StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان من با اینکه سیستم ضعیفی دارم (gt 820m) ولی دو نسخه قبلی رو به راحتی اجرا کردم. اومدم اینم بازی کنم رفتم توی بازی یه مشکل عجیب پیدا کردم که تا حالا اینجوریشو ندیده بودم.
بازی رو روی پایین ترین حالت گرافیکی میزارم داره بهم 70 تا فریم میده ولی بعد از 10 ثانیه یه دفعه میاد روی 25 و بعد از چند ثانیه دوباره بر میگرده روی همون 70 و این روند همینطور ادامه داره و متوقف نمیشه.
روی high هم که میزارم اولش 35 تا فریم میده ولی بعد یکم میاد روی 16 و دوباره این چرخه ادامه داره
نسخم نسخه ی reloaded هست که 20 گیگه و هر 3 تا رو داره.
برای اجرای بازی همیشه روی StarCraft II Offline میزنم و بعدش که میره تو روی play offline میزنم
دفعه ی اول که بازی رو اجرا کردم اینطوری نبود ولی از دفعه ی دوم اینجوری شد.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دوستان من با اینکه سیستم ضعیفی دارم (gt 820m) ولی دو نسخه قبلی رو به راحتی اجرا کردم. اومدم اینم بازی کنم رفتم توی بازی یه مشکل عجیب پیدا کردم که تا حالا اینجوریشو ندیده بودم.
بازی رو روی پایین ترین حالت گرافیکی میزارم داره بهم 70 تا فریم میده ولی بعد از 10 ثانیه یه دفعه میاد روی 25 و بعد از چند ثانیه دوباره بر میگرده روی همون 70 و این روند همینطور ادامه داره و متوقف نمیشه.
روی high هم که میزارم اولش 35 تا فریم میده ولی بعد یکم میاد روی 16 و دوباره این چرخه ادامه داره
برای اجرای بازی همیشه روی StarCraft II Offline میزنم و بعدش که میره تو روی play offline میزنم
نمیدونم من کرک استفاده نکردم احتمالا کرک مشکل داره چون من اصل که مشکلی ندارم و روی ULTRA 60 تا فریم میگیرم بدون لگ
البته مطمئا باش که کارت گرافیک آپدیت باشه و diretx و غیره نصب باشن

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
ن خودم همون نسخه ای که تو داری رو بدون مشکل دارم بازی میکنم.
فایل config بازی رو پیدا کن(فکر کنم توmydocuments باید باشه) بعد پاکش کن برو تو بازی ببین درست میشه؟

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
ن خودم همون نسخه ای که تو داری رو بدون مشکل دارم بازی میکنم.
فایل config بازی رو پیدا کن(فکر کنم توmydocuments باید باشه) بعد پاکش کن برو تو بازی ببین درست میشه؟
دستت درد نکنه مشکل حل شد
حالا یه سوال داشتم.
بازی رو توی تنظیمات روی high گذاشتم
توی کمپین بازی وقتی پرولوگ بازی رو (یعنی Whispers of oblivion) بازی میکنم حدودا 45 تا 55 تا بهم فریم میده ولی وقتی main story رو دارم بازی میکنم(یعنی Legacy of the void ) حدودا 22 تا 27 تا فریم بهم میده.
برام خیلی عجیبه واسه شما ها هم همینطوره?
آخه مگه اینا فرقی دارن باهم؟ فقط دو تا mission جدا هستن همین.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دستت درد نکنه مشکل حل شد
حالا یه سوال داشتم.
بازی رو توی تنظیمات روی high گذاشتم
توی کمپین بازی وقتی پرولوگ بازی رو (یعنی Whispers of oblivion) بازی میکنم حدودا 45 تا 55 تا بهم فریم میده ولی وقتی main story رو دارم بازی میکنم(یعنی Legacy of the void ) حدودا 22 تا 27 تا فریم بهم میده.
برام خیلی عجیبه واسه شما ها هم همینطوره?
آخه مگه اینا فرقی دارن باهم؟ فقط دو تا mission جدا هستن همین.
بله فرق داره پرولوگ 6 ماه قبل بازی اومد و بر پایه موتور های HOTS هستش ولی mail story و epiloge بر پایه ی متور های LOTV هستن و گرافیک و فضای بهتری دارن

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
میدونم دیر رسیدم به قطار ولی خب بد نیست نظرم رو بگم!:D
پایان بازی به نظرم کار خیلی سختی بود دراوردنش و بلیزاردم با اینکه استدیوی خیلی خوبی هست اما مثل بایوور نتونست به طور کامل همه چی رو پوشش بده.. ما داستانی داریم که از 1998 داره روایت میشه تا حالا و خب بخوای یه پایان براش بزاری، خودش یه بازی میشه!:D اینکه بیای پایان باز بزاری زرنگی سازنده رو میرسونه اما از طرفی پلات هول های بزرگی ایجاد میکنه.. فکر نکنم دیگه نیازی به تگ اسپویل باشه اما ادامه اسپویل هست و مراقب باشید!:D
کمپین اصلی پروتاس با تویست هایی که داشت تونست تا حدودی فرش و زنده نگه داری بازی رو ولی این ایده که بری تمام اقوام و جمع کنی اونا هم سریع بگن باشه بریم یکم دیگه از مد افتاده و قدیمی شده :D پیرویفایر ها بعد از چندین هزار سال ظلم در 5 ثانیه میگن اوکی.. من یادمه یه زمانی میگفتن شما باید انتخاب کنید کی رو راه بدید به Spear of Adun ولی نمیدونم چرا اون ایده استفاده نشد..
اپیلوژ هم 90% صرف داستان عشقی سارا و جیمی شد که خب قابل پیش بینی بود و میشه گفت این قسمت تا حدودی خوب دراومد ولی با توجه به پلات هول های به وجود اومده، نمیشه گفت ایده آل بود..
یکی از نکات مسخره پایان این بود که به آلاراک اشاره شد اما آرتانیس که خیر سرش کل بازی رو داشتیم باهاش پیش میبردیم کلا یادشون رفت!:D داهاکا هم بدبخت فراموش شد..
فکر کنم تنها کسی که خوش بخت شد و به چیزی که میخواست رسید استوکاو بود :D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
میدونم دیر رسیدم به قطار ولی خب بد نیست نظرم رو بگم!:D
پایان بازی به نظرم کار خیلی سختی بود دراوردنش و بلیزاردم با اینکه استدیوی خیلی خوبی هست اما مثل بایوور نتونست به طور کامل همه چی رو پوشش بده.. ما داستانی داریم که از 1998 داره روایت میشه تا حالا و خب بخوای یه پایان براش بزاری، خودش یه بازی میشه!:D اینکه بیای پایان باز بزاری زرنگی سازنده رو میرسونه اما از طرفی پلات هول های بزرگی ایجاد میکنه.. فکر نکنم دیگه نیازی به تگ اسپویل باشه اما ادامه اسپویل هست و مراقب باشید!:D
کمپین اصلی پروتاس با تویست هایی که داشت تونست تا حدودی فرش و زنده نگه داری بازی رو ولی این ایده که بری تمام اقوام و جمع کنی اونا هم سریع بگن باشه بریم یکم دیگه از مد افتاده و قدیمی شده :D پیرویفایر ها بعد از چندین هزار سال ظلم در 5 ثانیه میگن اوکی.. من یادمه یه زمانی میگفتن شما باید انتخاب کنید کی رو راه بدید به Spear of Adun ولی نمیدونم چرا اون ایده استفاده نشد..
اپیلوژ هم 90% صرف داستان عشقی سارا و جیمی شد که خب قابل پیش بینی بود و میشه گفت این قسمت تا حدودی خوب دراومد ولی با توجه به پلات هول های به وجود اومده، نمیشه گفت ایده آل بود..
یکی از نکات مسخره پایان این بود که به آلاراک اشاره شد اما آرتانیس که خیر سرش کل بازی رو داشتیم باهاش پیش میبردیم کلا یادشون رفت!:D داهاکا هم بدبخت فراموش شد..
فکر کنم تنها کسی که خوش بخت شد و به چیزی که میخواست رسید استوکاو بود :D
منم اتفاقا دو سه روز پیش تموم کردم حوصله تگ اسپویل هم ندارم نخونید خو اگر دوست ندارید
بابا زگارا و متیو و ولرین هم خوش بخت شدن
ولی دلم واسه زرتول سوخت اما جا داشت یه خرده بیشتر توضیح می داد یعنی اون تهش که سرنوشتارو نوشت خیلی بیشتر می نوشت امیدوارم داستان اینجا تموم نشه و مثل half-life 3 منو رو هوا نگه نداره حداقل پچ نوا خوبه دیدم اما داستان اصلی نیست خیلی دوست دارم بدونم جیم داشت فکر می کرد یا واقعی بود درباره این پچ بگم که خسته کننده بود داستانش باز ولی گیم پلی و موزیک متنش فوق العاده بود صداگذاری شخصیت هام مثل کاراکس و روحانا و بقیه پروتاس ها عالی بود
اما خیلی دوست داشتم مشخص می شد در واقع چی شد تهش به هم رسیدن یا نه
سه تا مرحله اخر هم تنوع خوبی داشت با سه تا نژاد بودی
یع سوال چرا طرفداران sc2 تو ایران کم هستند؟ یادتونه زمان وارکرفت 3 همه می شناختنش استارکرفت خیلی مظلوم واقع شده با این که بی نظیره

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
منم اتفاقا دو سه روز پیش تموم کردم حوصله تگ اسپویل هم ندارم نخونید خو اگر دوست ندارید
بابا زگارا و متیو و ولرین هم خوش بخت شدن
ولی دلم واسه زرتول سوخت اما جا داشت یه خرده بیشتر توضیح می داد یعنی اون تهش که سرنوشتارو نوشت خیلی بیشتر می نوشت امیدوارم داستان اینجا تموم نشه و مثل half-life 3 منو رو هوا نگه نداره حداقل پچ نوا خوبه دیدم اما داستان اصلی نیست خیلی دوست دارم بدونم جیم داشت فکر می کرد یا واقعی بود درباره این پچ بگم که خسته کننده بود داستانش باز ولی گیم پلی و موزیک متنش فوق العاده بود صداگذاری شخصیت هام مثل کاراکس و روحانا و بقیه پروتاس ها عالی بود
اما خیلی دوست داشتم مشخص می شد در واقع چی شد تهش به هم رسیدن یا نه
سه تا مرحله اخر هم تنوع خوبی داشت با سه تا نژاد بودی
یع سوال چرا طرفداران sc2 تو ایران کم هستند؟ یادتونه زمان وارکرفت 3 همه می شناختنش استارکرفت خیلی مظلوم واقع شده با این که بی نظیره
خب یکی از پلات هول های داستان همین نپرداختن به شخصیت ها بود.. حالا شخصیت های درجه دوم هیچی شخصیت های اصلی هم یه سری گم و گور شدن! دیگه آرتانیس ما یه کمپین باهاش رفتیم اخرش اصلا معلوم نشد چی شد.. زراتول هم که خب چون قرار بود نقش اصلی لگسی اف ووید باشه ولی مردم اعتراض کردن که حق آرتانیسه، عوض شد و بالاخره باید یه جوری از داستان کنارش میزدن... قضیه جیم هم دیگه به هوادارا سپرده شد چون اگر هر سمتی رو میگرفتن صدای سمت مخالف بلند میشد به همین خاطر گفتن هر چی شماها میخواید فکر کنید :D
استارکرفت 2 هم طرفدار خوبی داره تو ایران ولی وارکرفت چون توی گیم نتا زیاد بود، معروفیتش بیشتر شد.. (البته من خودمم اهل مولتی استارکرفت نیستم فقط کمپینشو دوست دارم!:D)

