.... فوق العاده ای داره، طوری که احساس میکنین تمومی نداره و همیشه کاری برای انجام دادن هست.
مورد دیگه که این نسخه رو برام متمایز میکنه هاردکور تر بودن اون هست که برخلاف نسخه های بعدی سری شمارو مجبور میکنه از مغزتون کار بکشید.
برخلاف اسکایریم مقدار آزادی که به پلیر میده و دستش باز میزاره، اصلا از شدت تعجب خنده داره.
این نوع گیم پلی مثل سری Gothic که بشه واقعا خودتون درش گم کنین تو خیلی بازیهای جدید واقعا نمیبینیم، البته Outward بنظرم یکی از بهترین هایی هست که تو بازیهای جدید دیدم.(اگه بازی دیگه ای تو این سبک میشناسید معرفی کنین).

Morrowind بنظرم بهترین RPG Open world تاریخ هست.
==========
برای پلیرهای جدید هم که حوصله خوندن متن هارو ندارن چون NPCها صداگذاری نشدن، میتونین منتظر بمونین و ذره ذره پیر و خرفت بشین تا SkyWind منتشر بشه :D
من تا حالا morrowind بازی نکرده بودم دیروز دانلود کردم .بهترین کلاس برای شروع morrowind چیه ؟
برای نژاد nord رو انتخاب کردم و بعد سوالاتی که از ازم کرد شدم witch hunter . خوبه با همین برم جلو ؟ کلا ارشادی راهنمایی ای هست بهم بگو :D
ممنون

Ali_MS

کاربر سایت
Jun 25, 2021
17
عناوینی که حدود 1.5 تا 2 سال پیش از انتشارشون تاریخ دقیق خوردن و به تاخیر افتادن تعدادشون زیاده. پیشبینیم اینه STARFIELD میوفته نیمه دوم 2023. The Elder Scrolls VI هم که تاریخ انتشار نداره طرفای 2026 باید منتظرش باشیم.

• Like
Reactions: Bhador_a

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
من تا حالا morrowind بازی نکرده بودم دیروز دانلود کردم .بهترین کلاس برای شروع morrowind چیه ؟
برای نژاد nord رو انتخاب کردم و بعد سوالاتی که از ازم کرد شدم witch hunter . خوبه با همین برم جلو ؟ کلا ارشادی راهنمایی ای هست بهم بگو :D
ممنون
خیلی گشتم تاپیک Morrowind پیدا کنم و اونجا جوابت بدم ولی مثل اینکه تاپیک نداره.
برای همین با اینکه میدونم خیلی بیربط هست همینجا مینویسم ولی میزارم تو اسپویلر.
قبل از همه چی برای دوستانی که شاید علاقه دارن بگم morrowind تو استیم استور آرژانتین همین الان 75 درصد تخفیف خورده و 60 پزو هست.
خب خوبه همین اول کار پرسیدی.
الان بازیو میدم بالا کمی اول کار رات میندازم.
دلم خواست الان جات بودم و برای اولین بار موزیک بازیو میشنیدم :x :x
اصلا کلاس های از قبل آماده شده رو بزار کنار،

خب داری از کشتی پیاده میشی، اینجا مثل اسکایریم باید نژاد انتخاب کنی، خودت بهتر میدونی که یکسری نژادها برای بیلدی که میخوای بسازی یکسری مزیت دارن، ولی در حالت کلی بخوایم مرور کنیم :
برای مبارزه ORC,Nord و Redgaurd خوبن
برای مجیک Breton, High Elf
وبرای Stealth هم Wood Elf و khajit
چندتا نژاد هم حالت کلی تر یا بقولی هیبرید دارن مثل Argonian, imperial , Dark Elf
وخب طبق روال با هر نژادی میشه هر بیلدی رو میشه ساخت ولی این 3تا آخری شاید راحت تر باشن.
فقط به این توجه کن که نژادهای Beast شاید دلت نخواد بگیری ، khajit یا اون یکی Argonian ، چون کفش و boot اینها نمیتونن بپوشن و خب اوایل بازی کمی سخت میشه.

بعد که رفتی تو آفیس، 3حالت برای انتخاب کلاس داری :
1- طبق روال TESهای قدیمی میتونی به یکسری سوال جواب بدی و بازی خودش برات کلاس بسازه.
2- از کلاسهای آماده شده طبق روال RPGها انتخاب کنی.
3- اما اینکارو نکن، بهترین کار اینه که خودت کلاس custom بساز و اسکیل ها و... انتخاب کنی.
میگم همین 2دقیقه اولِ بازی ، morrowind آزادی عمل میپاشه تو صورتت ، مخصوصا که از اسکایریم عقبگرد کرده باشی.

از اینجا به بعد براساس این هست که کلاس Custom خودت بسازی:
براساس اینکه کرکتر وگیم پلی میخوای به کدوم سمت پیش ببری، میتونی اسکیلهارو انتخاب کنی.
تو منویی که باز میشه چند مورد میبینی که میتونی درش تغییرات بدی:
1-Specialization یا ویژگی کلاس که میتونی انتخاب کنی که تخصص کلاست کدوم یکی از این 3حالت باشه (Stealth , Magic , Combat).

حالا وقت انتخاب اسکیل برای کلاست هست، اسکیلهایی که انتخاب میکنی همشون زیرشاخه این 3تا هستن:
Stealth , Magic , Combat
2- Major Skills که اسکیلهای اصلی کلاست انتخب میکنی، این اسکیلها زودتر لول آپ میشن و به اکسپرینس کمتری برای لول آپ نیاز دارن.
3- Minor Skills که کمی دیرتر به نسبت اسکیلهای Major لول آپ میشن.
به این باید توجه کنی که مهم نیست اسکیلی که انتخاب میکنی از شاخه Major باشه یا Minor، مهم اینه که با Bonusای که از نژادی که انتخاب کردی بعلاوه Specialization که موقع انتخاب کلاس انتخاب میکنی ارتباط مستقیم داره.
برای مثال نژاد Breton انتخاب کردی که اسکیلهای Magic پوینت بیشتری داره، بعد در قسمت انتخاب کلاس هم ویژگی کلاس (Specialization) رو Magic انتخاب کردی، خب حالا اسکیلهای Magic که انتخاب میکنی خواه Major باشه یا Minor زودتر XP میگیرن و لول آپ میشن.

4- هم Favoriote Attributs که 2تارو میتونی انتخاب کنی، کاری که میکنه این هست که 10 پوینت به اون Attribute اضافه میکنه.
موس که روش بگیری خودش مشخصه.

در آخر هم کلاس بساز.
برای بعدش هم یک نکته بگم که این بازی مثل اسکایریم نیست که ماموریت بگیری، روی مپ علامت بزاره و از نقطه A بری به B.
بازی Fast Travel هم نداره.
خودت باید پیدا کنی، Quest که میگیری خوب باید متن بخونی، دوباره ازش سوال کنی و بهت میگه که کجا باید بری و چطوری، ولی باز خبری از علامت و آیکون و... نیست.
این مورد وقتی اولین بار باهاش روبرو شدم خیلی جا خوردم ولی کمی که بازی کردم فهمیدم که چقدر به Immersive بودن بیشتر بازی کمک کرده.
برای این منظور حتما این ویدئو 9-8 دقیقه ای ببین، تو چند دقیقه واقعا نکات خیلی خوبی میگه، مخصوصا در مورد شروع بهتر بازی، کوئست ها و...
==================

نکته مهم اینکه اون مدهایی که تو ویدئو صفحه قبل بود حتما نصب کن.
یکی 2تاش مثل Unofficial Patch اسکایریم باید نصب بشن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر