Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:
ببخشيد مفت خور بليزارد هست يا كسي كه مي خواد حاصل دسترنج يه عده متخصص و هنرمند رو مفتي به دست بياره !!!؟
او اوه ماشالاه جنبه .........
خدمت شما هم باید عرض کنم که من از اون مفت خوراش نیستم که بخوام مفتی به دست بیارم ..... بنده هر بازی میگیرم اورجینال از امریکا است که برام میارن ... دوما باید بگم که اگه اینجوری باشه همه ما ها دزدیم چون اولین چیزی که دزدیدیم این ویندوز است که رو همه سیستم هامون نصبه و اورجینال نیست ... .و خدا رو شکر مال من اور جیناله .......
حالا چرا جوش اوردی؟ یک جوری حرف زدی که انگار دارم با پدر جناب عالی حرف میزنم ........ حالا من یک اصطلاح به کار بردم دلیل نمیشه اینجوری باهام بر خورد کنین ..... خوبه که کاربر فعالید و هنوز نمیدونید چطوری با یکی حرف بزنید ... خدارو شکر ادمین نیستید وگرنه تا الان بن بودم ..... خدا خرو شناخت که بهش شاخ نداد !
در مورد سوالم هم بیشتر توضیح میدم .......... منظورم اینه که لازمه WIngs of .... هم داشته باشیم تا بتونیم Heart Of the Swarm بازی کنیم تا باید برای اون هم سریال نامبر بخرید و بازی را جدا تهیه کنم ... چون من SC II WOL را اورجینال دارم میخوام بدونم دوباره باید بخرم یا نه ؟ مثل World of Warcraft که تا یک سری جدید میزنه پول اون را هم میگیره یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید اگه هم بی احترامی به بلیزارد کردم از بلیزارد معذرت میخوام نه از شما !!!!!!!

در مورد سوالم هم بیشتر توضیح میدم .......... منظورم اینه که لازمه WIngs of .... هم داشته باشیم تا بتونیم Heart Of the Swarm بازی کنیم تا باید برای اون هم سریال نامبر بخرید و بازی را جدا تهیه کنم ... چون من SC II WOL را اورجینال دارم میخوام بدونم دوباره باید بخرم یا نه ؟ مثل World of Warcraft که تا یک سری جدید میزنه پول اون را هم میگیره یا نه؟

Heart Of the Swarm یه بازی جدید حساب میشه و 60-50 دلار قیمتشه مثل هر بازی دیگه ای. کمپین جدید با یونیت های جدید (واسه هر 3 نژاد) پیشرفت گرافیکی و... .

آخرین ویرایش:
من امیدوارم نژاد زل'ناگا ها به بازی اضافه بشه چه حالی میده با dark voice بریم ترن کشون!:d

نژاد زل ناگا چیه؟

شبیه پروتوس هان؟

---------- نوشته در 04:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:51 AM ارسال شده بود ----------

Infested بود بهتر و تو دل برو تر بود:d
InfestedKerrigan_SC2_Head2.jpg
اه اه
چندش آوره
همون اولش قشنگ بود فقط

دوستان بازی منتشر شده مگه؟
برای بازی کردنش باید بازی اصلی داشته باشیم یا خودش یه بازی جداست؟
در ضمن اینم مثل دیابلو 3 منظورم اینکه برای بازی کردن همیشه باید به اینترنت وصل باشیم؟

خجالت نمیکشین؟؟؟:d
بازی حدود دو ماه دیگه عرضه میشه اونوقت تاپیکش داره خاک میخوره!!![-(:d
چنتا اسکرین شات میذارم واسه اینکه حال کنیم!!!:d

چه حالی میده دوباره استارکرفت قبلیشو 2 بار تموم کردم واقعا عالی بود
بابا مردیم از بس شوتر بازی کردیم دو تا بازی بیاد شعور لازم داشته باشه

فکر کنم با توجه به اینکه کمتر از 2 ماه به انتشار رسمی بازی مونده پست بهتره مهم بشه تا بیاد جلو دید و همه استفاده ببرند .
فکر کنم 22 اسفند باشه !

تاپیک خاک خورده دوستان :| کمتر از 2ماه دیگه مونده به انتشار :| چرا کسی اهمیت نمیده :دی ؟
کسی پیش خرید کرده این بازی رو؟من نسخه ی اصلی یعنی Starcraft II رو ندارم که این یکی رو بخرم :دی اول باید اصلیش رو بگیرم بعد Expansion Pack رو :دی !

تاپیک خاک خورده دوستان :| کمتر از 2ماه دیگه مونده به انتشار :| چرا کسی اهمیت نمیده :biggrin1: ؟
کسی پیش خرید کرده این بازی رو؟من نسخه ی اصلی یعنی Starcraft II رو ندارم که این یکی رو بخرم :biggrin1: اول باید اصلیش رو بگیرم بعد Expansion Pack رو :biggrin1: !​

پیش خرید ؟!! کرک می کنم عین مرد :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or