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
خب یکی از پلات هول های داستان همین نپرداختن به شخصیت ها بود.. حالا شخصیت های درجه دوم هیچی شخصیت های اصلی هم یه سری گم و گور شدن! دیگه آرتانیس ما یه کمپین باهاش رفتیم اخرش اصلا معلوم نشد چی شد.. زراتول هم که خب چون قرار بود نقش اصلی لگسی اف ووید باشه ولی مردم اعتراض کردن که حق آرتانیسه، عوض شد و بالاخره باید یه جوری از داستان کنارش میزدن... قضیه جیم هم دیگه به هوادارا سپرده شد چون اگر هر سمتی رو میگرفتن صدای سمت مخالف بلند میشد به همین خاطر گفتن هر چی شماها میخواید فکر کنید :D
استارکرفت 2 هم طرفدار خوبی داره تو ایران ولی وارکرفت چون توی گیم نتا زیاد بود، معروفیتش بیشتر شد.. (البته من خودمم اهل مولتی استارکرفت نیستم فقط کمپینشو دوست دارم!:D)
اولا که ما داریم درباره بلیزارد حرف میزنیم :D یعنی اینکه خودشون هم گفتن این کمپین که از سال 1998 شروع شد رو تموم کرد و داستان جیم و سارا تموم شد و در آیدنده پچ هایی مثله نوا برای شخیصت ها میاد و احتمال ساخت SC3 یا woS خیلی زیاده ولی با یه داستان دیگه چون بلیزارد پول پرسته
دوما آرتانیس هم مثله شخصیت های دیگه یجوری بع داستان میاد مثلا Alarak الان یه دفه اومد توی nova ops ولی در باره جیم و raynor دیگه نمیان چون دیگه کسی اونارو ندید هیچوقت
و اینکه kerrigan تبدیل شد به xel'naga و همون خدایی که پیوتوس هارو آفرید که دیدیم آرتانیس هم جلوش زانو زد و گفت She is Xel'naga و ازونجایی که زلناگا ها میتونن تغییر فرم بدن ( قضیه سمیر duran و narud ) کاملا مشخص بود که بعد چند ماه برگشت پیش جیم و انتظار همین میرفت که دوتا یی با هم برا همیشه نا پدید بشن و از جنگ دور شن و زندگی کنن و درباره نور اینا هم نگین که خیاله جیم بود فقط آفتاب بود دیگه :|
اصن اون جمله معروف tychus که همیشه میگفت Hell its about time مهره تائیده رو قضیه که بلاخره به سارا رسید و جیم اونو گفت و نشانشو گذاشت توی بار ( اگه مرده بودن نشانش هم همون جا با جیم نابود میشد و دیگه توی بار نمیتونست باشه ) و استعفا داد از بازی برا همیشه و رفت .

• Like
Reactions: abouzar337

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من تازه می‌خوام یه خورده بزنم توی استارکرفت 2. همینجوری که به این تاپیک رو نگاه میندازم، بیشتر بحث قسمت داستانی رو میبینم و بحثهای معمولی راجع به مالتی‌پلیرش.
آیا کسی از بچه‌های اینجا اهل مالتی‌پلیر جدّی استارکرفت هست که یکی دو تا راهنمایی اولیه بخوام ازش؟

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
سلام دوستان .
من پی سی گیمر نیستم ، ولی این سواله پسرخالم بود که بپرسم . خوشحال میشم راهنمایی کنید .

نسخه اورجینال این بازیو از کجا میشه خرید ؟
استیم نبود این بازی ...

جایی هست که dvd اورجینال بده ؟؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام دوستان .
من پی سی گیمر نیستم ، ولی این سواله پسرخالم بود که بپرسم . خوشحال میشم راهنمایی کنید .

نسخه اورجینال این بازیو از کجا میشه خرید ؟
استیم نبود این بازی ...

جایی هست که dvd اورجینال بده ؟؟
بازی تحت خود بتل نت هست . و میتونید یا از بالانس کارت استفاده کنید و از خود بتل نت بخرید یا اینکه از سایت های ایرانی که cd-key میفروشند بخرید . در ضمن بازی های pc مثله کنسول نیست که dvd اورجینال داشته باشه . مهم لایسنس و اکانت بازی هست . خود بازی رو هم از برنامه بتل نت دانلود میشه کرد
EU.battle.net

• Like
Reactions: Joghdmohammad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر