Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
یکی روش save کردن رو می گه من چند تا لول رفتم الان که خواستم ادامشو برم دیدم چیزی نیست یابد از اول برم دوباره

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
مثل بقیه استراتژیا چه تو میدان نبرد چه تو سفینه میتونید به راحتی سیو کنید، بعدش هر وقت وارد بازی شدید تو منو گزینه ادامه رو بزنید و بازی آخرین سیوو لود میکنه، حتی ساخت پروفایلو هم نداره که مشکلی ایجاد کنه:)
من استراتژی زیاد بازی می کنم ولی این یکی هرچی گشتم دکمه سیو رو پیدا نکردم (تو menu هم نبود) !!!

spy_kid

کاربر سایت
Mar 4, 2007
17
آقا اون مرحله مخفی رو حتما باید تو جریان بازی باشی تا بتونی بازی کنی؟
یعنی اگه از Archive بعد تموم کردن بازی بازش کنی نمیشه؟

REDDARK

کاربر سایت
Aug 25, 2010
4
سلام ببخشید یک سوال داشتم تو اون مرحله darkness که ما پروتوس هستیم و زرگ ها گله گله به بیس ما حمله مکنند باید چه کار کنم ؟ (بعد این که تعداد مورد نظر را کشتم)

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
سلام ببخشید یک سوال داشتم تو اون مرحله darkness که ما پروتوس هستیم و زرگ ها گله گله به بیس ما حمله مکنند باید چه کار کنم ؟ (بعد این که تعداد مورد نظر را کشتم)
اگه اون زمان مورد نظرم که میگه باید دووم بیاری تا اون پروتاسا ارشیو رو کامل کنن انجام دادی.دیگه هیچی باید صبر کنی تا بیان نیروهای هواییشونم بیارن تا همه نیروهات بمیرن:((
بعد مرحله تموم میشه:d

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
یعنی zeratul میمیره و برای همیشه از استارکرفت میره بیرون
نه اون مرحله فقط یه پیشگوییه که نشون میده اگه کریگان بمیره اینجوری میشه و یه موجوده جدیدی یا همون خدایان(xel'naga)اینجاشو درست یادم نمیاد میان و همه رو نابود میکنن یعنی اخرالزمان میشه.

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
آقا اون مرحله مخفی رو حتما باید تو جریان بازی باشی تا بتونی بازی کنی؟
یعنی اگه از Archive بعد تموم کردن بازی بازش کنی نمیشه؟

تا انجایی که میدونم نه نمیشه و همون بار اول باید پیداش کنی . مرحله Media Blitz

نه اون مرحله فقط یه پیشگوییه که نشون میده اگه کریگان بمیره اینجوری میشه و یه موجوده جدیدی یا همون خدایان(xel'naga)اینجاشو درست یادم نمیاد میان و همه رو نابود میکنن یعنی اخرالزمان میشه.

بله ، این مراحل که در واقع خط اصلی داستان هم تو این مراحل هستش. 3 تای اول کارایی رو که زراتول انجام میده و متوجه بازگشت زلناگا میشه . البته در واقع overmind متوجه میشه که زلناگا هر سه نژاد رو از بین میبرن ولی برای مقابله با اون اتفاق که تو مرحله چهارم میبینیم که همه هیروهای پروتاس ها کشته میشن overmind میاد و queen of blades رو میسازه . حالا ارتباط اینکه چگونه سارا کریگان با کمک پروتوس ها و زرگ ها زلناگاها را شکست میدن داستان اصلی دو قسمت دیگه خواهد بود . احتمالاً :x

این نکات هم در ویرایش بعد از کمی مطالعه اضافه میکنم . گویا کلام بالا که گفتم صحیح نیست

البته به نظر میاد دشمن اصلی زلناگا نباشه . من خودم به خاطر حرف زراتول تو بازی این برداشت رو داشتم . ولی گویا dark voice دشمن اصلی هستش که دشمن زلناگاها هم هستش . پس شاید کلا همه با کمک هم بخوان با اون مبارزه کنن >:d<

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
البته دوستان من یه نکته بسیار ریزی رو نگرفتم:d
تو یه تیکه از داستان میبینیم که زل ناگا میاد با استفاده از پروتاس و زرگ یه هیبرید به وجود میاره.حالا دشمن اصلی ما هیبریدها هستند یا خود زل ناگا

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
البته دوستان من یه نکته بسیار ریزی رو نگرفتم:d
تو یه تیکه از داستان میبینیم که زل ناگا میاد با استفاده از پروتاس و زرگ یه هیبرید به وجود میاره.حالا دشمن اصلی ما هیبریدها هستند یا خود زل ناگا

زیاد مشخص نیست چه اتفاقاتی قراره بیفته

زلناگا هایبرید بوجود نمیاره . هایبرید رو شخصی به نام Duran تو مرحله مخفی SC 1 نشون میده که بوجود اورده. در ضمن دشمن اصلی شخصی هست که فعلا تو مرحله سوم به نام dark voice میبینیمش . شاید همون شخصی باشه که زراتول بهش میشگه the fallen one . در ضمن گویا تو قسمتهای بعدی ما شاهد نژاد زلناگا خواهیم بود و در single player میشه چند مرحله رو با اونا بازی کرد :-/ .

The xel'naga are a psionically-attuned, ancient, cosmic race.[1] They were occasionally referred to as the most powerful species known in the universe.[2] While there are vague references of the xel'naga conquering worlds and uplifting species, their most notable involvement was with the protoss and zerg.[1] Their interest in these two species was due to the xel'naga's cyclical life cycle. When the incredibly long-lived xel'naga were due to come to an end, the xel'naga would use these two species to be reborn.[3] Ironically their survival was severely jeopardized when the zerg turned on them.[1]

The xel'naga cherished all life and refused to kill anything, not even the entity at KL-2.[4] The protoss eventually followed a version of this philosophy, called the "Dae'Uhl".[1]

The etymology of the word "xel'naga" has been described as a protoss language term meaning "Wanderers from Afar"[1] but has also been described as their true name. The protoss referred to the xel'naga as the Ihan-rii, the "Great Teachers", the "Makers", and the "Guardians",[5] as well as "gods".[6] Contents [show]

edit
Biology
edit
Biology

The xel'naga were incredibly long-lived by protoss standards, but not immortal; eventually their species would come to an end. In the interest of survival they planned to create new xel'naga by uplifting two species. A pair of qualities was required and these were defined by the xel'naga as the purity of essence and the purity of form, and each uplifted species would be targeted for one of them. Over an extraordinary long period of time, the two species would naturally come together and merge.[3]​

http://starcraft.wikia.com/wiki/Xel'naga

اینجا هم توضیحاتی در مورد این دشمن (البته شاید این نباشه . خودم دقیق نخوندم) داده شده

۞۩ محمد ۩۞

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آره آره اصلا SC 1 رو یادم رفته بود.در ضمن منظورمنم این نبود که خود زل ناگا این کار رو کرده،میخواستم بگم با استفاده از قدرت اونا همچین چیزی به وجود اومده:d
اَه کل بازی رو میدادن اینجوری سرگردون نمیشدیم دیگه:d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Protoss و Terrans و Zerg
دوستان نیروهای ما در استارکرافت 2 کدام یک از اینها هستند و با کدام گروه دیگر در حال مبارزه هستیم !؟
همینطور در سه گانه ی بازی آیا در هر کدام یکی از این نیروها را تجربه خواهیم کرد یا نیروی ما ثابت و دشمنان تغییر می کنند !؟
پ.ن : اگر ممکن است یک نفر توضیح مختصر و جامعی در مورد بازی بدهد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر