Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

Nameless :
خوبی محمد.

خوشحال می شم نظرت رو در مورد بازی بدونم.

من که اصلا نمی تونم بیخیال بازی شم. کلا بازی هستش که میتونه مدتها روی دستگات نصب باشه.
توی مود مولتی هم که بعضی مواقع چنان رو دست می خوری که اصلا باورت نمیشه. می ری RP می بینی، بعد می گی :-o:-o ... یعنی چی !!!!

طرف جوری Base رو می یاره پایین که توی خواب هم نمی دیدی. به نظر نکته مهم در MP بازی اینه که سریع حمله کنی. یعنی در کمترین زمان ممکن. اگر زمان بدی که تیم مقابل Resources جمع کنه دیگه کار سخت می شه. یهو با یه حجم عظیمی از یونیت ها مواجه میشی. 10 - 15 تاVoid برای یه Base پایین اوردن کافیه. در حال حاظر داریم سعی می کنیم سری توی سرها در بیاریم. کاری بس سخته. چون ...

کلا پلیرهای Blizzard به حد اعلا رسیدن. سرعت بازیشون فوق العادس. اگر می خوای ببینی چی کاره هستی فقط انلاین.

در مورد Custom بازی هم. مپ های بسیار جالبی وجود داره. مپ های خیلی خوبی ساختن. الان توی 2V2 بیشتر Lost Temple بازی می کنن و توی 3v3 هم رفتن سراغ یه مپ باحال به نام : Burning Tide. که جزء Blizzard Map هاس. این مپ شبیه مرحله The Devil's Playground هستش. همون مرحله ای که Lava مییاد بالا. تو این مرحله هر گروهی زودتر بتونه 15K Mineral جمع کنه برندس.

در کل، این بازی Best of The Best امسال و شاید بهترین بازی چند سال اخیر من باشه. بعد از WoW.

ممنون Blizzard هستم بابت این همه دقت و مهارتی که در ساخت بازی داره.

امیدوارم نسخه HoS بازی رو هر چه زودتر ببینیم.

یا علی ...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
سلام

Nameless :
خوبی محمد.

من که اصلا نمی تونم بیخیال بازی شم. کلا بازی هستش که میتونه مدتها روی دستگات نصب باشه.
توی مود مولتی هم که بعضی مواقع چنان رو دست می خوری که اصلا باورت نمیشه. می ری RP می بینی، بعد می گی :-o:-o ... یعنی چی !!!!

طرف جوری Base رو می یاره پایین که توی خواب هم نمی دیدی. به نظر نکته مهم در MP بازی اینه که سریع حمله کنی. یعنی در کمترین زمان ممکن. اگر زمان بدی که تیم مقابل Resources جمع کنه دیگه کار سخت می شه. یهو با یه حجم عظیمی از یونیت ها مواجه میشی. 10 - 15 تاVoid برای یه Base پایین اوردن کافیه. در حال حاظر داریم سعی می کنیم سری توی سرها در بیاریم. کاری بس سخته. چون ...

کلا پلیرهای Blizzard به حد اعلا رسیدن. سرعت بازیشون فوق العادس. اگر می خوای ببینی چی کاره هستی فقط انلاین.

در مورد Custom بازی هم. مپ های بسیار جالبی وجود داره. مپ های خیلی خوبی ساختن. الان توی 2V2 بیشتر Lost Temple بازی می کنن و توی 3v3 هم رفتن سراغ یه مپ باحال به نام : Burning Tide. که جزء Blizzard Map هاس. این مپ شبیه مرحله The Devil's Playground هستش. همون مرحله ای که Lava مییاد بالا. تو این مرحله هر گروهی زودتر بتونه 15K Mineral جمع کنه برندس.

در کل، این بازی Best of The Best امسال و شاید بهترین بازی چند سال اخیر من باشه. بعد از WoW.

ممنون Blizzard هستم بابت این همه دقت و مهارتی که در ساخت بازی داره.

امیدوارم نسخه HoS بازی رو هر چه زودتر ببینیم.

یا علی ...

دوست عزیز اصلا مهم اصلا نیست که که از چه تاکتیکی استفاده بشه مهم اینه که درست پیاده بشه شم یا از تاکتیک rush استفاده میکنه یا gl&hf بهترین ریس برای rush فعلا zerg ها هست به دلیل تاکتیک fast rush که فقط برای zerg ها هست.

منم add کنین :

name : zabuza

code :550

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام

Nameless :
خوبی محمد.

سلام محمدرضا خوبی ، ترکوندی wow رو :thumbsup:، یکم اینجا پست بده ;)

من یه دور بازی رو تو normal تموم کردم . میخواستم hard هم بازی کنم گفتم بزارم بعد از اینکه دومی اومد دوباره جفتشو بازی کنم . وقت هم کم میاد :(

بازی که عالی بود . بیتشر مرحله ها حالت محدودیت زمانی داشت و باید سریع عمل میکردی . من خودم از مرحله های کریستال خیلی خوشم اومد مخصوصا مرحله آخرش. کاش این مرحله ها رو بیشتر میکردن. Cinematic ها در حد استاندارد بلیزارد . البته به پای warcraft 3 نمیرسه ولی بازهم عالی بودن . مخصوصا betrayal و اونی که زراتول با queen of blades برخورد میکنه و اونی که رینور قبل نبرد آخر روحیه میده .

البته داستان بازهم جای کار داشت ولی با توجه به اینکه تو سه قسمت بیان میشه ایرادی نمیشه بهش گرفت

منم منتظر قسمت دوم و بیشتر قسمت سوم هستم چون از پروتاس ها بیشتر خوشم میاد

در مورد multi هم از قدیم میگفتن بالا رفتن تو ladder استارکرافت خیلی سخت تر از وارکرافته . واقعا یطور بازی میکنن انگار چند نفر دارن به جای یکنفر بازی میکنن. سرعت عمل باورنکردنی . یه replay از بازی دیوید کیم با یه چینیه یا کره ایه هست تو gametrailers فوقالعاده است.

۞۩ محمد ۩۞

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
دوست عزیز اصلا مهم اصلا نیست که که از چه تاکتیکی استفاده بشه مهم اینه که درست پیاده بشه شم یا از تاکتیک rush استفاده میکنه یا gl&hf بهترین ریس برای rush فعلا zerg ها هست به دلیل تاکتیک fast rush که فقط برای zerg ها هست.

منم add کنین :

name : zabuza

code :550

سلام

شما تو Friend list من هستی. کم Online میشی ولی میشی.

در مورد Zerg ها هم بیخیال. می شه حریفش شد. ولی به نظر من مهمترین نکته سریع بودن و بادقت بودنه. بعضی مواقع اونقدر یونیت داری که بازی رو گم می کنی.

اگه بزاری بسازن و خیلی سر حوصله بازی کنی به نظر من کارت تمومه.

خوشحال می شم ببینمت.

من Mashmammad
Code : 280

یاعلی ...

• Like
Reactions: Darkkahn

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام .
من تازه این بازی رو گرفتم .
علی رغم میل باطنی ـم که تا حالا بازی استراتژی نکردم و فوق العاده بدم میاد این بازی رو خریدم تا یه تستی ـش بکنم .
دوستان تو بهضی از مراحل ـش نمیدونم باید چیکار کنم ، تو بعضی از مراحل آغازین بازی هم بازی به طرز وحشتناکی سخت هست حتی با Casual هم تست کردم ، خیلی خیلی سخت هست .
چیکار کنم ؟!
آیا راهنمایی داره ؟

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
سلام
کسی آموزش استفاده از editor این بازی رو به زبان فارسی نداره و آیا میشه برای خودت نقشه ساخت و بصورت آفلاین بازی کرد

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
سلام .
من تازه این بازی رو گرفتم .
علی رغم میل باطنی ـم که تا حالا بازی استراتژی نکردم و فوق العاده بدم میاد این بازی رو خریدم تا یه تستی ـش بکنم .
دوستان تو بهضی از مراحل ـش نمیدونم باید چیکار کنم ، تو بعضی از مراحل آغازین بازی هم بازی به طرز وحشتناکی سخت هست حتی با Casual هم تست کردم ، خیلی خیلی سخت هست .
چیکار کنم ؟!
آیا راهنمایی داره ؟

کلا برای شروع بد بازی رو انتخاب کردی
اما اون مراحلش که سخته باید حتما سرعت بالا با Unit مناسب اون مرحله بیاری
مثلا تو مرحله welcome to the jungle بهترین unit تعداد زیادی marine با پشتیبانی چهار یا پنج تا medic هست

http://starcraft.wikia.com/wiki/Welcome_to_the_Jungle

sura

کاربر سایت
Sep 6, 2010
5
سلام
آقا من 1 جا مشکل قسمت mission 26/26 من singel تا آخر رفتم 26/25 میده قسمت 26 نمیدونم کجا هست لطفا راهنمایی کنی .......

1 سوال دیگه map دانلود میکنم نمیدونم کجا می ریزه ......

name : sura
cod : 621

آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
دوستان یک سوال

چگونه واحد های پروتوس ترمیم میشن؟؟هیچ راهی نداره؟؟ تویه اسکیرمیش ما همش سره این موضوع پا میخوریم

در ضمن اگه نحوه سلامتی واحدهایه زرگم بگید ممنون میشم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوستان یک سوال

چگونه واحد های پروتوس ترمیم میشن؟؟هیچ راهی نداره؟؟ تویه اسکیرمیش ما همش سره این موضوع پا میخوریم

در ضمن اگه نحوه سلامتی واحدهایه زرگم بگید ممنون میشم
زرگ رو نمیدونم ولی فکر نکنم پروتوسها درمان بشن.در عوض پروتوس shield دارن که اون خود به خود ترمیم میشه به نوعی میشه گفت یه برتری نسبت به دو جناح دیگست.

sura

کاربر سایت
Sep 6, 2010
5
آقا من 1 جا مشکل قسمت mission 26/26 من singel تا آخر رفتم 26/25 میده قسمت 26 نمیدونم کجا هست لطفا راهنمایی کنی .......

اسمش اینه piercing the shroud

sura

کاربر سایت
Sep 6, 2010
5
آقا من 1 جا مشکل قسمت mission 26/26 من singel تا آخر رفتم 26/25 میده قسمت 26 نمیدونم کجا هست لطفا راهنمایی کنی ....................

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
آقا من 1 جا مشکل قسمت mission 26/26 من singel تا آخر رفتم 26/25 میده قسمت 26 نمیدونم کجا هست لطفا راهنمایی کنی ....................

سلام
مثل اینکه یه مرحله هست که باید نیروی هوایی زرگ رو نابود کنید!
حالا اگه بکنید یا نکنید(دقیق نمیدونم:D) یه مرحله کم میشه!
من خودم انقدر کار رو سرم ریخته که هنوز single رو تموم نکردم:D
===
من EU دارم
RezaRazeR
Code 359

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر