Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان من کرک گروه ریلود که استفاده میکنم یعنی بعد از آپدیت کردن و جایگزین کردن پوشه های کرک گروه ریلود بازی که اجرا میکنم داخل بازی میرم بازم ایندفعه داخل بازی کد میخواد و میگه باید اکانت بسازی

شما چطوری با کرک گروه ریلود بازی میکنید کرک گروه رازور هم میزنم که بازم آپدیت میخواد هر چند آپدیتشو نصب میکنم بازم گیر میده به آپدیت در کل کمک کنید یه کرک درست و حسابی بدید
با تشکر

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان من کرک گروه ریلود که استفاده میکنم یعنی بعد از آپدیت کردن و جایگزین کردن پوشه های کرک گروه ریلود بازی که اجرا میکنم داخل بازی میرم بازم ایندفعه داخل بازی کد میخواد و میگه باید اکانت بسازی

شما چطوری با کرک گروه ریلود بازی میکنید کرک گروه رازور هم میزنم که بازم آپدیت میخواد هر چند آپدیتشو نصب میکنم بازم گیر میده به آپدیت در کل کمک کنید یه کرک درست و حسابی بدید
با تشکر
دوست عزیز یک کرک تو صفحه قبل گذاشتم که خودمم با اون بازی می کنم
از اون استفاده کنی کارت حله.:d

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
دوستان من یه مشکلی دارم!
من اریج دارم،الان بازی دانلودش تموم شد و نصب کردم،الان میخواد یه پچ 40 مگی دانلود کنه،یه چند مگ که دانلود میکنه،دیگه ادامه نمیده و سرعت دانلود 0 میشه،در حالی که نت بدون هیچ مشکلی وصله! همه برنامه ها رو هم بستم و امتحان کردم،نشد... چی کار کنم؟ جایی هست که پچ ها رو بتونم دانلود کنم؟ برای USA

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوستان من یه مشکلی دارم!
من اریج دارم،الان بازی دانلودش تموم شد و نصب کردم،الان میخواد یه پچ 40 مگی دانلود کنه،یه چند مگ که دانلود میکنه،دیگه ادامه نمیده و سرعت دانلود 0 میشه،در حالی که نت بدون هیچ مشکلی وصله! همه برنامه ها رو هم بستم و امتحان کردم،نشد... چی کار کنم؟ جایی هست که پچ ها رو بتونم دانلود کنم؟ برای USA
یه دفعه ببندش دوباره بازش کن احتمالا مشکلت حل میشه برای منم یه بار اینجوری شد!

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
بلاخره تموم شد زیاد سخت نبود و سرگرم کننده بود ولی .....

به غیر از داستان خوب بازی که به نظر من تنها نقطه قوت این بازیه چیزای دیگه ای مثل صدا گذاری و گرافیک و گیم پلی کاملا معمولیه.در نقطه مقابل C&C4به خاطر گرافیک خوب دمو های با کیفیت و گیم پلی جدید کاملا قابل تحسینه.
تنوع نیرو های بازی بسیار زیاده و این زمانی خوبه که ویژگی های اونا یکدیگر رو پوشش بده و شما کنترل کاملی رو بتونی روشون داشته باشی اما متاسفانه در این بازی این طور نبود و اکثر نیروها مثل هم عمل می کردن و داشتن حداکثر سه نوع از کاراکترها برای هر حمله در بازی کافی بود.
به نظر من این بازی در حد و اندازه های هیاهوها و تبلیغاتی که قبل از انتشارش بود ظاهر نشد

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
آخ جان رو لپ تاپم جواب داد :D

از الان: starcraft 2 اينجا starcraft 2 آنجا starcraft 2 همه جا!

کار بليزارد تحسين داره که لذت بازی رو از هيچ کس دريغ نميکنه!

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
بلاخره تموم شد زیاد سخت نبود و سرگرم کننده بود ولی .....

به غیر از داستان خوب بازی که به نظر من تنها نقطه قوت این بازیه چیزای دیگه ای مثل صدا گذاری و گرافیک و گیم پلی کاملا معمولیه.در نقطه مقابل C&C4به خاطر گرافیک خوب دمو های با کیفیت و گیم پلی جدید کاملا قابل تحسینه.
تنوع نیرو های بازی بسیار زیاده و این زمانی خوبه که ویژگی های اونا یکدیگر رو پوشش بده و شما کنترل کاملی رو بتونی روشون داشته باشی اما متاسفانه در این بازی این طور نبود و اکثر نیروها مثل هم عمل می کردن و داشتن حداکثر سه نوع از کاراکترها برای هر حمله در بازی کافی بود.
به نظر من این بازی در حد و اندازه های هیاهوها و تبلیغاتی که قبل از انتشارش بود ظاهر نشد
ووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییی نگین تو رو خدا نگین این حرفارو.:-o:-o
بیچاره بلیزارد که بعد از این همه سال تلاش کردن واسه این بازی و این همه خرج واسه منو تو(فقط منو تو چون بلیزارد شرکت پولکی نیست)حالا اینجوری جوابشو میدن.اگه یونیتا بالانس نداشتن یا هر مشکل دیگه ای مثل همونی که گفتی همدیگرو پوشش نمیدن(که نفهمیدم منظورت چیه) دیگه این همه سایت نمییومدن امتیاز بالای 9 بهش بدن(از 10).همه چیزش عالیه صداگذاری گرافیک گیم پلی.به نظرم بازی هایی مثله C&C 4 و RA 3 رو اصلا نباید با این بازی مقایسه کرد یعنی اصلا طرف مقایسه اینا با استارکرفت نرین.اصلا EA پولکی کجا Blizzard کجا؟؟؟!!!!!!!:-o
بازی از هر لحاظ کامل اینو تضمین میکنم.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
ووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییی نگین تو رو خدا نگین این حرفارو.:-o:-o
بیچاره بلیزارد که بعد از این همه سال تلاش کردن واسه این بازی و این همه خرج واسه منو تو(فقط منو تو چون بلیزارد شرکت پولکی نیست)حالا اینجوری جوابشو میدن.اگه یونیتا بالانس نداشتن یا هر مشکل دیگه ای مثل همونی که گفتی همدیگرو پوشش نمیدن(که نفهمیدم منظورت چیه) دیگه این همه سایت نمییومدن امتیاز بالای 9 بهش بدن(از 10).همه چیزش عالیه صداگذاری گرافیک گیم پلی.به نظرم بازی هایی مثله C&C 4 و RA 3 رو اصلا نباید با این بازی مقایسه کرد یعنی اصلا طرف مقایسه اینا با استارکرفت نرین.اصلا EA پولکی کجا Blizzard کجا؟؟؟!!!!!!!:-o
اره واقعا همینتوره که دوستمون میگه من وحشتناک منتظر شاهکارشم.....DIABLO III

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اتفاقاً متنوع ترین و پرکاربردترین یونیت های توی بازیهای rts رو این بازی داره. شما هم وقتی میگی تنها با سه نوع یونیت میشه تمام مراحل رو انجام داد بدون شک روی درجه های آسون بازی کردی وگرنه رو درجه های بالاتر باید از حداکثر امکانات و یونیت ها به طور همزمان استفاده کنی.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
عزیز من زورکی که نیست یکی بیشتر خوشش میاد یکی کمتر. شما هم بیخود ارزش بازیهایی مثل ra3 رو کم نکن. نمیدونم چقدر بازی ای مثل ra3 رو بازی کردی که این حرف رو میزنی ولی از حرفات کاملا مشخصه که یا اصلا ra3 رو بازی نکردی یا فقط بخش کمپینگ رو رو حالت medume رفتی.. به هر حال sc2 یه بازی عالیه و بیلزارد هم یه شرکت خفن ولی این دلیل نمیشه که استودیوها و بازیهای دیگه ای نباشن که بتونن با sc2 رقابت کنن.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
در نقطه مقابل C&C4به خاطر گرافیک خوب دمو های با کیفیت و گیم پلی جدید کاملا قابل تحسینه.
حداقل ای کاش یه بازی دیگه رو مثال میزدی نه بازی که از نظر خیلی ها یک افتضاح به تمام معنا و بدترین نسخه از سری خودش هست تا اونجایی که من یادمه هیچ کسC&C4 رو تحسین نکرده (حداقلC&C3 رو میگفتی)
البته قصده توهین به کسی رو ندارم نظر هر کسی قابل احترامه :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر